Her gün yarım gün yersem ne olur?

Puşkin’in ünlü masalında Balda, çalışma koşullarından bahsederken, “bana haşlanmış bir büyü yiyin” dedi. Bir nedenden dolayı yaptı. Tahıldaki kararlı filmler ile karakterize edilen özel bir buğday türünde, sağlık için iyi olan bir dizi çok değerli nitelik vardır. İncil'de bahsedilen çağımızın ilk yüzyıllarında yetiştirildiğine şaşmamalı.

yazıldığından

Yazıldığından faydaları

Modern dünyada, tanıdık ve egzotik tahıl türleriyle dolu, az insan bu türü hatırlıyor. Boşuna tamamen unutulur. Bu tahıl iddiasızdır, tipik hastalıklara karşı dayanıklıdır ve diğer türlere göre çok daha hızlı olgunlaşır. Kırmızımsı bir renk tonu ile sıra dışı bir kahverengi renge sahiptir. Dezavantajı düşük verimlilik ve işlenmesi ve depolanmasıyla ilgili zorluklar. Bu faktörler, mağazalardaki ürünün maliyetini etkiler, ancak bu, sağlıklı beslenme hayranlarını durdurmaz. Ürün avantajları:

  • 127 kcal düşük kalorili içerik. 100 gram başına;
  • az miktarda tahıl ile hızlı doygunluk;
  • tahılların zengin mineral bileşimi;
  • tariflerin geniş seçimi;
  • asgari kontrendikasyon listesi.

Her tahılın içinde yararlı maddelerin bir kiler gizlenir. Mikro ve makro elementler, omega yağ asitleri, yüksek konsantrasyondaki hemen hemen tüm B vitaminleri ve diyet lifi özellikle değerlidir.

Ben merak: çiğ tahıllarda, kalorifik değer 337 kcal'e ulaşır, pişirirken neredeyse 3 kat azalır.

Aterosklerotik plakların oluşumunu önlerken düzenli olarak yulaf lapası ve yan yemeklerin yazıldığından şeker ve kolesterol seviyesini düşürür, kan damarlarını temizler ve duvarlarını güçlendirir. B vitaminleri bağışıklığı arttırır, vücudun viral ve mantar hastalıklarına direnme, sinir sistemini güçlendirme yeteneği. Speltlenmiş tahıllar günlük strese dayanmaya, güç vermeye, iç enerjiyi yenilemeye, kronik yorgunluk sendromunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yazılı yemeklerin diyete dahil edilmesi gastrointestinal arızaya karşı korur, hücrelerin maligniteye dönüşmesini önler ve kanserin gelişimine genetik yatkınlığı olan kişiler için önerilir.

Beslenme beslenme uzmanları tarafından metabolizmayı hızlandırma kabiliyeti nedeniyle takdir edilirken, vücuttan toksinleri ve aşırı sıvıyı giderir, bu da hızlı kilo kaybına ve cilt, saç ve tırnakların iyileşmesine yol açar. Krup mono-diyet için uygundur, ancak taşınmamalısınız, kullanımı için en uygun zaman 7 günü geçmemelidir.

Bebekler için, glütene alerjisi yoksa, yazılan püresi 8-9 ayda verilir. Tahıllar tıbbi ve kozmetik amaçlı kullanılır. Bu arada, bu tür yulaf lapası erkekler için gerçekten yararlıdır, sert fiziksel işten sonra gücü geri kazandırır ve cinsel isteği arttırır.

Video: Yazım nedir?

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat