Eş değiştiğinde ne yapmalı: bir psikoloğun tavsiyesi

Herhangi bir erkek için, yaştan bağımsız olarak, sadakatsizlik gerçek bir şok olacaktır. Bir koca karısını ihanetle yakaladığında ne yapacağını bilmiyor. Olanların sürekli yansıması ve nedenlerinin açıklığa kavuşturulması kelimenin tam anlamıyla sizi deli ediyor. Adam basitçe kaybolur ve şu soruya kafa karıştırır: "Affet ya da bırak?". Bunu birlikte anlayalım, erken umutsuzluk.

Karısı aldatırsa ne yapmalı

Karısı neden hile yaptı

Herhangi bir ciddi konuda, olanların gerçek nedenlerinden başlamaya değer, durumu kısmen hafifletmek veya neden yaptığını kendimiz için bir cevap bulmak için onları bulmaya çalışacağız.

 1. Kadınlar şehvetli varlıklar, her şeyde sevgi arıyorlar. Belki de eşiniz kısa süreli bir sempati yaratan bir adamla tanıştı. Bu durumda, her şeyin ciddi olmadığını fark eder, ancak bayan hala ona çekilir.
 2. Eşinizin aldatma şüphesi varsa, belki de intikam istiyordu. Zayıf yarının temsilcileri her zaman ruhun derinliklerindeki öfke ve kızgınlıkla anlaşamazlar.
 3. Belki de en yaygın nedenlerden biri kocasının dikkatsizliğidir. Eğer kocası karısına hayran kalmayı bırakırsa, temel övgüleri ve zor zamanlarda desteği unutursa, tüm bunları yanda arayacaktır.
 4. Bir bayan ve bir sevgilinin sadece yakınlık ile bağlı olduğu durumlarda, cinsel sorunlar nedeniyle ihanet meydana gelebilir. Işık yatağınızda sönerse, kadın tatmin olmazdı. Bunlar yaygın fizyolojik ihtiyaçlardır.
 5. Sadakatsizlik aşırı dürtüsel ve duygusal bir kadın tarafından görüldüğünde, zinanın kendiliğinden bir karar olduğu varsayılabilir. Bu gibi durumlarda, kızın psiko-duygusal ortamı hızla normale döner, ağlar, utanır ve af için dua eder.
 6. Sevgilisi dışında eğlenecek kimsesi olmayan güçlü ve bağımsız bir kadın değiştiyse, bu anlaşılabilir. Genellikle bu, kocalarının bakımını almayan ve en azından bir an için rahatlayamayan iş ve meşgul kadınlar için geçerlidir.
 7. Eski ilişkiyi gözden kaçırmayın. Birçok kadın yanlışlıkla eskiyle seksin ihanet olarak kabul edilmediğine inanıyor. Daha doğrusu, derinlerde pişman olurlar, ancak mevcut kocaların istediği şekilde değil.
 8. Eşinizin çok zaman harcadığı ortamı dikkatlice analiz edin. Etrafında sadece anlamsız insanlar dolaşırsa, inançlarını eşlerine “aktarabilirlerdi”. Yani, bayat karışık.

İhanetten hemen sonra ne yapmalı

 1. Ruh eşinizi aldatma üzerine yakaladıysanız, bir öfke nöbeti atmayın. Sakin ve kayıtsız davranmaya çalışın, her kelimeyi tartın. İlk olarak, uyanması gereken vicdanına baskı yapmalısınız.
 2. Kendi gizliliğiniz için bir fırsat bulun. İhanet hakkında arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekmez, çünkü daha sonra söylenen her şey sizin değil, onların düşünceleri olacaktır. Kendinizi anlamak gerekir.
 3. Onu affetmeye karar vermelisin. Cevap evet ise, ilişkideki zorluklara hazırlanın, çünkü 5 yıl sonra bile hatırlayacaksınız. Değilse, bir lisans hayatını ayarlayın.
 4. Bara gitmeyi veya TV'de bir şişe birayla oturmayı önemsemiyorsanız, önlemi izleyin. Alkolde olanları boğmaya gerek yok, sağlam bir akıl bulundurun.
 5. Bir gerçeği hatırlayın - eğer bir kişi 1 kez hata yaptıysa, hala affedilebilir. Ama iki kez bir hata meydana geldiğinde, üç kez, karından kaç.
 6. Ayrıca, eşin yakalandığı kişiye öfke vermeyin. Bir sevgili bir kadının kocası olduğunu bilmiyor olabilir. Bu, yumruklarınızı sallamadan önce açıklığa kavuşturmanız gereken çok ince bir çizgidir.

Bir ilişkiyi ne zaman kaydedebilirsiniz?

Bir yıldan uzun süredir psikoloji alanında çalışan deneyimli uzmanlar bu konuda tavsiyelerde bulunuyorlar.

 1. Karınızı gerçekten seviyorsanız, onu sıcak kesmeyin. Kendinizi, karakterinizi analiz edin, sonra bir süre sonra karar verin. Ondan nefret ettiğin için yüksek sesle çığlık atmana gerek yok. Öfke geçecek, geçmiş duygular parlayacak, siyah er ya da geç beyazın arkasına saklanacak.
 2. Yalnızlık için zaman bulup düşündüğünüzde, karınızla sakin bir şekilde konuşmayı deneyin. Bunu neden yaptığını öğrenin. Sonuçlarınızı çizin, sonra acele etmeden bir karar verin.
 3. Tövbe ederse, ağlarsa ve içtenlikle pişman olursa, bir kadına özel dikkat gösterin. Sadakatsizliğin kesin nedenini öğrenin, sonra düşünmek için zaman ayırın. Duyularınıza geldiğinizde ve durumu tamamen kabul ettiğinizde ilişkileri yeniden kurmaya başlayabilirsiniz.

İlişkiler nasıl geri yüklenir

Eşine ihanet ettikten sonra ilişkiler nasıl yeniden kurulur

 1. Böyle bir olaydan sonra, erkeklerin hemen duygusal bir darbeden kurtulmaları zordur. Genellikle depresyon gelir. Bu durum oldukça tehlikelidir, hafife almayın. Kararsız bir psiko-duygusal arka plan genel olarak sağlığa ciddi zarar verebilir.
 2. İhanetten sonra hala bu durumdan çıkabilirsiniz, uygun şekilde ayarlamanız ve buna hazırlanmanız gerekir. Önceki durumu geri yüklemenin biraz zaman alacağını lütfen unutmayın. Eşinizi terk etmeye veya affetmeye karar vermeniz önemli değildir.
 3. Durumu biraz hafifletmek için bir psikolog ile konuşabilirsiniz. Uzman faydalı ipuçları verecektir. Terapi oturumunda, tüm acil sorunları tartışmak ve eski ilişkinin nasıl geri yükleneceğini anlamak gerekir.
 4. Durumu analiz edin ve kendinizi bilinçli olarak sevgili bir kadına ihanetin bir kaza olabileceğine ikna edin. Bu bir daha asla olmayacak. Durumla ilgili tüm olumsuz ve saplantılı düşünceleri atın.
 5. Yeterli boş zamanınız varsa, ekstra iş yapın. Daha fazla çalışın, spor salonunu ziyaret edin, en sevdiğiniz hobinize zaman ayırın. Uzmanlar böyle bir eğlencenin kalp ağrısını iyileştireceğini söylüyor.
 6. Ayrıca birbirinizle iletişim kurmaya devam edebilir ve durumu arka plana itebilirsiniz. Bir komşuyla yaşıyormuş gibi davran, açmaya gerek yok. Aksi takdirde, birbirlerine zarar verebilirsiniz. İç mekanınızı kapatın, yalnız düşünün.
 7. Arkadaşlarınızla gelişin, eşiniz olmadan tatiller düzenleyin. Böyle bir karar her iki tarafta da doğru olacaktır. Kıskançlıkla nasıl başa çıktığınızı kontrol edebilir ve arkadaşınıza ne kadar güvendiğinizi gösterebilirsiniz. Bu duygu ilişkiyi öldürür, bu yüzden onunla savaşmalısın.
 8. Daha önce olan her şeyin bittiğini hatırlamakta fayda var. Eşinizi iade etmek istiyorsanız, sıfırdan başlamanız gerekir. Küçük emin adımlarla ilişkiler kurun. Her şeye yeniden başlamadan önce, böyle bir şeyin neden olduğunu anlamaya çalışın.
 9. Arkadaşınıza daha fazla dikkat edin, lütfen. Bir kadın büyük bir hata yaptıysa ve sizi gerçekten seviyorsa, düzeltmek isterse, göreceksiniz. Karısı size yardım etmeye çalışacaktır. Geçmişi hatırlamaya gerek yok, şimdiki zamanda yaşamak.
 10. Yavaş yavaş çeşitli konularda daha fazla konuşmaya başlayın. Tartışmamaya çalışın. Oyunun tek bir amaçta olmaması gerektiğini anlayın, suçlanacak kişi siz değilsiniz. Kadının her şeyi düzeltmeye çalışmadığını görürseniz, ilişkiyi derhal sonlandırın.
 11. Diğer durumlarda eşinizi destekleyin. Toplantınızın ilk günlerini hatırlayın, mutluydunuz. Eski zamanı geri getirin ve birlikte yaşanan anları hatırlayın. Sonuçta, hala birlikte olduğunuzu anlamalısınız.
 12. Yeterince akıllı insan iseniz, eski ilişkiyi geri yüklemek biraz zaman alacaktır. Bir yolculuğa çıkmaktan çekinmeyin. Kendinize ikinci bir balayı düzenleyin. Birbirinizi hassasiyet ve dikkatle kuşatın. Yenisine aşık olun. Romantik bir atmosfer yaratın.

Evliliği kurtarma şansı olmadığında

 1. Eşi periyodik olarak sola gider ve eski olanı kurtarmak için işe yaramaz ve aynı zamanda olanları tövbe etmez. Bu evliliği iktidar yoluyla sürüklememelisiniz.
 2. İhanetine cevaben, sen de değiştin. Bu durumda, eşler arasındaki sadakat engeli tamamen kırılmıştır, her ikisi de bunun için çaba göstermezse bir şeyi geri yüklemek mantıklı değildir.
 3. “Bağışlamadan” sonra her şeyi unutmaya çalışırsanız, evlilik bağını yeniden kurmak mümkün olmayacaktır, ancak her cümle ile eşinizi suçluyorsunuz ve onu küçük düşürüyorsunuz. Daha sonra, anlayış sadakatsizlik sorununun havada asılı kaldığı ve çözülmediği anlaşılmaktadır.
 4. Sadece ortak çocuğunuz olduğu için eşinizi affetmenizi teşvik eden akrabaların görüşlerine güvenmeyin. Çocuk sürekli çatışmalarda ve sitemlerde yaşayacak, ailenin yanlış imajını oluşturacaktır.
 5. Konuşmadan sonra eş, gerçek duygularını yabancıya itiraf ettiyse, onu tutmayın. Affetmeye bile çalışmayın, bayandan ayrılmasını isteyin. Bundan sonra onu geri alamayacağınız anlaşılmalıdır.

Karısı patronla aldattı - ne yapmalı?

Eş cheated ile patron

 1. Çoğu, karısı patronla uyuduysa, kariyer büyümesi ve maaşında büyük bir maddi artış ile yönlendirildiğine inanıyor. Bu her zaman olmaz. Bir yoldaş bir kez hata yaptıysa, sorun tamamen farklı olabilir.
 2. Bu olaydan önce eşinizle olan ilişkinizi analiz edin. Belki de sürekli küfrediyorsunuz ve birbirinizden büyük ölçüde yabancılaşıyorsunuz. Zamanla, kadın tüm bunları tolere etti ve ahlaki olarak suistimale ayarlandı.
 3. Eğer dikkat etmediyseniz, karınıza hassasiyet hissi vermediyseniz, neden açıktır. Nadir seks ve eşlerin soğuk bir ilişkisi bu tür eylemlere yol açar. Bu nedenle, her şeyin para yüzünden olduğunu düşünmeyin. Patron doğru zamanda oradaydı.
 4. Bu durumda, her şeyden önce, oturmanız ve normal bir şekilde konuşmanız gerekir. Böyle bir hareketin nedenini öğrenin. Karınıza neden başka bir erkeğe ihtiyaç olduğunu sorun. İhanet meydana gelirse, kimin parçası olursa olsun, ikisi de suçlanacak. Mutlu insanlar buna sahip değildir.

Pratik öneriler

 1. Eşinize ihanet ederseniz, döküntü eylemleri yapmak için acele etmeyin. Her şeyi mümkün olduğunca açıklığa kavuşturmaya çalışın. Aksi takdirde, kendiliğinden alınan kararlardan pişman olabilirsiniz.
 2. Bir süre uzaklaş ve sakin ol. Sakin olun ve düşüncelerinizi raflara koyun. Soğuk bir kafa ile yarısıyla konuş. Ne olduğunu sakince tartışın.
 3. Eğer sevgilinin ciddi niyetleri varsa ve karısı buna sempati duyuyorsa, onu tutmayın. Her şey kaybolur, haysiyet sahibi olur ve kendinizi alçakgönüllü olmayın. Boşuna gitme.
 4. Eşin ne kadar içtenlikle pişman olduğuna dikkat edin. Bu durumda, kötü eylemin nedenini bulmaya değer. Gerekirse bir aile psikoloğunu ziyaret edin.

Karısını aldatmak oldukça zor bir durumdur. Kadınlar buna uzun müzakere sonrasında karar veriyor. Bu nedenle, hareketin nedenini sakin bir şekilde bulun. Çoğu durumda, neden kişisel ilişkinizde yatmaktadır. Birbirinize uzun süre soğuduysanız, şaşırmayın. Düzeltmeye veya karını serbest bırakmaya çalış.

Video: Vatana ihanet nasıl affedilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat