Babama doğum günü için ne verebilirim?

Doğumgününün yılda bir kez gerçekleşmesi bir sır değil. Bu nedenle, sevdiklerinin tatiline önceden hazırlık yapmak, kendini hediyeler açısından rafine etmek ve hala tahsis edilen bütçeye uymak gerekir. Babanız için bir hediye düşünüyorsanız, önce ilgi alanlarının ve olası isteklerinin kapsamını bulmalısınız. Tüm hediyeler hobilerine, istihdamlarına, hobilerine ve eğlencelerine göre gruplara ayrılabilir. Ana özellikleri birlikte ele alalım. Öyleyse başlayalım.

Doğum günü için baba ne verilecek

Hediye Önerileri

 1. Sunum sadece genel önerilere değil aynı zamanda durumunuza da uygun olmalıdır. Bir çocuk için bir hediye seçerken, baba el yapımı seçenekler, çizimler tercih etmelidir. Bir yetişkinseniz, daha değerli seçenekleri düşünmek mantıklıdır.
 2. Hiç faydalı olmayan ve muhteşem paraya mal olan bir hediyeye “girmeye” çalışan satıcıları dinlemeyin. Seçicilik ve yaratıcılık gösterin. Örneğin, babanız her beş yılda bir kostüm giyiyorsa kravat satın almanıza gerek yoktur.
 3. İyi bir hediyenin çok paraya mal olduğuna inanmak bir hatadır. Minimum para harcayarak istediğiniz ve orijinal hediyeyi seçebilirsiniz. Şehrinizdeki veya çevrimiçi mağazaların sitelerinde seçenekleri arayın (hediyenin zamanında teslim edilmesi için zaman varsa).
 4. Erkekler, kadınlardan farklı olarak, oldukça sık kullanılabilecek pratik şeyleri tercih eder. Raflarda gereksiz bir hatıra tozu almaya karar verdiğinizde bunu düşünün.
 5. Babanın tercihlerini öğrenin. Kural olarak, tüm aile üyeleri diğer şeylerle kendilerini sınırlarlar, çünkü diğer hane halkı üyelerine daha fazla önem verirler. Babanın uzun süredir istediğini düşündüğünüzü alın, ancak karşılayamaz.

Yaşa göre hediyeler

45 yaşındayım. Elektronik ve çeşitli aygıtları bilen genç bir babaya bilgisayar ekipmanı, dizüstü bilgisayar için ek aygıtlar, ışıklı klavye, kablosuz fare ve USB flash sürücü verebilirsiniz. Ayrıca, bir seçenek olarak, ona bir e-kitap olan minyatür golf, PC veya Xbox için bir oyun diski sunabilirsiniz.

50 yaşında. Amaç, 50. doğum gününde baba için bir hediye seçmekse, bir hobi veya etkinlik alanı ile ilişkili sunumları tercih edin. Örneğin, yeni bir olta bir balıkçı, bir gezgin için bir bavul, bir işadamı için bir kalemle bir deri defter, bir sandalye masajı veya bir sürücü için kompakt bir elektrikli süpürge için uygundur. Bu fikirleri aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alacağız.

60 yaşındayım. 60 yaş ve üstü için babanıza sunabileceğiniz ideal bir hediye, kendiniz tarafından yapılan bir hediye olarak kabul edilir. Tüm aile üyelerinin resimlerini içeren yazıt, portre, kartpostal, fotoğraf albümü ile güzel bir pasta hazırlayın. Ayrıca, video şeklinde bir kutlama uygundur, isteklerinizi kameraya kaydedin ve videoyu monte edin.

Babaya orijinal hediyeler

Babanızı şaşırtmak için bir hedef belirlerseniz, onu mutlulukla titretin, tebrikler için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin.

 1. Aşırı spor. Bu kategori, skydiving, tüplü dalış, karting veya ATV sürme, ata binme ve aklınıza gelebilecek diğer her şeyi içerir. Asıl mesele, babanızın kalbi ve genel olarak sağlığı ile ilgili hiçbir problemi olmamasını sağlamaktır. Bu konuda annenize danışın.
 2. "Çocuk" hobileri. Bu, genellikle çocuklara veya ergenlere verilen her şeyi içerir. Quadrocopter, uçak veya radyo kontrollü araba, oyun konsolu, oyuncak demiryolu vb.Bütün bunlar babayı mutlu edebilir, bundan sonra ailenizle birlikte zaman geçireceksiniz.
 3. Av aygıtları. Babana oklarla bir yay veya tatar yayı, av tüfeği veya zevkinize göre diğer orijinal çözümler verin.
 4. Photoshoot. Fotojenik babalar için, arabası veya tüm aile ile profesyonel bir fotoğraf çekimi hediye olarak uygundur. Profesyonel bir sanatçıdan baba portresi sipariş edebilir, bir çerçeveye yerleştirebilir ve hediye olarak verebilirsiniz.
 5. Hediye sertifikası. Bu kategori tamamen farklı yönlere sahip hediyeler içerir. Bir helikopter veya balonla uçmak, kartodrom veya su parkını ziyaret etmek, at binmek için sertifika alın.
 6. Fotoğrafları ile rezervasyon yaptırın. Kendi ellerinizle yapılabilir, ancak biraz çaba, basılı resimler ve temel bir kitap alacaktır. Fotoğrafları yapıştırın, her birini imzalayın, istekleri yazmak için sayfayı vurgulayın. Ayrıca, bir fotoğraf kitabı İnternet üzerinden veya fotoğrafların basıldığı ve kupanın basıldığı herhangi bir yerden sipariş edilebilir.
 7. Parti. Babanız gençse, “Game of Thrones” gibi TV şovları izler, onun için bir tema partisi düzenler veya en sevdiğiniz kahramanların figürlerini sunar. Photoshop kullanarak karakterleri ve babanızı poster üzerine eklenmiş bir poster sipariş edebilirsiniz.

Baba için bütçe hediyeler

Babaya hediye olarak puro

 1. Kek. En az pişirme becerisine sahipseniz, yazıtlarla bir pasta pişirin. Tabii ki, profesyonel bir pasta şefinden sipariş edebilirsiniz, ancak kendi başınıza yemek pişirmek hem babanıza hem de size sevinç getirecektir. Pastaya, kurabiyelere, tatlılara veya pastalara ek olarak, başka herhangi bir yemek uygundur. Mum eklemeyi unutmayın. Bu hediyeye bir benzetme bir torba şeker veya küçük gizmos.
 2. Parçalı bulmaca Bugün, baskı şirketleri yeni bir seviyeye ulaştı, şimdi kesinlikle herhangi bir yüzeye fotoğraf koyabilirsiniz. Ailenin veya kendinin bir resmi ile baba için bulmaca sipariş. Üzerinde baba baskısı olan bir anahtarlık, yastık, plaka veya kupa satın alın.
 3. Önemsiz hediyeler. Bu kategori, vücut veya yüz bakımı, tıraş bıçakları ve takım tezgahları, saç kesme makinesi vb.Için iyi bilinen setleri içerir. Yaygın olmasına izin verin, ancak hediyeniz rafta yatmayacaktır.
 4. Puro. Sigara içenler için bir hediye olarak bir blok sigara, puro, bir sigara kutusu, orijinal bir küllük, tütün ve sigara bükmek için bir makine, bir boru ve sıra dışı bir şekil çakmak uygundur. Bu hediyeyi bir şişe kaliteli konyak, viski, rom veya şarapla tamamlayabilirsiniz.
 5. Pet. Belki de bu en tatlı armağandır, ancak sorumluluk gerektirir. Babanız uzun zamandır kedi veya köpek edinme ihtiyacı hakkında konuşuyorsa, ona küçük bir mutluluk topu verin. Alternatif olarak, balıklı bir akvaryum, hamsterlı bir kafes veya papağan, tavşan, çinçilla seçebilirsiniz.

Biraz daha fikir ...

 • masa oyunu türü "Tekel";
 • hediye ambalajında ​​kaliteli gevşek yaprak çay;
 • kupa ile ısıtma (Aliexpress sipariş edilebilir);
 • anti-stres yastığı;
 • buhar odasını ziyaret etmek için süpürge ve şapka;
 • sırt veya bacaklar için masaj;
 • boyun için şişme yastık (çok seyahat edenler için).

Hediye baba gezgin

Hizmet türüne göre seyahat etmeyi veya çeşitli ülkeleri ziyaret etmeyi seven bir baba için, uygun bir yönlendirme hediyesi seçebilirsiniz. Böyle bir hediye kesinlikle yararlıdır.

 1. Navigator. Baba tekerleğin arkasında çok fazla zaman harcıyorsa, şehirden şehre seyahat ederken, dahili GPS'li bir navigasyon kullanmak daha uygundur. Bir rota oluşturmak için çevrimiçi olmak her zaman mümkün değildir. Gezgin yolda yardımcı olacaktır. El cihazları da var, ormanda veya uzun bir yürüyüşte faydalılar.
 2. Akıllı telefon veya telefon. Bugün hayatı telefon olmadan hayal etmek zor. Araçlara sahipseniz, babanıza iyi bir kamera, parlak renkler, büyük miktarda bellek, bir kasa ve koruyucu bir film içeren modern bir akıllı telefon alın.
 3. Kamera. Parlak anları yakalamak için bir kamera “sabun kutusu” veya “DSLR” alın. İlk seçenek yanınızda taşımak için uygundur, ikincisi fotoğraf çekmek için daha iyidir. Aracınızdaki cihazı seçin.

Hediye baba homebody

Zamanının çoğunu evin içinde geçirirse, doğum günü için babana ne verebileceğiniz hakkında dikkatlice düşünmelisiniz. Bazı babalar oldukça gelişmiştir ve bir dizüstü bilgisayarda çok fazla zaman harcayarak kendi işlerini yapabilirler.

Favori film koleksiyonu
Oldukça basit ve ucuz bir hediye seçeneği. Babanıza en sevdiğiniz filmlerden bir koleksiyoncu verebilirsiniz. Boş DVD'ler alın, üzerlerine güzel çıkartmalar yapıştırın ve yüksek kaliteli filmler kaydedin.

Film disklerinin güzel kutularda saklandığından emin olun. Kapak yazıcıya tamamen yazdırılabilir. İnanın, maliyetler minimumdur, ancak hediye gerçekten orijinal ve eğlenceli olacaktır. Yeter 10 film olacak.

HD oynatıcı
Üzerinde diskler ve filmler ile uğraşmak istemiyorsanız, alternatif bir yol düşünebilirsiniz. Donanım mağazasını ziyaret edin ve yeni bir HD oynatıcı seçin. Bu özellik ile çalışmak çok daha kolaydır. Filmleri bir flash sürücüye veya harici bir sabit sürücüye kaydetmek yeterlidir. Baba resimlerin yüksek kalitesinin tadını çıkaracak.

Yumuşak battaniye
Baba bir kitap okumak ya da TV izlemek için çok fazla zaman harcamayı tercih ederse, ona sıcak bir battaniye vermek gereksiz olmayacaktır. Böyle bir şey soğuk mevsimin ruh haline mükemmel bir şekilde uyacaktır. Her seferinde, battaniye ona bakımınızı ve sevginizi hatırlatacaktır. Böyle bir sürpriz yetişkin bir adam için mükemmeldir.

Terry bornoz
Bir erkeğin bornoz evde günlük eğlenceye mükemmel uyum sağlar. Örneğin, su prosedürlerinden sonra, basit kıyafetlerden ziyade bir havlu ürünü koymak çok daha hoştur. Sıcak bir bornoz oldukça prezentabl ve soğuk mevsimde de ısınacak iyi bir hediye.

Isıtıcı veya fan
Evde çok zaman geçiren erkekler rahat hissetmelidir. Bunun için uygun koşullar gereklidir. Evi rahatlıkla doldurmak için, sıcak mevsimde bir fan kullanmaya veya kışın bir ısıtıcıya başvurabilirsiniz. Yeterli paranız varsa, bölünmüş bir sistem kurmaya daha yakından bakmak daha iyidir.

Baba işadamı için hediye

Babanız ciddi konulara yakınsa ve kendi işini yürütüyorsa, hediyeye sorumlu bir şekilde yaklaşmalısınız. İşgali biliyorsanız, tematik bir sürpriz yapabilirsiniz. İnanın, ciddi bir kişi iyi bir hediyeyi takdir edecektir.

Babaya hediye olarak kalem

 1. Parker. Sözleşmeler yapmak için pahalı ve güzel bir kalem. Ciddi bir işadamı için harika bir hediye. Meslektaşlar sadece bir çocuk tarafından verilen böyle bir niteliği kıskanabilirler. Aksesuar, sağlamlık ve hassas tadın bir göstergesi olarak kabul edilir. Modern şey ciddi bir babanın imajına mükemmel bir şekilde uyacaktır.
 2. Kol saatleri. Babanız bir yıldönümü yaklaşıyorsa, iyi bir saate dikkat etmelisiniz. Eşsiz bir hediye gerçek bir adamı memnun edemez. Sağlam bir hediye kişinin statüsüne ve ciddiyetine karşılık gelmelidir. Ayrıca, bir baba harika çocuklarını böyle iyi bir hediye için övünebilir. Babanın sana ne kadar sevgili olduğunu bildirin.
 3. Kravat. Bir kravat iş adamları için yapılan oldukça yaygın bir armağandır. Banal bir şey düşünmemelisiniz, herhangi bir baba-işadamı çok memnun olacaktır. Ünlü bir markadan pahalı bir özellik seçmeye çalışın. Kaybetmeyin, böyle bir kravat bir işadamı dış görüntüsüne mükemmel şekilde uymalıdır. Ayrıca güzel ambalajlar düzenlemek gereksiz olmayacak.
 4. Taşlı yüzük. Böyle bir hediye babanın erkekliğini ve durumunu vurgulayacaktır. İyi bir yüzük veya yüzük oldukça prezentabl bir hediye olarak kabul edilir. Erkeklerin takıları sevmediğini düşünmeyin. Böyle bir sürpriz bir istisna olacak, inan bana.Altın yüzük sadece bu nedenle sürekli görüşte olan bir işadamı ellerini süsleyecektir. Sahte karşılama olmadığını lütfen unutmayın. Ucuz bir yüzük sadece babayı rahatsız edebilir, başka bir hediye aramak daha iyidir.
 5. Bir haç. Eğer baba mümin ise, iyi bir haçı hediye olarak kabul edebilirsiniz. Pahalı metalleri tercih edin. Hediyeyi kilisede önceden sunmak gereksiz değildir. Sadece bir haç vermeye değmez, bu nedenle ek olarak zinciri düşünün.

Hediye baba sürücü

Arabası olan her adam ona belli bir heyecanla davranacaktır. Bu nedenle, tematik bir hediye yapmaya karar verirseniz, özellikle babanız tarafından takdir edilecektir.

 1. Otomobil kompresörü. Şimdi birkaç kişi arabalara tekerlek pompalamak için basit bir pompa kullanıyor. Yolda her şey olabilir. Bu nedenle, otomatik bir partikül kompresör harika bir hediye olacaktır. Bu özellik çakmaktan bağlanabilir. Ayrıca bir araba aküsü ile çalışan daha güçlü modelleri düşünmeye değer. Sürücü hiç çaba sarf etmiyor.
 2. Yüksek hızlı radar. Her insan bazen yolda izin verilenden biraz daha hızlı sürmesine izin verir. Bu nedenle, mükemmel bir hediye yüksek hızlı bir radar olacaktır. Yoldaki durumlar farklıdır, bir kişi herhangi bir nedenle bir trafik işaretini fark etmeyebilir. Böyle bir nitelik para cezalarından kurtulabilir. Modern aksesuarlar ayrıca yol kameralarının sinyalini mükemmel bir şekilde yakalar. Genel olarak, baba böyle bir armağandan memnun olacaktır. Radarın kullanılması yasak değildir, bu yüzden devam edin.
 3. Araba lastikleri. Araba lastikleri baba için değerli bir hediye olabilir. Durumu değerlendirin ve bir kış veya yaz tekerlek seti alın. Önceden, babanın yeni lastiklere ihtiyaç duyup duymadığına dair tüm ayrıntıları öğrenin, tekerleklerin boyutunu dikkate alın. Oldukça hantal bir hediyeyi nerede saklayacağınızı düşünün.
 4. Elektrikli süpürge. Bir araba elektrikli süpürgesi de iyi bir hediye olarak kabul edilir. Erkekler arabanın içine girmeyi ve iç mekanı her zaman temiz tutmayı sever. Baba nadiren araba yıkamasına giderse ve makineye kendi başına bakmayı tercih ederse, böyle bir hediye ilgili olacaktır. Cihaz oldukça kompakttır ve çok olumlu duygular verecektir.
 5. Kapaklar. Babanız arabada koltuk kılıfları kullanıyorsa, yeni ve daha modern olanları seçmelisiniz. Böyle bir özellik hızla kirlenip yıpranma özelliğine sahiptir. Kabinin durumunu değerlendirin ve eğer mükemmel kapaklar alıyorsa. Seçim yaparken arabanın markasını düşünün. Ayrıca babanın hangi renkleri tercih ettiğini hatırlamakta fayda var.

Eğer onun aktivite türü ve istekleri hakkında net bir fikriniz yoksa, babanız için bir hediye seçmek yeterince zordur. Baba homebody, sürücü, gezgin, işadamı için yukarıdaki seçenekleri düşünün. Bütçe ve orijinal hediyeler inceleyin, yaşı ve durumunuzu dikkate alarak seçeneği belirleyin. Bir kartpostal veya DIY zanaat yapın.

Video: Erkekler için DIY hediyeler

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat