Eşinize doğum günü için ne verilir: hediye fikirleri

Eşler evlendiğinde, birbirlerinin tercihlerini zaten biliyorlar. Ancak uzun yıllar birlikte yaşamak, erkekleri eşleri için ilginç ve beklenmedik hediyeler arayışında olmak suretiyle kendilerini yeni bir şekilde geliştirir. Sevgili kadınınıza sunabileceğiniz birkaç seçenek var. Bu liste sürpriz hediyeler, pratik selamlar ve romantik etkinlikler içerir. Her şey hakkında daha ayrıntılı konuşalım.

Ne bir doğum günü için bir eş vermek

Karısı için pratik hediyeler

Bu tür sunumlar, günlük yaşamda yararlı olan ve toz toplamayacak aksesuarlar, ev aletleri veya diğer cihazlardır.

Vücut Bakım Kitleri ve Aksesuarları
Her kadın, yaş ve cinsiyete bakılmaksızın, kendine dikkat etmeyi sever. Neden bir armağan haline getirmiyor ve sevgilinize uzun zamandır istediği her şeyi vermiyorsunuz.

Bir hanımın daha iyi görünmesine ve güzelliğini çok zaman harcamadan sürdürmesine yardımcı olacak birçok seçenek vardır. Aşağıdaki cihaz türlerinden bahsediyoruz:

  • manikür için profesyonel set;
  • masaj ayak banyosu (pedikür veya değil);
  • elektrikli epilatör;
  • demir veya saç maşası;
  • saç kurutma makinesi vb.

Önceden, profesyonel bir oryantasyona sahip cihazların yaklaşık 2-6 bin rubleye mal olduğu söylenmelidir (yukarıdaki örnekler için). Ama her kuruş kendini ilgi ile haklı çıkarır.

Karınız artık güzellik salonuna gezilerde zaman ve para harcamak zorunda kalmayacak. Evde kendi başına manikür veya pedikür yapabilir.

Seçim yaparken danışmanlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Eşiniz için bir hediye satın aldığınızı belirttiğinizden emin olun. Ayrıca, tercihleri ​​hakkında (gizlice, koz vermeden) eşime danışmak gereksiz olmayacaktır.

Bulaşık makinesi
Ailenin başı ocağın koruyucusu için pratik bir cihaz arıyorsa, bulaşık makinesine bakmak mantıklıdır. Aksine iddia etse bile, kadınların bulaşıkları yıkamayı sevmediği anlaşılmalıdır.

Yıkama sürecinde tırnaklar bozulur, ellerin cildi kurur, çok zaman alır. Büyük bir şölen veya büyük bir aile ile sıradan bir akşam yemeğinden sonra kaşıklarla tabak yıkamanız gerekiyorsa durum karmaşıktır.

Bir bulaşık makinesi alırken, karısı zamandan tasarruf edecek, bu özellikle yoğun ve büyük aileler için önemlidir. Tüm çatal bıçakları cihaza yerleştirmek, işlevi ayarlamak ve tamamlanmasını beklemek yeterlidir.

Seçim yaparken, günlük olarak lavaboda kaç yemeğin biriktiğine dikkat etmek önemlidir. Küçük çocukların ailede yaşadığı durumlarda, çok sayıda cihaz olacaktır.

Paradan tasarruf etmeyin, çünkü standart bir bulaşık makinesi uygun kullanımla bir düzin yıldan fazla sürecek. Para eksikliğinden endişe ediyorsanız, tüm büyük ev aletleri mağazaları müşterilerine seçilen ürün için faizsiz taksitler sağlar.

Böyle ciddi bir bulaşık makinesine ek olarak, diğer seçenekleri de düşünebilirsiniz. Bunlar arasında mikrodalga, blender veya mikser, meyve sıkacağı, yoğurt makinesi, çamaşır makinesi, yavaş ocak, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi vb.

Evinizin gerçekten ne olmadığını analiz edin. Bunun üzerine inşa et. Bu konudaki ana görev, aileye daha uzun yıllar hizmet edecek ve karısı için hayatı kolaylaştıracak pratik bir hediye seçmektir.

Elektronik aletler
Bir bayan okumaya bayılırsa, ancak her zaman onunla bir kitap taşıma fırsatı yoksa, ona bir elektronik alet verin. Böyle bir kitap basitçe çalışır, sadece en sevdiğiniz eseri indirin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde okuyun.

Çok uygun bir şey bir tablettir.Evde ise, sürekli bir dizüstü bilgisayar tutmaya veya sabit bir bilgisayarın yakınındaki rahatsız bir sandalyeye oturmaya gerek yoktur. Tablet yatmadan önce veya sabah uyandıktan sonra, nakliye sırasında, işte kullanılabilir. Bütün bunlar son derece uygundur.

Karınız genellikle aynı dergiyi satın alıyorsa, ona yıllık bir abonelik alın. Ayrıca iyi bir seçenek.

Sosyal ağlarda çok zaman harcayan, çevrimiçi dergisini saklayan veya Instagram'da fotoğraf yayınlayan bir kız için, elinde çok pikselli kamera bulunan iyi bir telefona sahip olması önemlidir. Yeterli paranız varsa böyle bir hediye düşünün.

Ayrıca bu kategoride, çalışırken dinleyebileceğiniz kompakt bir oyuncu veya arabadaki bir navigatör (kadın sürücüler için) olsun, diğer hediye türleri de ilişkilendirilebilir.

Sigara içen bir eş için bir hediye seçmenin gerekli olduğu durumlarda, aynı anda onu memnun edebilir ve bağımlılığı bırakmaya teşvik edebilirsiniz. Elektronik sigara alın (örneğin, “Cuboid”), sıvı, spiral, pamuk yünü sipariş edin. Eşinizi sağlıklı bir yaşam tarzına alıştırın.

Parfüm ve kozmetik
Bu tür hediyeler her zaman modada kalır ve pratiklikleri ile ayırt edilir. Parfüm açısından eşinizin tat tercihlerinin farkındaysanız, kaliteli bir Fransız parfümü seçmek mantıklıdır. Örnek olarak, Chanel “Şans”, Gyor “Zhador”, Gyor “Cheri”, Dolce & Gabana “Açık Mavi”, Paco Raban “Van Milyon” vb.

Kozmetiklerden, çeşitli tonlardan, maskara, parlaklık veya yüksek kaliteli ruj, çeşitli duş jeli ve vücut kremleri, hyaluronik asitli yaşlanma karşıtı yüz serumlarından oluşan bir dizi gölge her zaman kullanışlı olacaktır. Bir danışmana danışın, mükemmel seti toplayın.

Hediye Çekleri
En önemli şeye sahibiz - belirli hizmetler, ürünler, kıyafetler için hediye sertifikaları. Eşiniz şık bir kadın iç çamaşırı butikinin düzenli bir müşterisiyse, salonu ziyaret edin ve onlardan bir hediye sertifikası satın alın (miktarı kendiniz seçin). Ancak bu para sadece çoraplar için değil, aynı zamanda daha değerli bir şey için de yeterli olmalıdır.

Neredeyse her saygılı mağazanın hediye sertifikası vardır. Letual'ı ziyaret edin, bir kozmetik, parfümeri ve küçük şeyler mağazası. İçinde, herhangi bir kız kendisi için bir seçenek bulacak. Önceki yönteme benzer şekilde, eksik yapmayın.

“Neden bir sertifikaya, daha iyi bir paraya ihtiyacı var!” Düşüncesi Aklından geçti. Unutmayın, bu bir hatadır. Eşiniz tereddütle ayırt edilirse, aile bütçesini kaydeder ve hane halkının refahına her şekilde bakarsa, sizden alınan paradan yiyecek, masa örtüsü, perde vb. Satın alacaktır. Tüm bunlar doğum gününe uygulanmaz.

Eşi için benzersiz hediyeler

Ardından, ilginç hediye fikirlerinin bir listesini bulabilirsiniz. Bu seçenekler tamamen romantik değil, yine de dikkate almaya değer. Fikirlere göz atın ve kendiniz için en iyisini bulun.

Sıcak hava balonu
Balon uçan romantik bir tema atfedilebilir. Böyle bir hediyeden gelen eş kesinlikle kayıtsız kalmayacak. Şehrin üzerinde nasıl birlikte yükseldiğinizi hayal edin. Temiz hava, güzel manzaralar ve uygun dayalı döşeli. Daha iyi ne olabilir.

Doğum günü balon yolculuğu

Böyle bir eylem en iyi gündoğumu veya günbatımında düzenlenir. Sıcak ve sakin bir pagoda seçmeye çalışın. Böyle güzel bir manzara ve tüm durum uzun süre hafızanızda kalacak. İnan bana, daha romantik bir şey hayal edemezsin.

Eşinin bu kadar aşırı bir adım atmasından korkması mümkündür. Birçok kadın yükseklikten korkuyor. Romantik bir atmosfer her iki eş için de stresli bir duruma dönüşebilir. Böyle bir uçuş kesinlikle uzun süre hatırlanacak.

Böyle bir adım atmaya karar verirseniz, karınızı iyi tanımanız gerekir. Bir balonda uçmak hakkında nasıl hissettiğini ima etmeye çalışın. Planlarınızı vermeyin. Ayrıca kendinize güvenebilir ve cevabı önceden tahmin edebilirsiniz.

Paraşüt atlama
Böyle bir sürpriz daha az aşırı ve şaşırtıcı değildir. Bir eğitmen ile bir sıçrama düzenleyebilirsiniz, böyle bir eğlence sizi çok daha yakına getirecektir. Duygular ifade edilemez ve uzun süre hatırlanacak. Önceden bir sürpriz hazırlayın ve organizatör ile düzenleyin.

Ani bir yolculuk yapın ve düzenli depolama alanına gidin. Uzman talimat verecek ve bir helikopterle havaya uçacaksınız. Eşlerin her biri eğitmenlere ve atlayışlara bağlanır. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, çok fazla duygu olacak.

Havada süzülme sürecinde çarpıcı bir görünüm de açılır. Bu tür bir hediye düşünün. Birlikte atlamak istemiyorsanız, karınızla aşağıda çiçeklerle tanışabilirsiniz. Güvenlik konusunda endişelenmeyin. Uzmanlar, eylemlerinden en küçük ayrıntıya kadar eminler.

Samimi hediye
Her iki eşin de yorgun olduğu banal hediyeler vermek istemiyorsanız, seks mağazasına başvurabilirsiniz. Ürünler internette görüntülenebilir. İkinizin beğenebileceğiniz ilginç yetişkin oyuncaklarına bir göz atın. İnan bana, herhangi bir kız böyle bir sürprizden memnun olacak.

Ev striptiz
Böyle bir hediye, standart olmayan fikirler için de geçerlidir. Buna karşılık, oldukça özgür ve huzursuz olmamalısınız. Karınızın arkadaşlarını kutlamaya davet edin. İlginç bir akşam yemeği düzenleyin ve sonunda striptizciyi evinize çağırın.

Bir süre odadan çıkabilirsiniz, böylece bayanlar kendilerini tamamen asarlar. Böyle bir hediye kesinlikle şok edici olacak. Bu tür eylemlere karar verirseniz, kendinizi kısıtlamanız gerekir. Kıskançlığın ötesine geçebilir. Ayrıntıları sanatçı ile tartışmak gereksiz olmayacaktır. Sadece benzer bir bara eş göndermeye çalışmayın.

Profesyonel fotoğraf çekimi
Bütün kadınlar her zaman karşı konulmaz görünmek ister. Burada profesyonel bir fotoğrafçı ile bir fotoğraf çekimi düzenleyebilirsiniz. Eşin böyle bir sürece bağımsız olarak katılması gerekli değildir.

Fotoğraflar aile ve ilginç olabilir. Kartlar bir albüme yerleştirilebilir veya portre şeklinde büyük bir tuval üzerine basılabilir. Böyle bir resim evin duvarlarını mükemmel bir şekilde dekore edecektir. Güzel fotoğraflar sosyal medyaya çok uygun olabilir. ağı. Kız arkadaşların harika bir kocanın karısına gıpta etsin.

Böyle bir sürece sorumlu bir şekilde yaklaşılması gerektiğini unutmayın. Dikkatle profesyonel bir fotoğrafçı seçin. Gelecekte, sonuçla ilgili sorun yaşamayacaksınız. İyi bir şekilde, mükemmel bir portföyü olan arkadaşlar aracılığıyla bir fotoğrafçı bulmanız önerilir.

Evli çiftiniz genç ve yeterince özgürse, karınızı çıplak fotoğraflar için ikna edebilirsiniz. Herhangi bir adam her zaman çıplak arkadaşına hayran olmak isteyecektir. Böyle bir çekimde karınıza dikkatsizce ipucu vermeye çalışın. Çok ileri gitmeyin, bir skandal gelişebilir.

Karısı için romantik hediyeler

Bu kategori romantik bir yönelim sürprizlerini içerir. En sevdiğiniz restoranda bir akşam yemeği, ortak bir gezi ve diğer avantajlar olabilir. Onlar hakkında konuşalım.

pet
Sık sık işten ayrılıyorsanız ve çocuklar zaten büyümüş ve bir evcil hayvana ihtiyaç duyuyorsanız, bu seçeneği göz önünde bulundurmalısınız. Hayvanları seven ve uzun bir yavru kedi / köpek yavrusu hayal eden bayanlar için böyle bir sürpriz herhangi bir paradan daha pahalıdır.

Doğum günü hayvan

Bir yayla süslenmiş bir sepetle eve gittiğinde onun gittiğini düşünün. Hava yastığı üzerinde yatan sevimli kabarık bir yumru sepetten dışarı peeps.

Ancak karınız için böyle bir sürpriz üzerinde durmaya karar verirseniz, seçime sorumlu bir şekilde yaklaşın. İlk olarak, eşin tercihlerini belirleyin: evde kimi görmek istiyor - bir köpek mi yoksa bir kedi mi? Cins, cinsiyet, renk ve diğer özellikleri öğrenin.

Hayvanın bir sorumluluk olduğu anlaşılmalıdır. Onu takip etmek, eğitmek, beslemek, dikkat ve sevgiyle donatmak, sürekli yürümek, aşılara binmek gerekir.Genel olarak, çocuğun özelliği olan hemen hemen her şey. Bu nedenle, ailenizin boş zamanı yoksa, eve kendi başına bakmayan savunmasız bir yaratık getirmemelisiniz.

çiçekler
Nüfusun kadın yarısını etkileyen tek bir tatil çiçek olmadan yapamaz. Peki, dileklerinize göre hazırlanmış büyük bir buket olacaksa. Diğer hediyelerin seçimini rahatsız edecek güce ve paranız yoksa sevgili 101 gülünüzü verin. İnan bana, yedinci cennette olacak!

Uzun bir bacağa 100 gül buketi yapabilir ve aynı gölgeden bir yapay çiçeği merkeze yerleştirebilirsiniz. Buketi bayana “Son gülünceye kadar seni seveceğim!” Sözleriyle sunun. Ve yapay çiçeklerin solma özelliği yoktur. Sürpriz sağlandı!

Kurye ile çalışmak için hediye teslimatı
Bu seçenek ana hediyeye ek olarak oldukça uygundur. Özel bir mağazadan satın alın veya İnternet üzerinden farklı ülkelerden meyve sipariş edin. Bu, feijoa, ananas, pomelo ve vatanımızın genişliğinde yetişmeyen diğer lezzetleri içerebilir.

Tüm bileşenleri güzel bir sepete veya kutuya koyun, bir yayla paketleyin ve kuryeyi arayın. İşteki kadına bir hediye vermesine izin verin, bundan tamamen memnun olacak.

Karnınızı ortak bir kutlama için evde beklediğinizi bir kartpostal ve ipucu ile selamlayın. Seçimde hata yapmamak için, eşin egzotik olana karşı alerjik olmadığından emin olun.

Ortak tatil
Her modern insanın kendine izin vermeyeceği pahalı bir zevk. Sadece finansal durumdan değil, aynı zamanda boş zamanlardan da bahsediyoruz. Eşinizin doğum gününü önceden hazırlıyorsanız, iki kişilik romantik bir gezi şeklinde bir hediye düşünün.

Bu seçenek özellikle yumuşak güneş ışığının ve okyanus esintisinin bu kadar eksik olduğu soğuk mevsimde başarılı olacaktır. Akrabalarınızla, yokluğunuz sırasında çocuklar için sorumluluk alacaklarını kabul edin.

Bir seyahat acentesini ziyaret edin, bir cüzdan için bilet seçin ve istediğiniz tarihler için serbest zaman seçin. Bir ay boyunca tatile gitmek, hafta sonu turu satın almak gerekli değildir, o zaman kesinlikle sorun olmayacaktır.

Karısı çalışırsa, amirleri ile birlikte ayarlayın veya kalkış saati için sahte bir sağlık sigortası yapın. Onların yardımı ile karınızı unutulmaz bir tatil yaparsanız, tüm araçlar iyidir.

Sevgili sevgilin için bir hediye seçerken, dikkatlice hayal etmelisin. Eşin tüm nüanslarını ve tercihlerini tartın. Orijinal olun. İyi bir hediye her zaman pahalı olmayabilir. Para sizin için bir sorun değilse, daha aşırı nitelikteki hediyeleri düşünün. İyi bir tatil düzenleyin. Eğlence kesinlikle her şey olmalı. Arkadaşının doğum gününü hatırla, senin değil. Her şeyi üst düzeyde yapın. Kutlama uzun süre hatırlanmalıdır.

Video: 20 faydalı hediye

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat