Onu sevdiğin bir kıza nasıl kanıtlanır

Kızlar son derece duygusal ve şehvetli. Aile hayatındaki en ufak değişiklikler, güzel hanımefendinin artık onu sevmediğini düşünmesini sağlar. Bunun tersini kanıtlamak için, bir erkeğin kendini mümkün olan her şekilde rafine etmesi gerekir. İlk toplantının anıları, ortak geziler, ebeveynlerle toplantı ve hatta evlenme teklifi kurtarıldı. Her şey hakkında sırayla konuşalım.

Onu sevdiğin bir kıza nasıl kanıtlanır

Gelecek hakkında konuşun

 1. Bir erkeğin bir kadın ile ilgili ciddiyeti, geleceğe yönelik ortak planlar temelinde değerlendirilebilir. Her kız güzel bir ev, araba, çocuk ister. Bir kadının kafasında bununla ilgili bir resim var, sadece düşünceleri güçlendirmeniz gerekiyor.
 2. Açık görüşmelerden korkmayın, arzularınızı ifade etmekten çekinmeyin. Yatmadan önce rüyalar için zaman tanıyın. Arkadaşınızla nasıl bir ev tasarlayacağınız veya bir daire seçeceğiniz, çocuk yetiştireceğiniz, bir aile şirketi işleteceğiniz hakkında konuşun.
 3. Kız bağımsız kişilere ait olsa bile, bu konuşmaların tadını çıkaracak. Adama nasıl güvenmemeye çalıştığı önemli değil, bayan ciddi olduğunu anlayacak. Çocukların konusuna ve onların yetiştirilmesine dokunduğunuzdan emin olun, her kız ailenin gelecekteki babasını bir erkek olarak görmek istiyor.
 4. Sadece kendi arzularınızı değil, aynı zamanda diğer faktörleri de dikkate almak önemlidir. Bir kız zorlukla 20 yaşındaysa, bir bebeğin konuşması onu uzaklaştıracaktır. Bu durumda, yavru almaya karar verdiğiniz yaşı belirtin. Ayrıca onu mutlu etme ve hiçbir şeye ihtiyaç duymama planlarını bize anlatın.

Eylem ile aşkı besleyin

 1. Yeni ilişkiler başlar başlamaz şeker buketi dönemi başlar. Güzel bir bayan kazanma umuduyla, bir adam onu ​​çiçeklerle doldurur, restoranlara davet eder, romantizm düzenler.
 2. Zamanla, eski tutku kaybolur, kız gereksiz hissetmeye başlar. Bir adam yanlışlıkla arkadaşının hiçbir yere gitmeyeceğine inanarak işe başlar. Partnerinizin sizi ne kadar sevdiğini anlamak önemlidir, yeterince dikkat ve dikkat almazsa ayrılacaktır.
 3. Asla rahatlayamazsın. Kız sizi yemek pişirmeye, yıkamayı ve temizlemeye zorlamaz. Aşktan yapıyor. Böylece kur yapma duygusunu ifade edersiniz, rutinden kurtulursunuz.
 4. Ortak fotoğrafları görüntülemek için haftada birkaç akşam ayırın, hanımefendi çiçek ve hediye ile sebepsiz yere şımartın. Daha sıklıkla doğada romantik piknikler düzenler, övgü yaparlar.
 5. Aniden kızın kendini takip etmeyi bıraktığını görürseniz, o zaman gerekli hissetmez. Her türlü çabayı göstermeniz gerekecek. Onu salona ve dükkanlara gönderin, “kadın eşyaları” için para ayırın. Bayan kendini memnun edecek ve kayıtsız olmadığınızı anlayacak.

Hassasiyeti unutma

 1. Güzel kızlar kulaklarıyla severler, bu gerçek tekrar tekrar kanıtlanmıştır. Ana göreviniz, düşünce ve duyguların samimi ifadesidir. Sevgili sıkıca sarılmak, yanaktan ısırmak, tutkuyla öpmek. Yükselen duyguları püskürtmeyin.
 2. Eşinizle en son sevdiğiniz zamanı hatırlıyor musunuz? Seks şehvetli miydi? Kendinizi iz bırakmadan birbirlerine verdiniz mi? Değilse, durumu düzeltin. Yatakta romantik bir akşam yemeği, hafif mumlar, sonra erkeksi cazibenle ona vur.
 3. Her gün (!) Kıza en zeki, eşsiz, güzel ve seksi olduğunu söyle. Sevginizi bayana bildirin. Böyle çarpıcı bir kadınla hiç tanışmadığınızı bildirin.Övgüleri gözden kaçırmayın, gülümsemeye, dişler arasındaki boşluğa, yanaklardaki çukurlara ve diğer sevimli detaylara odaklanmayın.
 4. Hassasiyeti farklı şekilde ifade edebilirsiniz. İş gününüz boyunca, sevgilinize gülümsemesini sağlayacak ani mesajlar gönderin. Servis için ayrılırken mutfak masasında veya buzdolabında sevgi beyanları ile bir not bırakın. Kalbin hanımının nasıl olduğunu öğrenmek için her saat ara.

Kızın ebeveynleriyle tanışın

 1. En yakın insanlarla tanışmak ciddiyetinizi anlatacaktır. Arkadaşınızı övgü ve hediyelerle bombalasanız bile, sevgisinden şüphe edecektir (bu mümkündür).
 2. Bu nedenle, inisiyatifi elinize alın, aile yemeği isteyin. Babanızla şu konu hakkında bir sohbet için hazırlanın: “Genç adam, kızımdan neye ihtiyacın var?” Anne için çiçek al, ataları fethet.
 3. Kızın ebeveynleri üzerinde olumlu bir izlenim bırakın. Şirketin ruhu ol, böylece ayrıldıktan sonra senin hakkında konuşsunlar. Nazik ve kibar olun, sağlığa ilgi gösterin, büyükannenize ve annenize iltifat edin.
 4. Herhangi bir sorunuz için hazırlıklı olun, eleştirel düşünün. Hoş olmayan konular hakkında konuşmayı öğrenin (eski eş, iş vb.). Ailenin her üyesi için zaman ayırın, kimseyi gözetimsiz bırakmayın. Seni hissetmesi için kızı daima elinden tut.
 5. İnanın bana, ailenizle iyi bir akşam, kalbin hanımını sadece pozitif bir dalgaya ayarlayacaktır. Akrabalarını bağlarsan kız sevgisinden şüphe etmez. Tüm ortamının sizin için önemli olduğunu açıkça belirtin.

Romantizm ile aşkı kanıtlayın

 1. Tabii ki, hassasiyet sözleri aile ilişkilerinde önemlidir. Ancak, aşk romantik hareketlerle desteklenebilir. Dikkat göstermek için, bayanı arabanın kapısını açın, onu binaya iletin, çiçekler, yumuşak oyuncaklar ve tatlılar verin.
 2. Her gün en sevdiği çikolata ile kızı şımartın, bir tabak güzellik 60 rubleye mal oluyor, sizden kaybolmayacak, ama memnun. Romantik film biletleri daha sık satın alın, her hafta sinemaya gidin.
 3. Bir kızı sevginize ikna etmenin daha orijinal yollarını bulabilirsiniz. Örneğin, fotoğrafınızla kupalar sipariş edin, kendi başınıza bir pasta pişirin, akşam yemeğinde en sevdiği yemeği pişirin.
 4. Sevgiyi kanıtlamanın birçok yolu vardır. Kaldırıma “Seni seviyorum!” Yazın, kızdan pencereden dışarı bakmasını isteyin. Tepkisini bir demet çiçek ve bir kutu çikolata ile tanışın, yukarı çıkın.

Kıza bir teklif yap

 1. Hangi aşk kanıtı evlenme teklifinden daha iyi olabilir? Böyle ciddi bir karar, kızın tüm hayatını onunla geçirmek istediğinizi anlamasına izin verecektir. Birbirinizi iyi tanıyorsanız ve zaten belirli bir yoldan geçtiyseniz, bu tür önlemlere başvurmaya değer.
 2. Orijinal bir teklif hazırlayın. Belki bunu tatilde Eyfel Kulesi'nde veya sevginizle ilk tanıştığınız parkta yapacaksınız. Etkili bir giriş yaptığınızdan emin olun ve ardından “Evlen benimle!”
 3. Kızın olumlu cevap vereceğinden eminseniz, en sevdiği restoranda bir masa rezervasyonu yapın. Lezzetli yemekler sipariş edin, anlaşmayı bir şişe şarap veya şampanya ile işaretleyin. Onu ne kadar çok sevdiğini birçok kez tekrarla.

Pratik tavsiyelere uyursanız, onu sevdiğiniz bir kızı kanıtlamak kolaydır. Ailenizle tanışarak niyetlerinizi ifade edin, hanımı hediyelerle şımartın, ilk toplantıyı hatırlayın. Birlikte daha fazla zaman geçirin, bir evlenme teklifi yapın.

Video: Onu sevdiğin bir kıza nasıl kanıtlanır

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat