Boşanma eşiğinde kocasıyla ilişki nasıl kurulur

Dün birbirinize sonsuz sevgi yemin ettiniz ve bugün boşanmanın eşiğinde kocanızla ilişki kurmaya çalışıyorsunuz. Ne yazık ki, hayat karmaşık bir şeydir. Eş baskısı ile sürekli yanlış anlaşılmalar mı? Bölüm özelliği son suyu berbat? Uykusuzluk ve öfke nöbetleri seni deli ediyor mu? Durumu düzeltmenin zamanı geldi. Sizin için kişisel yaşamın kurulmasına yardımcı olacak bir psikolojik teknikler koleksiyonu derledik. Ana şey sabırlı olmak ve her türlü küçük şeye dikkat etmektir.

Boşanma eşiğinde kocasıyla ilişki nasıl kurulur

Boşanma eşiğinde kocasıyla barış nasıl yapılır

Adım 1. Bir eşin hayatına ilgi gösterin
Tüm anlaşmazlıkların temel faktörü, yaşam değerleri ve menfaatler arasındaki fark olarak kabul edilir. Eşine adapte olmak zorunda kalan bir erkek için erkek hobisine girmek özellikle zordur. Zor bir günden sonra televizyonun önünde uzanıp futbol yerine sevdiğim diziyi izlemek istiyorum.

Eğer kocanla barışmak istiyorsan, bir süre kendini unut. Akşam yemeği yapın, arkanıza yaslanın ve bizim için tezahürat edin. Aynı şey balıkçılık, avcılık, arkadaşlarıyla zaman geçirmek için de geçerlidir - daha uyumlu olun.

Solucan veya balık bağlamak gerekli değildir. Sevdiklerinizin hobisine kayıtsız olmadığınızı anlamasına izin verin. Günün sonunda, konuşma için ortak konularınız olacak. Tatlı konuşmanın insanları bir araya getirdiği bir sır değil.

Adım 2. Kendi duygularınızı kontrol edin

Büyük anlaşmazlıkların nedeni genellikle yoğun bir psiko-duygusal durumdur. Deneyimli psikologlar dokunsal duyumlarla arka planı indirmenizi önerir. Eşinize herhangi bir zamanda dokunun, kasıkta inmek gerekli değildir, sadece sırt, omuz veya boyunda hafif bir dokunuş. Karşılıklı güveni artırmak için, kafa veya eldeki hafif vuruşlar yardımcı olacaktır.

Dokunsal bileşene ek olarak, duyguları kontrol etmek gerekir. Kocanıza ne kadar kötü olduğunu söylemeye çalışmayın. Kaynadığınızı düşünüyorsanız, başka bir odaya gidin ve nefesinizi alın.

Hayali hakaretlere karşı tutumu dikkatlice çalışın, kızgın olmayın, daha sonra pişman olacağınız kelimeleri dağıtmayın. Bir kadının kendisiyle baş edemediği durumlarda, kaçınılmaz olarak eşine her şeyi sıçrar. Vakaların% 90'ında bu tür eylemler son bir mola veriyor.

Adım 3. Bencil olma
Birçok koca karısı için dağları çevirir ve kadınlar bunu takdir etmez. Kruvasan, güzel bir gül, açık bir araba kapısı ile bir çay bardağı şeklinde basit kur fark etmezler. Daha az bencil bayanlar hala fark etme gücünü bulurlar, ancak yıllar sonra bu işaretleri kabul ederler.

Bencil olmayı bırak. Kocana ihtiyacı olanı ver. Karısı Mısır'da değil, ailesini ziyaret etmek mi istiyor? Uzlaşma. Bir kutuda değil, bir şeritte bir gömlek mi almak istiyor? Ve bu çözülebilir.

Sevdiklerinizi düşünmeyi öğrenin, onu her şeyde memnun etmeye çalışın. Kocanız küçük bir çocuk değil, seçme hakkı var. Sadece dikkat işaretlerini kabul etmeye değil, aynı zamanda karşılık vermeye çalışın. Bir kez daha akşam yemeği pişirmek veya arkadaşınıza başka bir şekilde davranmak için tembel olmayın.

Adım 4. Erkeklerin özgürlüğünü sınırlama
Çoğu durumda, bir erkek kadını “canlı” yediği için terk eder. Şu anda zor bir dönem geçiriyorsunuz, muhtemelen her zaman kasvetli ve memnun değilsiniz, durun. Gülümsemeyi öğrenin, bir partner “görmeyin”, işyerine vardığında sevinin. Bir insan olmadan eğlenmeye çalışın.

İnisiyatif alın, beyefendiyi arkadaşlarınızla bir barda pizza ile bira içmek için bir barda oturmaya davet edin. Arkadaşınıza daha fazla özgürlük verin, hayatta hissetmesine izin verin.Kocası arkadaşlarıyla vakit geçirirken, tüm dikkatini kendine ver. Makyaj, seksi iç çamaşırı, stilettolar ve bir elbise giy. Eve döndükten sonra, bir adam elinde oklava olan bir ev hanımı değil, güzel bir eş görmek isteyecektir.

Adım sayısı 5. Koca hakkında şikayet etme
Çoğu zaman, kadınların yaşamlarından memnun kalmayan, kötü bir kocası olduğunu söyleyen ifadeler duyulabilir. Ayrıca, kızlar genellikle destek arayan annelerine şikayet ederler. Bu kategoriye aitseniz, kendi davranışınızı düzeltme zamanı.

Şefkatli konuşmalar anında, ebeveynlerinizi otomatik olarak eşinize karşı ayarladınız, neden? Sonuçta, amacınız uzlaşmaktır ve bu olduğunda, anne ve baba kocası hakkında kötü bir fikir sahibi olacaktır. Onun hatasıyla dökülen gözyaşlarını unutamayacaklar. Kendinizin bir yaşam partneri seçtiğinizi anlamak önemlidir, bu yüzden kendi seçiminize değer verin ve onunla çelişmeyin.

Aynı öneri, tanımadığınız kişilerle uğraşmak için de geçerlidir. Eğer konuşmak istiyorsanız, sadece arkanızda sohbet etmeyecek en iyi arkadaşlarınızla konuşun. Aynı zamanda, kocaya yemin kelimelerden vazgeç, kişisel olma.

Adım 6. Affetmeyi öğrenin
Mola vermenin nedenlerinden biri, affetmenin yetersizliği olarak kabul edilir. Kadınlar neden olduğu acıyı unutmak çok daha zordur, uzun bir süre kin gelerek patlarlar. Bu genç bayanlar gibi olma, durumu bırakmayı öğren.

Her kavgada kocanızın size neden olduğu acıyı hatırlamayı bırakın. Elbette siz de melek değilsiniz, o zaman neden işleri karmaşık hale getiresiniz? Geçmişte değil günümüzde yaşamaya çalışın. Aynı zamanda, pozitif bir dalga koruyun, kaprisli olmayın, fiyatınızı doldurmayın.

Öfkenin daha etkili bir şekilde üstesinden gelmek için meditasyon yapın. Mükemmel bir rahatlama seçeneği, düşüncelerin günümüze tamamen odaklandığı sıcak bir banyo veya yoga dersleridir. Negatif enerjiyi ortadan kaldırmanın yollarını arayın.

Adım 7. Eşinize güvenin

Bir kadının olası bir kanıt olmadan bir erkeğin maviden güvensizliğini gösterdiği sık durumlar vardır. Aynı zamanda, sürekli ezilen eş, varışta eşin uyuyacağı umuduyla evden kaçmaya başlar. Herhangi bir fırsatta bir arkadaşından şüphelenen bir bayan testere olmayın. Sabır, güven, saygı gösterin.

Mümkünse, süvariye tam bir hareket özgürlüğü verin. Yasak meyvenin tatlı olduğu bir sır değil, bu nedenle erkekler ona çekiliyor. Sınırlar koymazsanız, meyve yoktur ve sonuç olarak tatmak arzusu yoktur.

Adım 8. İlham kaynağı olun
Harekete geçebilen bir erkek sevilmeye mahkumdur. Bir kadın, eşini yeni başarılara iterek duygularını doğru bir şekilde ifade etmelidir. Beyefendi için bir ilham perisi olun, onu tüm çabalarda destekleyin, doğru kararlar almaya yardımcı olun. Aynı zamanda, her şey eşin problemi çözmüş gibi görünmeye çalışın.

Ne olursa olsun, orada olmalısın. Her şey geri çevrilse bile, izin verdiği kadar yakın kalın. Bir erkeğin içinde bir çıkış bulacağı koşullar yaratmaya çalışın. Eve döndükten sonra, kolay ve doğal davranın.

Boşanma eşiğinde kocasıyla uzlaşmak için, dayanıklılık ve sabır olmalı, bu aşamada sadık müttefikler olacaklar. Eşinizi önemsiz şeylere “kesmeyin”, ona güvenmeyin, hareket özgürlüğünü sınırlamayın, ilham kaynağı olun.

Video: Kendi kocan nasıl sevilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat