Bir erkeğin dikkatini çekmek nasıl

Genç adamı seven kız dikkatini çekmeye çalışır. Bu şaşırtıcı değil, çünkü çoğu zaman genç erkekler ilk adımı alamaz ve bu yükü güzel bayanlar üzerine yerleştiremez. Kız, daha sonra ona yaklaşmak için adama bakmak için elinden geleni yapıyor. Böyle zor bir konuda yardımcı olacak bazı hileler var. Onları düşünün.

Bir erkeğin dikkatini çekmek nasıl

Adım 1. Kendinizi sevgi ile kuşatın

 1. Bir erkeği fethetmek için yapılacak herhangi bir eylem içsel uyumla başlar. Önce kendinizi sevmek önemlidir, böylece daha sonra genç bir adam sizi sevecektir. Mutlu ve mutlu bir hayata benzediğinizde durum yokuş yukarı ilerleyecektir.
 2. Başkasının rolünü oynamaya çalışmayın. Her durumda kendin ol, ama olumlu bir zihniyete sahip ol. Her zaman adamın önünde daha fazla gülümser, şimdilik sizi fark etmese bile.
 3. Herkesin bir gülümsemesi var, sen bir istisna değilsin. Yaptığın her şeyi seviyorum. Bu bir sınıf gezisi veya zor bir cebir dersi olabilir. Hayatın her anını sevdiğinizden emin olun.
 4. Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza sevgi gösterin. Eğer yapamazsan kurtarmaya git. Işığı ekin, kendinizi iyi insanlarla, güzel şeylerle, gökkuşağı renginde bir ruh hali ile kuşatın.

Adım 2. Dikkat talep etme

 1. Birçok kız erkeklere umutsuzca gerçekten dikkat istediklerini gösterdiğinde hata yapar. Buradan aptal şakalar, kahkahalar ve "sadece beni farketmek" için çığlık atan diğer eylemler geliyor.
 2. Böyle insanlar olmaya gerek yok. Kendi kendine yeten ve mutluysan, genç adam seni fark eder. Ona bakmakta iyi bir şey yok.
 3. Eğer şirkette iseniz, genç adamın sizi fark etmesi için arkadaşlarınızı bir kenara bırakmayın. Olgunlaştığında, kendisi ortaya çıkacak ve dikkatinizi isteyecektir. Haysiyet var.
 4. Çok sinir bozucu da değmez. Kısa bir konuşma umuduyla saatte 5 kez yanından geçmeyin. Eğer tanıdık bile değilseniz, genç bir adama sebepsiz gülümsemeyin.
 5. Saçınızı tarayarak veya makyajınızı ayarlayarak halka açık olarak soymayın. Bunun için bayan odaları var. Adamın çok endişeli göz alıcı bir civciv olduğunu bilmesine gerek yok.

Adım 3. İlk izlenim oluşturun

 1. Kız ilk izlenimdeki adam tarafından hatırlanır. Daha sonra, zaten tanıdıklarında, oturup nasıl başladığını tartışırlar. Adam sana geldiğinde, nazikçe merhaba deyin ve gülümse.
 2. Çok ileri gitmeyin, önünde sıraya girmenize gerek yok. Sizinle iletişimin kolay olduğundan emin olun. Garip bir duraklama olmamalı, ancak durmadan konuşmamalısınız.
 3. Sorularına cevap verin ve kendinize sorun. Konuşmayı yanlışlıkla uzun süre sürüklemeye çalışın. Kendinizle dalga geçin, rahatlayın ve kendinizi zorlamayın.
 4. Ciddi şeyler hakkında konuşma. Genç adamın iyi bir mizah anlayışı varsa onunla dalga geçebilirsiniz. İlk toplantıda şikayet etmeyin, çok yakın değilsiniz.

Adım 4. Vücut dilini kontrol et

 1. Sözsüz hareketler üzerinde çalışmaya değer bir şeydir. Beden diliniz genç bir kişi tarafından anlaşılmalıdır. Kollarını göğsünün üzerinden geçerek yanıltmayın, aynı zamanda tatlı bir şekilde gülümseyerek.
 2. Başınızı düz tutun, omuzlarınızı düzeltin, elleriniz için bir yer bulun. Ancak onları geçmeyin ve saçınızı yalnız bırakın (etek, gömlek vb.)
 3. Vücudunuzu adama yaklaştırmaya çalışın, ama mesafenizi koruyun. Konuşurken, telefona veya geçen insanlara değil, adama bakın.

Adım sayısı 5.Bir adamla flört

Bir adamla flört

 1. Konuşma başarıyla başladıktan sonra, bir erkekle flört etmeye başlayabilirsiniz. Bu işteki en önemli şey rahat hissetmek ve tekrar etmemektir. Birkaç zararsız şaka değiştirmeye çalışın, bir mizah anlayışınız olduğunu gösterin ve şaka yaparken sakıncası yok.
 2. Konuşma sırasında dikkatini çekmek için standart manipülasyonlar yapın. Dudaklarınızı çekingen ve cinsel olarak ısırın veya dilinizle kaydırın. Saçlarınızla oynayın. Flört sırasında ana şey, kolay ve kolay iletişim sağlamaktır. Adamı çok sevdiğini gösterme.
 3. Gizemi ve entrikaları koruyun. Normalden biraz daha yumuşak konuş. Sonuç olarak, adam söylenen her şeyi duymak için size biraz daha yakın olmak istiyor. Mümkün olduğunca doğal davranın, flört etmeyin. Aksi takdirde, adam kolay erişilebilirliğinizi düşünebilir.

Adım 6. Sana yakın birini getir

 1. Konuşmanın başarıyla geliştiğini ve adamın sizden hoşlanmaya başladığını unutmayın, ılımlılıkla flört etmek, samimi ve neşeli olmak önemlidir. Ayrıca duygu ile konuşmak için ilginç bir konu bulun.
 2. Konuşurken mizah gösterin. Bir aptal gibi görünmüyor, benzer bir izlenim bir adam tarafından uzun süre geciktirilebilir. İlginç bir sohbete başlamak için rahat bir konuyla ilgili bir diyalog başlatmayı deneyin.

Adım 7. Görüşme için bir konu seçin

 1. İşleri doğru yapmak için bir adama onun hakkında sorular sorun. Böylece, bilmeniz gereken her şeyi size söyleyecektir. Hobilerini ve hobilerini sor. Gerekirse kendinizden bahsedin.
 2. İlk toplantıda kişisel sorular sormamalı, cevap vermemelisiniz. Bir erkek ne görmediğinizi veya yapmadığınızı sorarsa, “Bunu henüz görmedim, yapmadım, yapmak zorunda kalmadım” gibi bir cevap verin. "Hayır" kelimesi ile cevap vermeye gerek yok.
 3. Esprili kalmaya çalışın. Ne hakkında olduğunu bilmediğiniz için konuşmayı kesmeyin. Adamı mizahınla fethet ve rahatla, samimi bir insan olduğunu anlamalı. Böylece saygılı davranacaksınız. Birbirinize şaka yapın ve yürekten gülün. İyi bir ilişkinin yolu budur.

Sıradan bir konuşma yapın. Seni seviyorsa, bir tarih kaçınılmazdır. Flört etme ve benlik saygısı hakkında hatırlama. Samimiyetinizi ve iyi mizah anlayışınızı gösterin. Masum flört, ciddi bir ilişki için iyi bir arkadaş bulmanıza yardımcı olacaktır.

Video: Bir erkeğin dikkatini çekmek nasıl

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat