Utangaç kızlar olmayı nasıl durdurabilirim: yararlı ipuçları

Bir kişi bir yabancıya bile yaklaşamayacak kadar utangaç olan değerli bir adamla ne sıklıkta karşılaşabilir. Zeki, iyi okunan, güzel, sportif ve nezih, ama bir kızla tanışmaktan utanıyor. Tabii ki, uzak bir gelecekte, kesinlikle saygın bir koca ve harika bir baba olacak. Ama bundan önce, utangaçlığınızın üstesinden gelmeniz ve kızlara nasıl yaklaşacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Başlangıç ​​olarak, kısıtlama psikolojisini anlayacağız ve bu utangaçlığın neden ortaya çıktığını anlamaya çalışacağız?

Utangaç kızlar olmayı nasıl bırakabilirim?

Erkekler neden kızlardan utanıyor?

Genellikle, utanç nedenleri bir kişinin psikolojik kişiliğinin derinliklerinde bulunur. Bir kızla tanışmasına izin vermeyen genç ve çekici bir adamı gerçekten etkileyen nedir?

 1. Birçok psikolojik sorun çocukluktan geliyor. Çocuk genellikle erken yaşta azarlanırsa, bilinçaltında herhangi bir başarısızlıktan korkmaya başlar, kız reddederse ona ne olacağını önerir. Herhangi bir ret veya ilgisizliği kişisel bir yenilgi olarak algılar.
 2. Ne kadar garip gelse de, toplum kadınlara saygı gösterilmesini ve saygı gösterilmesini sağlamaya yöneliktir. Ve adam başa çıkacak, güçlü. Erken yaşlardan itibaren, kızların rahatsız edilemeyeceği, vermek zorunda oldukları, putlaştırılmaları gerektiği söyleniyor. Bu arka plana karşı, çoğu erkek anlamsız bir kişi, önemsizlik gibi hissediyor.
 3. Duygusal olarak, bir erkek bir kadından çok daha savunmasızdır. Bir erkeğin özsaygısına dokunmak ya da şımartmak kolaydır. Toplantı sırasında veya konuşma sırasında garip bir ifade, bir adamın kafasında ciddi bir kompleks oluşturabilir.
 4. Bir erkeğin utangaçlığının yaygın nedenlerinden biri, kendinden şüphe duymasıdır. Belki de gövdesi şişmiş gençlerin karşı cinsin temsilcileri arasında daha başarılı olduğunu not eder, bu yüzden figürünün kızları memnun etme olasılığının düşük olduğuna inanır. Aslında, sorun sadece kafada. Sadece kendine güven ve karizma belirli bir kızı memnun etme yeteneğini etkiler.

Ama bazen utangaçlık böyle bir kişide olabilir, sebepsiz. Sadece bir kişinin böyle bir karakteri var, herkesin baştan çıkarıcı maço olması gerekmez mi? Utangaçlığın üstesinden gelmek için komplekslerinizle çalışmanız gerekir.

Güven nasıl kazanılır

Bir kişi konuşmaya başlar başlamaz tamamen dönüşen düz gri bir adamla ne sıklıkta karşılaşabilir. Özgüven% 70 başarıdır. Kızlar, bir kişinin nasıl tuttuğuna, ne hakkında konuştuğuna ve kendini nasıl sunduğuna dikkat eder. Ve ancak o zaman ne giydiğini ve figürünün neye benzediğini fark ederler. Birçok kız, bir konuşmadan sonra bir kişi hakkındaki fikirlerini tamamen değiştirdiklerini itiraf ediyor. İnce bir susturucu ilginç bir konuşmacı gibi görünebilir ve pompalanan bir atlet tam bir aptaldır.

Kendine güven kazanmak için, kendi gözünde benlik saygısını arttırmalısın. Daha iyi hissetmek için gerçekten daha iyi olmalısın. Kızların akıllı erkeklere dikkat ettiğini düşünüyorsanız, bu alanda bir şeyler başarmanız gerekir. Biraz entelektüel rekabet kazan, Olimpiyatları kazan, gelişim oyununda bilgini göster. Basit bir şirkette bile zihninizi parlatabilirsiniz, asıl mesele uygun ve komik değil. Kızlar, sizce, erkeklerin atletik fiziğine dikkat ederseniz, pratik yapmaya başlayın. Sağlıklı bir yaşam tarzı kimseye zarar vermedi! Bir tür spor yapın, spor salonuna gitmeye başlayın, sabahları koşun. Figürünüzün oluşumu ile kendine güven artmaya başlayacaktır.

Ayrıca, her zaman temiz ve temiz olmalısınız.Utanç verici durumlardan kaçınmak için taze giysiler giyin, saçınızı zamanında kesin, hijyeninize dikkat edin.

Utangaçlık nasıl aşılır

Kademeli olarak utangaçlıktan ve utangaçlıktan kurtulmanıza yardımcı olacak birçok numara var.

Utangaçlık nasıl aşılır

 1. Temizlik personeli kızlarla konuşmaya başlayın. Örneğin, garsonla konuşun. Ve sadece düzen hakkında değil, soyut bir şey hakkında. Örneğin, ne sipariş edeceğinizi sorduğunda, ne yiyeceğini, neyi sevdiğini sorun. Mesleği sayesinde, servis personelindeki insanlar her durumda nazik ve düşünceli olmak zorundadır, bu nedenle bu size biraz güven verecektir.
 2. Utangaç olmayı durdurmak için, yabancılara nasıl iltifat edeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Eski bir arkadaş, verandada bir komşu, bir sınıf arkadaşı ve hatta bir anne olabilir. Tüm tuz, adil cinsiyetin güzelliğini geçici olarak vurgulamayı öğreniyor.
 3. Görüntünün değiştirilmesi kendine güven kazanmanıza yardımcı olacaktır. Saç stilinizi değiştirin, şık küçük şeyler satın alın, parlak aksesuarlar ekleyin. Bu sadece görünümü değiştirmeye yardımcı olmayacak, aynı zamanda size özel bir önem ve stil duygusu verecektir.
 4. Kızlardan korkma! Onlar senin, arkadaşın ve kardeşin gibi insanlar. Evet, bazı şeyler hakkında kendi fikirleri var, ama birçok yönden kızlar erkeklerden farklı değil. Ayrıca eğlenmek, gülmek ve eğlenmek isterler.
 5. Bir kızla tanışmak istiyorsan, dikkatini çekmek zorunda kalacaksın. Bunu yapmak için, ona birkaç övgü verin, burada ne yaptığını ve neden yalnız (veya bir arkadaşıyla) oturduğunu sorun. Ana şey daha fazla konuşmak ve kendinizi gömmemek. Kızlar konuşmayı severler ve dinlemeleri gerekir, tartışılmaz. Ama ancak o zaman, oldukça yakından tanışacağınız zaman. Bu arada, adam başını ve dilini çalışmak zorunda kalacak.
 6. Maço inşa etmeye gerek yok - akıllı kızlar bunu takdir etmeyecek. Sadece kendini olduğun gibi hayal et. Giyinmeye ve bir sonraki kuvvet antrenmanı için spor salonuna yürürken yanından geçtiğini söylemesine gerek yok. Olduğu gibi, kızı sevdiğini ve onunla tanışmak istediğini söyle. Basit olun - her şeyden önce değerlidir.
 7. Yabancılarla daha fazla konuşun - ulaşımda, sokakta, bir kafede. Sadece genç kızlar değil, kadınlar ve hatta erkekler de olabilir. Bariyerin üstesinden gelmek, gelecekte daha hızlı ve daha kolay tanışmanıza yardımcı olacaktır.
 8. Hedeflere ulaşın, hayatta bir şeyler başarın. Bir basketbol maçında en çok gol atan, okul seyircisini herkese açık bir performansla fethedin, bir çeşit yarışmada madalya kazanın. Bazen bu, kızların sonunda size dikkat etmesi için güçlü bir itici güç haline gelir.
 9. Böyle bir deney yapabilirsiniz. Büyük bir defter ve kalem alın ve dışarı çıkın. Kendinizi bir sosyolojik araştırma bahanesiyle yabancılara yaklaşmaya zorlamanız gerekir. Bu, güvensizliğin üstesinden gelmeye yardımcı olacak, yabancılarla iletişim kurabilecek ve son olarak flört etmeyi öğrenebileceksiniz.

Endişelenmeyin, yaşla birlikte utangaçlık kaybolacak ve kızlarla tanışmak çok daha kolay olacak.
Kısıtlama bir insan için en kötü şey değildir. Utangaç bir adam genellikle temiz ve çekingen. Kızlarla nasıl iletişim kuracağını bilmiyor, ancak zengin bir sicili yok. Aksine, bu adamlar sadıktır ve kızları takdir eder. Birçok bayan bunu anlıyor ve kibirli maço insanlar için uzun zamandır koşmuyor. Kendiniz olun ve onu takdir eden birini bulduğunuzdan emin olun!

Video: utangaç kızlar olmayı nasıl bırakabilirim

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat