Bir kızın sana aşık olduğunu nasıl anlayabilirim?

Güzel bir bayana sempati duyan gençler genellikle kendilerine şu soruyu sorarlar: "Onu sever miyim?" Kadınlar doğası gereği tartışmalı yaratıklar olduğu için, erkekler sadece bu konuyu çözebilirler. Deneyimli psikologlar, sözsüz jestleri, gözleri ve davranışları izlemenizi önerir. Üç temel özellik size bilmeniz gereken her şeyi anlatır. Ana noktaları vurgular, ayrıntıları açıklığa kavuştururuz. Öyleyse başlayalım.

Bir kızın sana aşık olduğunu nasıl anlayabilirim?

Yöntem numarası 1. tavır

Karşılıklı sempati gösteren belirtileri zamanında tanımlamak önemlidir. Genç kişinin davranışını gözlemleyin ve sonuçlara varın.

 1. İlginin tezahürü. Bir kız genç bir erkeğe kayıtsız olmadığında, hayatıyla ilgili ilgi göstermek için mümkün olan her şekilde çalışır. Aşık bir bayan günün nasıl geçtiğini dinlemek için ağzını açacaktır. Bir kız önce bir konuşma başlatmaya çalışırsa, seni sevdiğini varsayabiliriz. Aşık olmanın ayırt edici bir özelliği, bir kadının karşılıklı arkadaşlar aracılığıyla hayatınıza ilgi duyduğu an olarak kabul edilir. Arkadaşlarınızı sorgulayın, belki sizden daha fazlasını biliyorlar.
 2. Kendini feda etme isteği. Eğer bir bayan önemli bir toplantıyı bir kenara koymaya veya size yardımcı olmak için matematiksel problemleri çözmeye hazırsa, sempati karşılıklıdır. Genellikle, aşık insanlar karşı cinsi memnun etmek için kendilerini cesur gösterirler. Bir kızın sudan korktuğundan emin misiniz? Aynı zamanda, onu bir tekne yolculuğu için çağırıyorsunuz, ama kabul ediyor mu? Sempati karşılıklı! Genç bir bayan ilgi alanlarını kendi üzerine koyduğunda, sevgiyi gösterir. Koşullar gerektiriyorsa kendinizi feda etmeye hazır olun.
 3. İletişim şekli. Aşık bir kız her zaman sevdiği adamı ilk sıraya koyar. Hanımın size daha yakın olma arzusunu gözlemleyin. Onu yürüyüşe çağırdılar ve arkadaşıyla toplantıyı iptal etti mi? Bu aşık olmanın kesin bir işaretidir! Şirketteyken iletişim tarzına dikkat edin. Bir bayan arkadaşlarından uzaklaşıp size yaklaştığında sempati olur. Aynı şey konuşmalar için de geçerlidir: şirketteki tüm kişiler için sizinle konuşmayı tercih eder.
 4. Dikkat belirtileri. Bir erkek ve bir kız arasındaki ilişkinin doğasını tanımlamak için dikkat işaretlerini değerlendirmeniz gerekir. Bir bayan size güzel hediyeler verirse (anahtarlık, disk, flash sürücü, vb.), Ruhu ile yapar. Kural olarak, bu şekilde kızlar bir kişiye ne kadar sevgili olduklarını gösterir. Elbette, sebepsiz bir armağan sunmaya "dostça" ifadesi eşlik etmemelidir. Tam bir sempati işareti, kendiniz tarafından yapılan hediyelerdir.
 5. Algı. Sempati belirtilerinden biri, erkek arkadaşının kız arkadaşlarının kıskanç algısıdır. Güzel kızlarla çevriliyseniz, kızın onlara karşı tutumuna dikkat edin. Arkadaşı ve yüz buruşturma memnun görünüyor mu? Seni seviyor! Bir yabancının arabadaki satın alımlara dalmasına yardımcı oldu ve sonra hayranlık nesnesinin üzücü görünümünü yakaladı mı? Kıskanç. Hiçbir kadının beyefendisini diğer kadınlarla paylaşmak istemeyeceğini anlamak önemlidir.
 6. Özenli tutum. Kızlar doğası gereği yaratıklarla ilgilenirler, ancak bu durum tüm insanlar için geçerli değildir. Pratikte görüldüğü gibi, bayanlar sadece en sevilenleri ve akrabalarını önemsiyorlar. Hastalanırsanız ve tutku portakallı bir "arkadaş" ı ziyarete gelirse, o sizi sever. Sosyal ağlarda yazışmalara özellikle dikkat edilir. "Nasıl hissediyorsun?" çok sık yanıp sönüyor, kız sana aşık.

Yöntem numarası 2. jestleri

Sözsüz hareketler beden dilini, yani uzuvların pozisyonunu ve hareketini içerir.Bu yön çok önemlidir, onsuz sempati yoktur.

Aşık bir kızın jestleri

 1. Kısa süreli bir dokunuş. Bir bayan aşıksa, hayranlık nesnesine dokunmak için yüz neden bulur. Genellikle bu tür davranışlar kasıtsızdır, kız sezgisel bir seviyede hareket eder. Genç bayan, parkta bir bankta, sinema salonunda veya enstitünün kantininde size yakın olmaya çalışacaktır. Bu şekilde ellerinizin bir arada tutulmasını umuyor. Sözsüz hareketler, konuşurken geçici dokunuşları içerir. Ayrıca, genç bir bayan saçınızı düzeltirse veya kirpikini yanağından çıkarırsa, ona kayıtsız değilsiniz. Duygularınızı itiraf etmekten çekinmeyin, sempati karşılıklı.
 2. Heyecan. Her kız, sevilen bir gençle buluşmadan önce inanılmaz derecede endişeleniyor. Heyecan kesinlikle her şeyde kendini gösterir, fark etmemek zordur. Bayan sürekli saçlarını ayarlayacak ve elbisenin eteklerini dökecek. Sesi titremeye başlayacak, yanakları garip bir sessizlikle yanıp sönecek. Hanımın endişeli olup olmadığından emin olmak için ona yaklaşın. Elinizi arkasındaki duvara yerleştirin veya elinizi sandalyesinin arkasına yerleştirin. Donmasını yerinde hissedecek ve nefesini tutacaksın. Aşık kız, konuşmasında garip duraklamalardan kaçınarak, dili ile "öğütmeye" başlar.
 3. Kişisel alan. Gençler kişisel alanlarını istila ettiklerinde tüm kızlar sevmez. Bu kuralı kırmaya çalışın, hanımın tepkisini izleyin. Birkaç adım geri adım atmaz ve kendini rahat hissederse, senden hoşlanır. Kişisel alan, hostesin izni olmadan bir el veya saçın okşulmasını içerir. Bir kız çantasından çalan bir cep telefonu almayı isterse, sana güvenir, sempati gerçekleşir.
 4. Buluşma. Güzel bayanlar flört etmeyi sever. Bununla birlikte, tüm kızlar sadece sempati nesnesiyle flört etmez, birçoğu bunu benlik saygısını artırmak için yapar. Kesin bir flört işareti iltifattır. Genellikle bir bayan bir sempati nesnesini “sabitlemek” ister, böylece onu sözlü bir düelloya kışkırtır. Anaokulunda, erkekler sempati duyduklarında kızları örgüler için çeken hiçbir şey için değil. Kadın flört saçın uçlarını kaydırmak, dudaklarını yalamak, sürekli olarak adamın şakalarına gülmekle kendini gösterir. Tüm işaretleri yakalarsan, genç hanımın sana aşık olduğundan emin ol.
 5. Ayna efekti. Psikologlar, bir kişinin ikincisini sevdiğinde rakibinin pozlarını kopyaladığını defalarca kanıtladılar. Uzun süre ayakta durduktan sonra bankta oturdun, kız da aynısını yaptı mı? Seni taklit etmeye çalışıyor, çünkü sempati duyuyor. Gözlerini ovuşturdun, bu hareketi kopyaladı mı? Aşık olmanın bir başka işareti! Bu davranışa "uyum" denir. Bilinçaltında bir bayan, genç adamı her şeye taklit etmeye çalışır, çünkü ona aşıktır.

Yöntem numarası 3. görünüm

Aşık bir kız bir görünüm verir, fark etmemek imkansızdır. Konuşma sırasında bu konuya dikkat edin.

Aşık bir kıza bak

 1. Gözlem. Gözünüzün köşesinden, kızın sizden uzağa bakmadığını tekrar tekrar fark ederseniz, o aşıktır. İki saatlik bir toplantıda bu tür gözlemlerin yaklaşık 4-5 kez olması önemlidir. Bu yön, genç hanımın görünüşünüzden zevk alamadığını, gülümsemesini gösteriyor. Aksi takdirde, durum tesadüfle ilişkilendirilebilir.
 2. Dilate öğrenciler. Bir kişi en sevdiği yemeği yediğinde veya uygun müziği dinlediğinde, öğrencileri istemsizce genişler. Aynı şey, bir kızın hayranlık nesnesine baktığı durumlarda da olur. Ondan uzağa bakmayın, göz küresinin tam ortasına bakın. Sakin bir sesle konuşmaya başlayın, ilginç bir şey söyleyin. Öğrenciler genişledi mi? Tebrikler, kalbin hanımını kazandın! Koyu renkli güzelliklerin bu şekilde “doğrulanamayacağını” sonsuza kadar hatırlamak önemlidir.
 3. Gözlerinde parla. Aşık bir kız melek gibidir, gözleri mutluluk ve sınırsız sempati ile parlar.Böyle bir değişikliği fark etmemek yeterince zor, çünkü bayan içeriden parlıyor. Tutkunun gözlerine bakın, kendinizin yansıması için onlara bakın. Bir kız buluşma sırasında bir gülümsemeye girerse, sizi yorulmadan sever. Aynı zamanda, diğer adamlarla olan iletişimini gözlemlemeye değer. Onlarla iletişim sürecinde, gözleri parlamamalıdır.

Kadın doğasını “okumak” için yeterince zordur, ancak prosedür imkansız olarak adlandırılamaz. Davranışı dikkatle izleyin, iletişim tarzına, şefkatli tavırlara, küçük hediyelere dikkat edin. Gözlerinize göz kulak olun, konuşurken gözlerinize bakın, sözsüz hareketlere dikkat edin.

Video: Bir kızın seni sevdiğini nasıl öğrenebilirim?

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat