Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlayabilirim: 9 yol

Bir erkek bir kızı sevdiğinde, ne kadar sempatinin karşılıklı olduğunu bulmak için yola çıkar. Güzel yarının davranışı tahmin edilemez, bunun sonucunda erkekler bazen noktaya ulaşmaya çalışırken çıldırırlar. Bir kızın sizi beğenip beğenmediğini anlamanıza yardımcı olacak bir dizi sözlü ve sözsüz işaret vardır.

Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlayabilirim

Yöntem numarası 1. Kızın davranışlarına bir göz atın

Dışarıdan gelen işaretler, kadının sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Kızların sempati kişisel nitelikte tezahür eder, aynı şekilde zayıf cinsiyet temsilcileri de sempati gösterir. Kız animasyonla evcil hayvan, tatil ya da akrabalar hakkında sorar? Harika, senin lehine bir sıfır.

Arka arkaya herkesle flört eden bayanları karıştırmayın. Bu kişiler mümkün olduğunca çok erkeğe aşık olacaklardır. Sadece ayakta duran kızlara dikkat edin, gerçek davranış motiflerini bulmaya çalışın.

Kural olarak, bir bayan genç bir adamın çıkarlarını sorduğunda, böyle bir şey yapmaya başlar. Bu tür manipülasyonlar arzu nesnesine daha yakın görünmek için gerçekleştirilir. Bu iyi bir işaret, dikkat et.

Yöntem numarası 2. Onu açık bir diyaloga getirin

Bir kız sempatik olduğunda, son derece açık olmaya çalışır. Kişisel nitelikte birkaç soru sorarak bunu doğrulayabilirsiniz. Tereddüt ettiği, suçladığı veya bir cevaptan kaçmaya çalıştığı durumlarda, ona kayıtsızsınız. Kız ayrıntılı bir cevap verirse, en içteki düşüncelerini, duygularını paylaşır ve yanlışlıkla hayattan üzücü hikayeler anlatır, iki sıfır sizin lehinize.

Acı uyandırmaya çalıştığını veya gerçekten sempati hissedip hissetmediğini anlamak önemlidir. Modern dünya ikiyüzlü insanlarla doludur, gri fareler gibi görünen insanlar ette şeytanlar olabilir. Dikkatli ol.

Bu yöntem sessiz ve rezerve edilmiş kızlar için uygun değildir. Bu insanlar düşünceleri paylaşmaz, acil sorunları tartışmaz ve başkalarını rahatsız etmez. Arzu nesnesi bu türdeyse, onu hemen anlayacaksınız. Bazı bayanlar kesinlikle herkese açıktır, diğerleri en yakınlara bile kapalıdır. Sempatinin karşılıklı olduğuna gerçekten inanıyorsanız, sabırlı olun. Kişisel sorular sorun, kızı açık bir diyaloga getirin.

Yöntem numarası 3. Şifre çözme ipuçları

Örtülü ifadelere dikkat edin. Bayan, en sevdiği filmin üçüncü bölümünün yayınlandığını, ancak tüm arkadaşların meşgul olduğunu söyledi. Onu sinemaya davet ettiğinizi ima etmeye çalışıyor. Birçok kız ilk adımı açıkça alamaz, korkaklık onları kurnazlık göstermeye teşvik eder.

Bir hanımın acilen hareket etmesi gerektiğini söylediği durumlar vardır, ancak arabada arkadaş yoktur. Yardım sunun, vazgeçilmez bir arkadaş olun. Samimi olmayan kişilerin sizi kendi amaçları için kullanmaya başlaması büyük bir risktir. Ancak, sevgilinizde yanılmıyorsanız, bu olmamalıdır.

İpuçlarını doğru yorumlamaya çalışın, her kelimeyi sempati veya şehvet tezahürüne sürüklemeyin. Belki de kız sizi bir arkadaş olarak algılar, bu da onu bir tarihte davet ederseniz üzücü bir etkisi olacaktır. Toprağı boyunca ve karşısında hissedin.

Yöntem numarası 4. Kızın kız arkadaşlarını takip et

Gençler iyi haberleri kendi içinde nasıl tutacaklarını bilmiyorlar.Tutku nesnesi hakkında arkadaşlarıyla sohbet etmek için sabırsızlanıyorlar. Kendinize bir sevgili bulursanız, tanıdık kızlar eskisi gibi davranmayı bırakacaktır. Göründüğünüzde, fısıldamaya, neşeli görünümler ve kurnaz bir gülümseme atmaya başlayacaklar. Bir kızın sevdiği şey için böyle bir işareti iyi algılayabilirsiniz.

“Tam tersinden” bir yol var: tanıdıklarınız size değersiz olduğunuzu göstermek isteyen size eğik bakışlar attı. Ayrıca, kızları çirkin bir ışıkla karakterize eden aşağılık bir ıslık içinde de ortaya çıkabilir. Değişen davranışlara dikkat edin, tüm kartları ortaya çıkaracaktır.

Yöntem numarası 5. Gözlerden Yargıç

Bir erkek ve bir kız ortak bir şirkette olduğunda ve aynı zamanda birbirlerine sempati duyduğunda, davranışları değişir. Bayan sık sık gözlerinle tanışıp utangaç gülümsüyor mu? Bu iyi bir işaret, geri gülümse, yukarı çık ve onunla konuş. Bir kız başka bir genç adama tüm dikkatini verirse, onu seviyor, sen değil.

Gözlerden Yargıç

Bakışlarınızı izleyin, eğer bir bayan sizi seviyorsa, diğer insanlarla iletişim kurarak size sık sık bakar. Göz teması kurarken, yüzünüzde bir gülümseme veya kelimelerden daha fazlasını söyleyecek ifadeyi analiz edin. Işık varsa devam edin. Dikkatini tamamen kişiye odakla.

Yöntem numarası 6. Sosyal ağların aktif bir kullanıcısı olun

Durumlara dikkat edin, kural olarak, kullanıcının dahili durumunu yansıtırlar. Fotoğraflarınızı hala paylaşmamış olan en iyi arkadaşınıza aşık olduysanız, şimdi durum değişebilir. Sempatinin bir cevabı ile kız, Instagram, VKontakte veya Odnoklassniki'ye resim yükleyecek, kontrol etmek için sayfasını düzenli olarak ziyaret edecek.

Belki de bayan sevmeye, mesajlara yorum yapmaya ve normalden daha fazla mesaj yazmaya başlayacaktır. Bu tür manipülasyonlar onun adına sempatinin bir tezahürüdür. Aktif bir kullanıcı olun, duvarda ilginç alıntılar ve popüler müzik yayınlayın, böylece kızı ilginç hale getirin.

Yöntem numarası 7. Flört derecesini belirleme

İletişim kurarken, kız size dokunuyor mu ve son konuşulan ifadeyi “duymuyorum” daha alçak mı eğiliyor? Seni kesinlikle seviyor. Flört, sürekli bir kız gibi kıkırdama, karşılıklı şakalar, yanaktan öpücükler şeklinde “şans eseri” şeklinde kendini gösterebilir. Böyle bir davranış, kızın sizi sevdiği anlamına gelir, kendini bir fatih olarak gösterir.

Flört etmeyi açık cinsel çağrışımlarla karıştırmayın. Sadece bir erkekle yatmak isteyen adil seks temsilcileri var. Eylemleri akıncılara benzer, düşmanı topuklar üzerinde takip ederler. Bu durumda, düşman sensin. Bu tür kişilere dikkat edin, onlar anlamsız, bu bayanlar için flört etmek sadece bir baştan çıkarma aracıdır.

Yöntemin önemli bir özelliği, tüm kızların nasıl flört edeceğini sevmemesi ve bilmemesidir. Bazı insanlar, bir erkeğe yaklaşmanın ve görünüşü hakkında birkaç şaka bırakmanın nasıl bir şey olduğunu hayal edemez. Bu yüzden hepsini tek bir tarak altında eşitlemeyin, ne tür bir sevgilinin ait olduğunu bulun.

Belki kızarır, kıyafetlerini ve saç stilini sürekli ayarlar, bu tür davranışlar örtülü bir ilgi. Gel ve sohbet et, hala kızarıyor mu? Seni kesinlikle seviyor! Bir kız veda ederken, aptal gibi gülümserken, sizinle konuşmanın başını çevirdiği anlamına gelir.

Yöntem numarası 8. Sözsüz hareketleri anlamayı öğrenin

Bir kişi sözel olmayan kaynaklardan bilgi alır, bu nedenle bu aşamada bir kızın vücut dilini doğru bir şekilde nasıl yorumlayacağınızı öğrenmek önemlidir. Kayıtsız kişilerde, konuşurken, kollar göğüste çaprazlanır veya kemerin arkasındadır. Bir bayan gömleğinin eteklerine çekilirse veya elbisesini düzeltirse, seni sever.

Sözsüz hareketler

Tutuş tarzına dikkat edin: ilgilenen genç bayanlar son derece kendinden emin davranıyor, adamın dikkatini kendi kişilerine çekmek istiyorlar.Başka bir seçenek daha mümkündür: Bayan sizi 10 dakika boyunca yönünüze bakmasına rağmen, sizi fark etmiyormuş gibi yapmak için elinden geleni yapıyor. Katılıyorum, komik ama sevimli. Fatirasını bekleyerek, dokunaklı görünmeye çalışır.

Sözlü olmayan işaretler, kızın karakterine aşina iseniz soruları cevaplayacaktır. Dinlenerek dinleniyor ve sizinle birlikte olmak yanan bir boyunduruğu andırıyor mu? Sempati karşılıklı. Birçok hanımın erkeklerle uğraşırken deneyimsizlik nedeniyle kayıtsız göründüğü gerçeğini dikkate almaya değer. Gelin ve duvara bastırın (kaba bir hareketle değil), reaksiyona bakın. Kız mırıldanmaya, kızarmaya ve atlatmaya mı başlar? Tebrikler, o seni seviyor!

Yöntem numarası 9. Kızın imajındaki değişiklikleri kutlayın

Hanımın görünümünü takip edin, dikkatinizi çekmek için gardırobunu değiştirmek isteyecek. Kız genellikle makyaj yapmaya, saç modelleri yapmaya ve topuklu giymeye başlar. Seksi elbiseler ve baştan çıkarıcı etekler giyecek. Bu, ruhsallık anlamına gelmez; bayanlar bu tür eylemlere sempati gösterir.

Sizce her zaman harika görünüyor mu? Küçük değişikliklere dikkat edin. Belki de bayan saçlarını renklendirecek, tırnaklarını oluşturacak ve kıyafet stilini değiştirecek. Bir kızın gözünde “Vay canına!” Demek istediğinde, kadın sahtekarlığında başarılı olduğu anlamına gelir. Tutku nesnesini gözlemleyin, önemli ayrıntıları görün ve iltifat ettiğinizden emin olun.

Değişim küresel olmak zorunda değil. Parfüm, sıra dışı botlar, makyajdaki yenilikler olabilir. Kızlar rakipleri ve erkekleri giydirir, bunu aklınızda bulundurun. Bir bayan sizinle ortak şirkette buluşacağından emin olduğunda, gözetleyecek, fark edeceksiniz.

Kızlar tartışmalı. Tutkularını elbette gösterebilirler, ancak tamamen farklı bir genç adamı düşünün. Onu yakından tanıyın, uzaktan gidin, yüz ifadelerini, jestleri ve davranışları izleyin. Bayanlar doğada benzersizdir, tek bir psikolog tek bir yaklaşım geliştirmedi, kendi sezginize güveniyor. Sempatinin karşılıklı olduğu durumlarda, sevgilinizi ine götürmek için acele etmeyin. İlişkinin başarısızlığa mahkum olduğu şeker-buket dönemini unutmayın.

Video: Bir kızın neyi sevdiğini nasıl anlayabilirim - 10 gizli işaret

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat