Bir adama aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Adil cinsiyetin her temsilcisi gerçekten aşık olup olmadığı ya da kolay bir hobi olup olmadığı sorusuyla karşı karşıyadır. Bu konuda, gelecekte aptalca bir şey yapmamak için her şeyi dikkatlice düşünmeye ve tartmaya değer.

Bir adama aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

İç sesi dinleyin

 1. Hayranlık nesnesinin gözünde garip bir his ortaya çıkarsa, onu sürekli olarak görmek ve aynı zamanda size belirli bir korku aşılarsa, düşünmeye değer. İlk duygulara göre, adam için güçlü bir sempati duyduğunuz açıktır.
 2. Böyle anlarda genellikle sevginin geldiğinin farkına varılır. Adama daha yakın olmak ve onu her yönden daha yakından tanımak istiyorsun. Birlikte çalışıyorsanız veya birlikte çalışıyorsanız, davranışlarınızı gözlemleyin. Açıkçası adama ilgi duyacaksınız.
 3. Bir tanıdıklar çemberinde hayranlığınızla ilgili bir konuşma gelirse, büyük olasılıkla utanıyorsunuzdur. Bu diyalogların size zevk verdiğini anlamak da önemlidir, sempati duyduğunuz bir kişi hakkında konuşmak hoştur.
 4. İç durumunuza dikkat edin. Eğer isminden bahsetmek sana olumlu duygular ve hayaller verirse, şüphesiz duyguların var demektir. Kural olarak, bu tür konulardan bahsederken, kız arkadaşlar sorunun ne olduğunu hızlı bir şekilde tahmin eder.
 5. Ruh haliniz belirgin şekilde iyileşir, özellikle bu kişiyle geçtiğinizde uzun süre öfori halindesiniz. Onun kadın çevresini kıskanmaya başlarsınız, bu nedenle konsantre olmak zordur.
 6. Genellikle istenen adam güzel bir kızla zaman geçirirse, ciddiye kızmaya ve endişelenmeye başlıyorsunuz. Eğer böyle bir yanma hissi yaşadıysanız, şüphesiz, aşıksınız demektir.
 7. Bu durumda, adam sürekli düşüncelerinizde olacaktır. Bir dereceye kadar, böyle bir duygu size işkence edecek ve işe veya çalışmaya konsantre olmanızı engelleyecektir. Bununla birlikte, doğanın kontrolünün zor olduğunu anlamak önemlidir.
 8. Duyguları arka plana itmek ve baskı problemlerini çözmek için çok güçlü bir kişi olmak gerekir. Eğer gerçekten aşık olursanız, iştahınıza dikkat edin, kural olarak daha az yiyeceksiniz.
 9. Güçlü duygular sırasında vücut stres yaşar, açlık hissi arka planda kaybolur. Böyle bir hareket birkaç kilo vermenize yardımcı olabilir. Diğer durumlarda, normal beslenmeyi unutmayın.
 10. Aşık olmak sırasında uyku sorunları başlar. Artık bebek gibi tatlı uyuyamazsın. Çok sevilen adamın arka planına karşı heyecanlı devletin suçu. Büyük olasılıkla, sert doğaya rağmen romantik bir ruh hali göstermeye başlayacaksınız.

Kendi davranışını izle

 1. Kıyafetleri daha sık ve dikkatli bir şekilde seçersiniz, mükemmel göründüğünüzden emin olun. Kimse daha önce davranışın benzer olabileceğine itiraz etmiyor. Ancak, aşık olmanın başlangıcında, öz bakım bir fobiye dönüşür. Sürekli görünümü düşünüyorsunuz.
 2. Genellikle yüz ve vücut bakımı için çeşitli kozmetik prosedürler uygulamaya başladınız. Daha az yemeye ve figürü, tırnakları ve saçı dikkatlice izlemeye başladık. Bu tür manipülasyonlar, erkeklerin dikkatini size çekmek için yapılır.
 3. Sevgilinize takıntılısınız ve onun hakkında faydalı bilgiler bulmak için daha fazla zaman ayırın. Onunla bağlantılı her şeyle ilgilenmeye başlıyorsunuz. Kabaca söylemek gerekirse, bir erkekte kendiniz için bir dosya derliyorsunuz. Kendinizi ne kadar bilgiye daldırırsanız, duygularınız o kadar şiddetli bir şekilde parlar.
 4. Kulüpte veya favori barında seçilenlerle dikkat çekmeden kesebilirsiniz.Böylece, çalışma ortamına ek olarak adamı ilgilendirmek için daha fazla şansınız var. Onu bir kez daha "yanlışlıkla" görmek için elinden gelen her şeyi yapacaksın.
 5. Her şey doğru yapılırsa, bir sevgiliyle yakın iletişimden kaçınılamaz. Kendinizi kontrol altında tutmanız gerektiğini unutmayın, aksi takdirde her şey planladığınızdan farklı olabilir. Bu durumda, hatalar başarısız olabilir ve başarılı olamayacaksınız.
 6. Dikkat çekmek, haysiyetle davranmanız gerektiğini unutmayın. Frank kıyafetleri ve kaba davranışlar kabul edilemez. Kendiniz olun, birbirinizle tesadüfen buluşmaya çalışın. Samimiyetiniz ve rahatınızla adamı fethedin. Gerçek ol.

Aşk mı

Yakında geçecek olan aşka mı yoksa hafif bir deliliğe yerleşip yerleşmediğini nasıl belirleyebilirim? Bu kadar basit görünen şeyleri anlamak çok zordur. Ama birlikte yapmaya çalışalım.

Yani aşk:

... bir insanı mutlu etme arzusu. Bir kız bir erkeği sevdiğinde, onu her zaman mutlu ve huzurlu hissettirmeye çalışır. Gerçek duygular egoizme tabi değildir. Genç adamı rahatsız etmiyorsunuz, arkadaşlarınıza karşı kurmuyorsunuz, sizi eğmek veya zarar vermek için müdahale etmeyin. Aynı zamanda, geçici aşk tam tersidir.

... birlik. Herkes erkek arkadaşına sırtını dönse bile, onun yanında duracak ve eşit bir mücadele vereceksin. Dahası, kimin rakip olarak davrandığı da önemli değil. Basitçe söylemek gerekirse, gerçek duygular dedikodu, entrika, söylentiler, eleştiri ve hatta köklü suçlamalara yenilmez. Geçici deliliğe gelince, sürekli kafanızda kayarsınız: “Neden tüm bu zorluklara ihtiyacım var?”

... iki kişilik sorunlar var. Ruhu ve kalbi olan bir adamı seven bir kız tüm zorluklarını paylaşmaya ve sorunlarını çözmeye hazırdır. Gerçek duyguları sahte olanlardan ayıran şey budur - yardım etme ve destek sağlama istekliliği. Bu davranışa geçici olarak aşık olmak karakteristik değildir.

... dostluk. Gerçek aşk hemen böyle ortaya çıkmaz, insanlar belli bir süre sonra gelirler. Duyguların ortaya çıkması, birbirlerinin yarılarının tanınması için, bir arkadaşlığın yoluna gitmek gerekir. Bir flört dokunuşuyla dostluk, çiftin birbirini daha iyi tanımasına ve bir bütün olarak gerçekleşmesine izin verecektir. Aynı zamanda, aşık olmak hiçbir yerden gelmez, ancak gelecekte büyük sevgiye yol açabilir.

... iki kişilik bir rüya. Her iki ortağın istekleri doğrultusunda inşa edilen planlardan daha iyi ne olabilir? Onların uygulaması sürece! Aşk, bir erkek ve bir kız tarafından yapılan bir rüyadır. Bu hayalleri paylaşmakla ilgili. Geçici delilik hakkında konuşursak, egoizm bu tür ilişkilerde hareket eder. Ortakların her biri, diğerinin rüyalarına rağmen, en lezzetli pastayı almak istiyor.

Bu aşk: bundan sonra ne yapmalı

Tamamen ve geri dönülmez bir şekilde aşık olduğunuzu anladıktan sonra, kendinizi kesin bir eylem planı yapın.

Bir erkeğe aşık olursanız ne yapmalısınız?

 1. Genç adam hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinin. Bu konudaki ana şey, genç bir erkeğin özgür olup olmadığını bulmaktır. İlk durumda, sosyal sayfalarını inceleyin, hobiler ve arkadaşlar hakkında bilgi edinin. Belki de ortak arkadaşlarınız var, onlara şans eseri sanki sorun.
 2. Bundan sonra, sevdiğiniz genç adamın dikkatini çekmeye çalışın. Gözlerini yakala, ama çok sık değil. İlginizi netleştirmek için adama bir göz atın (aşırıya kaçmayın).
 3. Mümkünse, alınan verilere dayanarak onunla bir konuşma başlatın veya makul bir bahane kullanın (eve atmak, ev ödevlerinde yardım, vb.).
 4. Görünümünüzü izlediğinizden emin olun. Kusurları gizleyin, ancak erdemleri vurgulayın. Makyaj ile aşırıya kaçmayın, kıyafetleri, ayakkabıları ve saçları temiz tutun.
 5. Birbirinize "Arkadaşlar" da eklenmişseniz, yeni bir avatar ekleyin.Açık havada veya başka bir güzel yerde uygun fotoğraf. Halı veya eski mobilyalara karşı seçenekleri hariç tutarak bir çekim albümü oluşturun.
 6. Halka daha fazla zaman ayırın. Kendinizi erkek arkadaşlarınızla kuşatın, ancak aynı zamanda kaba görünmemelisiniz. Erkek arkadaşlarla arkadaşlık kurmaya çalışın. Gri kütleden kurtulmak önemlidir!
 7. Genç bir adamla konuşmaya başladıktan sonra konuşmanızı izleyin. Bir arkadaşınızdan durumun aniden kontrolden çıkıp fazlalığı karıştırıp atmadığını sormasını isteyin.

Pratik ipuçları

Sevginiz için test olumluysa, daha fazla manipülasyon için bir plan bulmanın zamanı geldiğine şüphe yoktur. Öyleyse başlayalım.

 1. Konuşma konularına dikkat edin, böylece adamla iletişim sürecinde garip bir duraklama olmaz. Aniden ona yaklaşırken konsantre olamayacaksınız. Ve önceden düşünülmüş cevaplar ve sorular bu konuda yardımcı olacaktır.
 2. Kendinizi düzene koymak ve belirli bir görüntü oluşturmak önemlidir. Adam sizi henüz fark etmediyse, kuaförü ve manikür odasını ziyaret edin, alışveriş yapın. Zaten tanıdık olduğunuz ve birbirlerine sempati duyduğunuz durumlarda, doğal güzelliğinize bağlı kalın.
 3. Rüya! Rüyalar gerçek bir özelliğe sahiptir. Bir sempati nesnesi ile ortak romantik bir gezi planlamak veya düşüncelerinde birkaç çocuğu doğurmak hiç de utanç verici değildir. Önemli olan, hayallerinizin bir şey tarafından desteklenmesi gerektiğidir (kendi adına sempati).
 4. Bu durumda şeylere ayık bir şekilde bakamazsanız, bir arkadaşınızdan yardım isteyin. Siz ve genç adam arasındaki mevcut ilişkiyi objektif olarak değerlendirmesine izin verin. Eleştiriyi dinleyin ve kendi çıkarımlarınızı yapın.

Bir erkeğe aşık olmayı düşünüyorsanız, her şeyi dikkatlice tartmalısınız. Dikkatlice düşünün. Duygularınız sizi hayran bir adamın gözünde eziyorsa, kendinizi kontrol altında tutmaya çalışın. Toplantı yaparken, hafifçe konuşun, adamı buluşmaya zorlamayın. Onunla ilgileniyorsanız, sizi bir tarihte ilk davet eden kişi o olmalıdır.

Video: Aşık olduğunuzu gösteren 7 işaret

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat