Utangaçsanız bir kızla nasıl tanışabilirsiniz

Adil cinsiyetle tanıştıklarında, gençlerin utangaçlığın normal bir insan faktörü olduğunu anlamaları gerekir, döngülere girmeyin. Kendinden kuşku duymanın üstesinden gelmek için, hangi faktörlerin utangaçlığı kışkırttığı hakkında daha fazla şey öğrenmeye değer. Durumu analiz ettikten sonra kendiniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Utangaçsanız bir kızla nasıl tanışabilirsiniz

Kızlarla uğraşırken korkunun üstesinden nasıl gelinir

 1. Adil seksle uğraşırken panik yapmayın. Her zaman küçük bir korku olacaktır. Yeni tanıdıklar oluşturma konusunda fazla deneyiminiz yoksa, böyle bir klişe oldukça normal kabul edilir. Çoğu erkek başlangıcından çok konuşmanın kendisinden korkar.
 2. Kızlarla iletişim kurarken, farklı düşündüklerini düşünmeye değer. Kadınlar daha çok duygulara maruz kalırlar. Erkek gibi düşünmeye ve sürekli hedefe doğru ilerlemeye meyilli değiller. Yüz ifadeleri ve jestleri göz önüne alındığında, temel olarak erkeklerden farklıdır.
 3. İnsanın yeterli bilgiye sahip olması ve çok yönlü olarak kabul edilmesi iyidir. Her kız hobilerinizle ilgilenmeyebilir. Başlangıç ​​olarak, diyalog göze batmayan ve uzaktan bağlanmalıdır. İlk başta, klişelerinize ve zevklerinize fazla önem vermeyin. Mümkünse, kadın toplumunda mümkün olduğunca sık olun.
 4. Böyle bir hareket, insanlığın güzel yarısı hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacak, kendiniz için belirli bir kız tipi, davranışları ve iletişimini tanımlayacaksınız. Bundan sonra, koşmak ve tanıştığınız ilk kişi ile tanışmak, arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve diğer öğrencilerle deneyim kazanmak için acele etmeyin. Her şeyden önce, sizi ilginç bir insan olarak işaretlemeliler.

Bir kızla konuşurken nasıl sakin olunur

 1. Sonuç doğrudan özgüvene bağlıdır. Bir kızla tanışmadan önce, asla bir sohbetten geçmenin olumsuz sonucunu kaydırmayın. Unutmayın, düşünceler önemlidir, kendinden kuşku duymanıza katkıda bulunan olumsuzdur, o yüzden bırakın.
 2. Tabii ki, istenen hanımın sizi reddedebileceği gerçeğini tamamen dışlamamalısınız. Kızın haysiyetini küçümsemesine izin vermeyin ve davranışınız uygun olmalıdır. Adamın, hanımın olumsuz tepkisinin onu yakalamadığını göstermesi gerekiyor. Bu durumda sakin olun.

Kamu sansür korkusundan nasıl kurtulurum

 1. Modern dünyada, birçok erkek kız şirkette rahatsız hissediyor. Böyle bir eyleme erkek cinsiyetin reddedilmesinden ve kınanmasından korkması neden olur.
 2. Başarısız bir iletişim girişiminde bulunan adam, bahaneler yapmaya ve kendini her şekilde savunmaya başlar. Bu durumda, eleştiri bir adamın en büyük düşmanı olarak kabul edilir. Aslında, her şey çok daha basit.
 3. Mevcut durumdan bir sonuç çıkarınız. Bu burada bitmiyor, kendi başınıza bir köşeye sürmeyin. Daha cesur olun, her şeyi şaka olarak çevirin. Her durumda, sizi yakalamadığını göstermelisiniz. Bir kızla tanıştığında, kalabalığın arasından sıyrılıyorsun.

Konfor alanınızdan nasıl çıkılır

 1. Her insanın kendi konfor bölgesinde olduğu bir sır değil. Bu terim gönül rahatlığı ve tanıdık bir yaşam tarzını içerir. İstenen hedeflere ve sonuçlara ulaşmak için psikologlar bu konfor bölgesini terk etmenizi önerir.
 2. Yüksekliğe ulaşmaya kararlıysanız, yeni tanıdıklarınız mı yoksa kariyer ilerlemeniz mi olduğu önemli değil, hareket etmeniz gerekiyor.Kendinize adım atın ve daha önce karar vermediğiniz eylemleri yapın. Kendi kendini kırbaçlamaya girmemek için, zihinsel olarak kendinizi hazırlamak ve motive etmek gerekir.

İnternette bir kızla nasıl tanışılır

İnternette bir kızla nasıl tanışılır

 1. Sosyal ağlarda gelecekteki bir arkadaşınızla buluşmaya kararlıysanız, önce sitede kendinizle ilgili tüm bilgileri doldurun. Yaşam konumunu, hobilerin ilgi alanlarını vb. Açıklayın. İlginç fotoğraflar ve komik notlar koyun.
 2. Bundan sonra bir kız aramaya devam edin. Benzer ilgi alanlarına ve hobilere dikkat edin. Uygun bir bayan bulursanız, utanmayın, ona yazın. Sosyal ağların avantajı, internetteki iletişimde hiçbir şeyi riske atmadığınız düşünülebilir.
 3. Standart tebrik ifadeleri yazın, nasıl yaptığınızı, hanımın iletişim kurmak üzere yapılandırılıp yapılandırılmadığını sorun. Müdahaleci olmamalısınız, kızın onunla can sıkıntısından iletişim kurduğunuzu anlamasına izin verin ve onu daha fazla bir şey için fark ettiğiniz için değil. Bir bayan sizinle ilgileniyorsa, tarafsız konular hakkında konuşmaya veya ortak çıkarları tartışmaya devam edin.
 4. Birkaç günlük iletişimden sonra, ondan bir telefon numarası istemekten çekinmeyin. Sesini duymak istediğini söyle. İnan bana memnun olacak. İlk görüşmeden sonra harika gülüşe iltifat edin. Bu sonunda, çok fazla rant etmeyin. Kızı sevdiğini göstermek zorunda değilsin.
 5. Ayrıca, kız size uzun süre cevap vermezse, çok fazla önem ve panik yapmayın. Kendi işleriyle meşgul olabileceğini unutmayın. Onun yokluğu sırasında asla sıkılmayı başardığınızı asla yazmayın. Sosyal ağlarda ve telefonda iyi bir görüşme yapıyorsanız, etkili önlemler almaya değer.
 6. Kızı arayın, göze batmadan bir randevu alın. Uzaktan iletişim kurmanın artık mantıklı olmadığı hakkında konuşun. Birbirinizi daha iyi tanıma zamanının geldiğini söylemekten çekinmeyin. Eril doğayı ortaya çıkarın ve kızı şahsen görmek istediğinizi açıklayın, mazeretleri kabul etmeyin.

Sokakta bir kızla tanışmak nasıl

Sokakta bir kızla tanışmak nasıl

 1. Sanaldan ziyade canlı iletişimin destekçisiyseniz ve sokakta bir kızla tanışmaya karar verdiyseniz, bunun için dikkatli bir şekilde hazırlanmanız gerekir.
 2. Düşüncelerin derinliklerine inmeyin; Adil seksle uğraşırken doğal görünmelisiniz. Eğer bir bayan seninle ilgileniyorsa, bunu netleştirecektir. Konuşmayı destekleyecek ve karşı sorular sormaya başlayacak.
 3. Kolayca iletişim kurun, politik veya dini konulara dokunmayın. Adam utangaçlığını gösterebilir, böyle bir hareket kibirli iletişimin aksine karşı cinse ilgi duymalıdır. Her şeyden önce, sohbet için samimi bir karşılama ve tarafsız konular hazırlamanız gerekir.
 4. Aynanın önünde pratik yapın, isterseniz kendinizi filme alın ve diyalogunuzun yandan nasıl görünebileceğini görün. Bir bayanla iletişim kurarken, doğal olarak gülümse.
 5. Hiçbir durumda refakatçiye basmayın, kız size hiçbir şey borçlu değil. Onu omuzlarından tutmaya ve iletişim konusunda ısrar etmeye çalışmayın. Diyalog başarılı bir şekilde başladıysa ve sempati duyduysanız, hayatınızdan komik hikayeler anlatın.

Kızlar ile başa çıkmada nasıl cesur olunur

 1. Pratik. Kızlarla iletişimde ana sorunun (korkunun) üstesinden gelmek için kendinize adım atmanız gerekir. Pratik eylemlerle belirsizliğin üstesinden gelmeye çalışın. Örneğin, sıcak güneşli bir günde parkta yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bu dönemde, arkadaşsız yalnız kalmak daha iyidir, bu yüzden daha fazla özgüven ortaya çıkacaktır. Korkunun üstesinden gel ve herhangi bir kıza yaklaş. Bir diyalog kurmaya çalışın. Başarısız? Vazgeçme. Gerekirse, 10-20 kez deneyin. Korku kaybolana kadar farklı kızları tanımaya çalışın.
 2. Olumlu tutum. Başarısız girişimlerden sonra bile, özlem duyulmamalıdır. Zihninizi pozitif yapın.Olanlara fazla önem vermeyin. Adil seksle uğraşırken, tüm yanlış anlamaları bir şaka yapmaya çalışın. Ayrıca farklı türdeki kızların hareketlerini ve davranışlarını analiz edin.
 3. Kendi saygınlığımız. Bir kızla sohbet ederken ne kadar ilginç olduklarını anlamanız gerekir. Çeşitli konularda sohbet edebileceğiniz bir kişi görmelidir. Onlara tam olarak sizi neyin çektiğini sorun. Güzel bayanlar gözlemlerine odaklanın, gelecekte bu avantajı kullanın. Emin olun, kadınlar bu kaliteyi takdir ediyor.

Kızlarla güvenle tanışmak için içgözlemle başlamanız gerekir. Gerçekle yüzleş, senin neyin yanlış olduğunu bul. Gerekirse stereotipleri ve tercihleri ​​gözden geçirin. Kendinizi geliştirmeye başlayın. Arkadaşlarınızın arkadaşlarından onları uygulama izni isteyin. Bayanlar ile iletişimi sürdürerek, konfor bölgesinden ayrılmaya başlayacaksınız.

Video: bir kızla nasıl tanışılır

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat