Sokakta bir kızla tanışmak nasıl

Sempati oldukça öngörülemez. Bir erkek bir kızı sevdiğinde, onu tam olarak neyin çektiğini kesin olarak söylemek zor. Temel faktör yürüme, gülümseme, görünüm veya konuşma şeklidir. İnsanlığın güçlü yarısının en cesur temsilcileri sokakta tanışmayı tercih ediyor. İşlemlere pek zor denir, bu nedenle belirli talimatlara uymak önemlidir. Deneyimli seçicilerin psikolojik yönlere dikkat etmeleri önerilir. Onları sırayla düşünelim.

Sokakta bir kızla tanışmak nasıl

görünüm

 1. Kızların düzenli, kendine güvenen erkeklere çekildiği bir sır değil. Bu nedenle, manipülasyonlara devam etmeden önce, kendinizi düzene koymanızı öneririz.
 2. Kıyafetlere özellikle dikkat edilir, temiz ve ütülenmelidir. Güzel bir bayan kazanmak için klasik stili tercih edin. İdeal bir seçenek ok olmadan gevşek pantolon, bir gömlek, "sokak" tarzında bir ceket olacaktır.
 3. Bir adam üç şeyle belirlenir: ayakkabı, saat, parfüm. Ayakkabıların veya mokasenlerin şık göründüğünden emin olun. Pahalı olmaları gerekmez, asıl mesele Çince yazıtların olmamasıdır.
 4. Saatler ve parfümler için, tanınmış markaların ürünlerini seçin. Fiyat değil, kalite. Sahte belirlemek çok zor değil, "ileri" kızlar bununla iki şekilde başa çıkacak.
 5. Sakallı, düzenli sakal kategorisine dahilseniz. Berber dükkanını ziyaret edin, uygun bakım manipülasyonlarını gerçekleştirin. Saç kesimi, manikür ve cilde dikkat etmek de önemlidir (üzerinde siyah noktalar olmamalıdır).
 6. Erkeklerin kendilerine bakmaları gerektiğini sonsuza kadar hatırlamak önemlidir. "Tatlı bir çocuğa" dönüşmek gerekli değildir, temel kurallara uymak yeterlidir. Sigara içenler hoş olmayan kokuları önlemek için oral bir spreyi kullanmalıdır.

İlk tanıdık

 1. Sokakta bir kızla tanışmak istiyorsanız, temel yönleri hatırlamak önemlidir. Kural olarak, insanlığın güzel yarısı A noktasından B noktasına hareket eder. Eğer kültürel yerler (park, merkezi sokaklar, vb.)
 2. Her şeyden önce, ilk temasın yakında gerçekleşeceği koşulları değerlendirin. Yavaşça dolaşan ve etrafındaki her şeyi inceleyen bir kız fark ederseniz, onunla tanışabilirsiniz. Hanımın acelesi olduğu durumlarda, etrafındaki herkesi süpürerek onu rahat bırakın.
 3. Göz teması kurun, 4-5 saniye boyunca gözünü yakalayın. Psikologlar bu dönemde bir kızın bastırılabileceğini söylüyor. Deseni takip edin: bir bakış yakaladı - gülümsedi - “Merhaba!” Dedi.
 4. Bayana görünecek şekilde yaklaşın. İletişim için en iyi seçenek 45-60 cm mesafe olarak kabul edilir.Kişisel alanı ihlal etmeyin, aksi takdirde kız korkabilir.
 5. Eğer tanışmaya gidersen. Genç hanımın yolunu engellemek değil, hareket hattının biraz solunda / sağında kalmak önemlidir. Arkada sürünmeyin, "av" ı korkutur ve hızını arttırır.
 6. Kıza yaklaşıp bakışlarını durdurduğunuzda, davayı biraz çevirin (pozisyon - “yarım tur”). Böyle bir hareket bayana istediği zaman ayrılabileceğini söyleyecektir. "Burundan buruna" durmayın, birbirine çok yakın değilsiniz.
 7. Bakışlarını tuttun, gülümsedin ve karşılığında bir gülümseme aldın, ama bayan hala yavaşlamıyor mu? Hafifçe dolaşın ama yolu engellemeyin. Bundan sonra birbirinizi tanımayı deneyin.Bayan kapma hareketini durdurmaya gerek yok. Böyle bir hareket kabalık olarak kabul edilir, başarısızlığa mahkum olursunuz.
 8. Kızın vücuduna rastgele bile dokunmak kabul edilemez. Bunun için 45-60 cm'lik bir kişisel alan var.Bir bankta oturan bir bayanla tanışmak istiyorsanız, onu asmayın. Seviyesinde olmak için hafifçe bükün. Ayrıca, daha sonra oturabilir ve bir konuşma başlatabilirsiniz.

Yöntem numarası 1. Edat ile tanışma

Edat ile tanışmaya "bağlamsal yaklaşım" da denir. Bu durumda, adam tavsiye vermek veya yardım istemek için kıza döner.

Edat ile tanışma

 1. En yaygın seçenek, bölgesel konum hakkındaki bilgidir. En yakın ATM'yi nasıl bulacağınızı veya Cosmonauts Caddesi'ne nasıl gidebileceğinizi bulabilirsiniz. Cevap alacağınız herhangi bir mazeret olacaktır.
 2. Zor şeylerle ilgilenmemelisiniz. Bu durumda, "Üzgünüm, bilmiyorum" yanıtını alma riskiyle karşı karşıyasınız. Bu "eğlenceli" diyalogu sonlandıracaktır.
 3. Otobüs durağında buluşabilirsiniz. Genç ve güzel bir bayanla tanışmak ve Puşkin Meydanı'na nasıl gidileceğini bulmak yeterlidir.
 4. Kızlar hayvanları sever. Ondan en yakın evcil hayvan mağazasının adresini bularak güzel bir genç bayanı baştan çıkarabilirsiniz. Peki, şu anda beslenmesi gereken bir avlu kedi yavrusu elinde tutuyorsanız.
 5. Tanıdık olmanın bir başka bahanesi, pizzacılar veya şehirdeki Japon restoranları hakkında bilgi toplanması olacaktır. Anket düzenleyicisi gibi davranın. Bundan sonra, bayanı en sevdiği yerlerden birine davet edin.
 6. Olaylar hakkında yorum yaparak kızla tanışmaya çalışın. Örneğin, geçen bir arabadan gelen hava durumu veya müzikal bir kompozisyon hakkında konuşabilirsiniz.
 7. Eğer büyük bir mizah anlayışınız varsa, ilginç bir şakayı bırakabilirsiniz. Böyle bir hareket bayanı rahatlatacak ve onu size getirecektir. Sadece bir mayhoş veya kaba tarzda şaka yapmayın.
 8. Bir soru sorduktan veya başka bir makul bahaneyle bayana döndükten sonra, cevabı dikkatle dinleyin. Diyaloğa daha açık bir şekilde devam etmenizi sağlayacak ipuçlarına bakın.

Yöntem numarası 2. Orijinal tanıdık

Modern dünya topluma damgasını vuruyor. Giderek daha fazla güzel bayan, ironi, kibir ve cesarete sahip küstah erkeklerle ilgileniyor (3'ü bir arada).

 1. Orijinal (“toplama”) yaklaşımının çok dikkatli kullanılması gerektiğini sonsuza kadar hatırlamak önemlidir. Kendi yeteneklerinizden emin değilseniz, farklı bir seçenek düşünün. Teknik, kompleksleri olmayan cesur erkekler için tasarlanmıştır (kendine güvenen).
 2. Orijinal tanıdık şu şekildedir: birkaç şaka çıkarırsınız veya hareket halinde dedikleri gibi genç bir bayanı baştan çıkarırsınız. Bir tiz ve aynı zamanda tatlı bir ifade, bir kadını şok etmeli ve onu size cevap vermeye zorlamalıdır.
 3. Örneğin, göz teması kurdunuz ve karşılıklı bir gülümseme aldınız. Kıza şu sözlerle yaklaşın: "Bana öyle geldi, ya da gözlerin elmastan daha mı serin?" Bundan sonra gözlerinizi olabildiğince çıkarmayın.
 4. Başka bir seçenek de kurbanın rolü: “Merhaba! Ambulans çağırın lütfen! Beni aşk tanrısı okuyla vurdun! ” Kız gülümsüyorsa, espri anlayışı ile her şey yolunda. Bir toplayıcının aranızda ne kadar iyi olduğuna ilgi gösterin.
 5. Herhangi bir nedenden ötürü sokakta bir kızla birkaç kez karşılaşırsanız, buna odaklanın: “Bayan, bugün beni hayal ettin! Sana tekrar tekrar aşık oldum! ” Kulağa saçma geliyor, ancak bazı bayanlar bu düşünce trenini sevecekler.
 6. İnsanlığın güzel yarısını “Sen harikasın! Bugün, tüm kızlar doğal güzelliklerle övünemez, ama başardın! ” Böyle bir hareket bir “mücadele” ve iltifatla doludur.

Yöntem numarası 3. Hile olmadan tanıma

Bu tanışma seçeneği, kızın onu neden sokakta durdurduğunuzu anlamasına izin verecektir.

Hile olmadan tanıma

 1. Doğrudan yaklaşım şu şekildedir: kızı selamlıyorsunuz, iltifat ediyorsunuz, bir diyalog başlatıyorsunuz. Bayan özgürse, başarılı bir sürekli iletişim şansı vardır. Bir kızın reddettiği durumlarda, sıradan tanıdıklarla ilgilenmez.
 2. Rahatça yürüyen genç bir bayan gördüğünüzde, onu dikkat çekmeden durdurmaya çalışın. Bir seçenek: “Merhaba! Kesersem özür dilerim. Bana 2 dakika verir misin? Konuşmak istiyorum! ” Ayrılan süre için, maksimum övgü sayısını söylemeniz veya kızı başka bir uygun şekilde takmanız gerekir.
 3. Ayrıca genç bayanı selamlayabilir, hemen onu sevdiğini bildirebilirsin. Kızın medeni durumu hakkında önceden bilmek önemlidir. Böylece, onu zorla iletişim durumunda ortaya çıkacak garip bir duruma sokmayacaksınız.
 4. Kızların kulakları sevdiği bilinmektedir. Mütevazi olmaya çalışırken mümkün olduğunca çok övgü verin. Buluşma için uygun bir ortam oluşturun. Dışarısı soğuksa, bir kafede konuşmayı “Sana davranıyorum!” Kelimeleriyle yeniden planlamayı önerin.

Pratik öneriler

 1. Toplantı başarılı olduysa ve güzel bir bayanın dikkatini çektiyseniz, “X” planına gidin. Bu aşamada, durum iki şekilde ortaya çıkabilir: telefon alışverişi yapacak veya erken bir tarih ayarlayacaksınız. Kızın zamanı varsa, onu sinemaya davet edin ve bundan önce pizzacı / Japon restoranını ziyaret edin. Güzel kadının acelesi olduğu durumlarda, akşam için toplantıyı yeniden planlayın. Fetih edilen tarafın fikrini değiştirmemesi için iletişimi geciktirmemek önemlidir.
 2. Genellikle bir erkeğin bir kız arkadaşının veya annenin yanında olan bir kızı sevdiği durumlar vardır. Bu durumda, “Kız arkadaşını bir dakika çalmama izin verilsin mi?” İfadesiyle bayan arkadaşına dön. Size devam ederseniz, kızın ilgisini iki yoldan biriyle (pick-up veya direkt) uyandırın. Aynı zamanda, telefon numaralarını değiştirmeyi veya numaranızı vermeyi unutmayın. Yakın gelecekte bir çağrı bekleyeceğinizi bildirdiğinizden emin olun. Şemayı takip edin: önce şirketi büyütün, sonra kızdan size zaman vermesini isteyin.
 3. Randevu boyunca, rahat davranmaya çalışın. Kız gerginliğini görmemeli, bayanlar kendine güvenen erkekler tarafından çekiliyor. Sesinizde titremekten kaçının, kollarınızı göğsünüzün üzerine katlamayın, fazla yaklaşmayın. Ellerinizle aktif olarak gesticulate yapmaya gerek yok; duygusal konuşun, ancak yüksek sesle konuşmayın. Ana hedef şudur: ilk 2 dakika içinde kızı çekmeniz gerekir, aksi takdirde sıkılır. Kural olarak, genç ve evli olmayan genç kadınlar sokaklarda birbirlerini tanırlar.

Bir kızla ne hakkında konuşulur

Konuşma için iyi seçilmiş bir konu, daha fazla iletişimin önemli bir yönüdür. Bir kız sıkılırsa, şirketinizden kaçınmak için hızlı bir bahane bulur.

Bir kızla ne hakkında konuşulur

 1. Arkadaşlık sürecinde, bayanla ilgili sorulara cevap vermeye çalışın. Kim olduğunuzu, hangi amaçla tanıtmaya karar verdiğinizi ve neden onu seçtiğinizi öğrenmek isteyecektir. Birçok erkeğin tehlikeli olduğu bilinmektedir. Bu şekilde kız kendini korumalıdır.
 2. Bayana, onun için bir tehdit olmadığına emin ol. Bu nedenle öğleden sonra tanışmanız önerilir. Kızın sizi kozmetik satıcıları, elveda veya destekçilerle karıştırmaması için hassas ve kibarca konuşun. Yakınlarda çalıştığınızı veya çalıştığınızı belirtmeyi unutmayın. Bu adım sizin yeterli bir insan olduğunuz hissini yaratacaktır.
 3. Karşılaştığınız ilk dakikadan itibaren davranışınızın nedenini açıklamaya çalışın. Kıza sempatiniz yüzünden onu seçtiğinizi bildirin. İçeride ve dışarıda çok güzel olup olmadığını bilmek istediğinizi belirtin.
 4. Diyalog konusu kesinlikle tahmin edilemez olabilir. Geleneklere göre, havaya ve işe odaklanın, daha sonra aktif sporlara, en sevdiğiniz müziğe ve hobilere geçebilirsiniz.Genç hanımın boş zamanlarında neler yaptığını, hangi pozisyonda olduğunu vb. Öğrenin. Bize kendiniz hakkında biraz bilgi verin: ne yaptığınız, yemek tercihleri, hayvan sevgisi vb.

Sokaktaki bir kızla tanışmak için basit kurallara uymanız gerekir. Saçınızı, ayakkabılarınızı, kıyafetlerinizi, sakalınızı (varsa) temizleyin. Hanımın yolunu engellemeyin, önceden konuşma için bir konu düşünün. Beğendiğiniz yöntemlerden birini seçin ve ardından manipülasyonlara geçin. Hiçbir durumda kaba bir şaka yapmayın, karşılığında kaba olmayın.

Video: hatasız kızlarla nasıl tanışılır

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat