Sokaktaki bir erkekle nasıl tanışılır: 8 yol

Kişilerarası ilişkilerin genel kabul gören normları, kızla ilk tanışan kişi olduğunu söylüyor. Ama bunun başka türlü olamayacağını kim söyledi? Bir bayan onu gerçekten sevdiyse neden sokakta genç bir adamla tanışamıyor? Doğru, belki! Deneyimli psikologlar bu konuda tavsiyelerde bulunurlar, onlar hakkında daha ayrıntılı konuşalım.

Sokaktaki bir adamla nasıl tanışılır

Kendinizi gelecekteki bir tanıdık için hazırlayın

Başarı, yalnızca uygun göründüğünüzde garanti edilir. Hiçbir erkek, dış güzelliğini takdir edene kadar bir kadının iç dünyasına bakmayacaktır.

Adım 1. Kazanç belirleme

 1. Sokakta buluşma gibi manipülasyonlar için belirli bir doz belirleme ve çekicilik gereklidir. Bu özellikler ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır, bu yüzden onlar üzerinde çok çalışmaya değer.
 2. Korkuları bırakın, aynaya prova yapın, yüz ifadelerinizi ve jestlerinizi yandan değerlendirin. Daha fazla inandırıcılık için bir diyalog yansıtabilir, daha sonra bunu kameraya kaydedebilir ve daha sonra videoyu izleyebilirsiniz.
 3. YouTube'daki özel videolar veya kişisel gelişim kursları kararlılık bulmanıza yardımcı olacaktır. Durumun tam kontrolünde olmalısınız, böylece adam sizi atipik cevaplar veya jestlerle rahatsız edemez.

Adım 2. İtirazınız üzerinde çalışın

 1. Yukarıda belirtildiği gibi, erkekler önce kızın görünüşüne ve ancak o zaman iç dünyasına bakarlar. İtirazınızı derecelendirin ve ayarlamalar yapın.
 2. Saçlarınız, tırnaklarınız, cildiniz - her şey mükemmel görünmeli. Burunda siyah noktalar veya ayrık uçlar yok. Ustaları önceden ziyaret edin ve kendinizi toplayın.
 3. Kıyafetlere özellikle dikkat edilir, erkekler şık kızları sever. Kaba olmayın, kısa bir elbise ve topuklu "ala dansçı" satın almak gerekmez. Böylece bir kız için bir gece izlenimi yaratacaksınız.
 4. Doğru makyajı seçin. Yüzünüzün faydalarını vurgulamak için video eğitimlerini izleyin. Gözlerinizi görsel olarak daha büyük ve dudaklarınızı daha şişkin hale getirin. Genç erkekler, bebek ya da striptizci gibi görünen ağır bayanları sevmezler.
 5. Önceden manikür yapın, böylece toplantı sırasında taze görünüyordu. Cilalarda cips veya parmaklarda çapak olmamalıdır. Yaz aylarında bacaklarınızı toplayın, epilasyon ve pedikür yapın.

Adım 3. Figürü topla

 1. Bu öneri sadece “yüzü” şekildeki tüm kusurları gösteren kız çocukları için geçerlidir. Fazladan 5 kilo aldığını biliyorsanız spor salonuna koşun!
 2. Eğitim güven verecek, dayanıklılık seviyesini artıracak, duruşu ayarlayacaktır. Ayrıca kilo vereceksiniz. Herkesin hayalini kurduğu bu değil mi?
 3. Pahalı spor salonlarına veya bir dans okuluna gitmek zorunda değilsiniz. Evde Pilates, yoga, germe ile egzersiz. Günde 15-30 dakika koş, çemberi bük. Birçok seçenek!

Sokaktaki bir adamla nasıl tanışılır

 1. Gülümse. Bir kadının gülüşünün güçlü bir silah olduğu bilinmektedir. İnternette beğendiğiniz adamı yakalamak için bunu kullanın. Gözlerini yakala, gözlerini birkaç saniye tut, sonra güvensizce gülümse. Samimi olun, böylece adam önce gelir ve bir konuşma başlatır.
 2. Sorular sorun. Herhangi bir bahane altında genç adamla tanışabilirsiniz. Örneğin, Puşkin Caddesi'ne yol tarifini isteyin veya en yakın durağın nerede olduğunu öğrenin. Kelimeleri bir karışıklık dokunuşuyla telaffuz etmeye çalışın, böylece adam kurtarmaya daha hızlı gelir ve size eşlik etmeyi teklif eder.
 3. Provoke. Bir kızın bir konuyu bıraktığı ve bir adamın kurtarması için acele ettiği ünlü romantik komedileri hatırlayın.Genç bir adamı sana yardım etmeye teşvik et. Ayaklarının hemen önüne bir kâğıt dağı bırak, sonra haykır ve üzgün bir bakışla kaybı telafi etmeye başla. Çoğu durumda, cesur bir adam gelip yardım edecektir. Önemli olan, ona bir fincan kahve ile teşekkür etmeyi unutmayın.
 4. Hide. Örneğin rüyalarınızdaki genç adamla yanlış zamanda karşılaşırsanız, örneğin yağmurda, umutsuzluğa kapılmayın. Otobüs durağında veya adamın yanındaki mağazanın vizörünün altında dururken şemsiyesi altında hareket edin. Bununla birlikte, adamın bayanını beklemesi riski vardır, o zaman kötü bir şekilde blunders.
 5. Telefon numarasını verin. Son derece kışkırtıcı bir tarihleme yöntemi daha var. Numaranızı bir kağıda veya peçeteye yazın, sonra sevdiğiniz genç adama gidin ve ona mesajı verin. Hemen gülümsediğinden ve saklandığından emin ol. Bekle, belki bugün seni arayacak.
 6. Koşullara göre yargıç. Örneğin, köpek yürüyen bir adamla tanışırsanız, bunu kullanın. Genç adama git ve itaatkar evcil hayvan hakkında iltifat et. Köpeğinizi evcilleştirin ve hayvanları da sevdiğinizi açıkladığınızdan emin olun. Ebeveynlik bilgilerini paylaşın, kedileri veya diğer köpek ırklarını tartışın. Bu tanışma seçeneği, hızlı zekâ ve beceriklilikle ilgili problemi olmayan kızlar için uygundur.

Konuşma için ilginç bir konu seçme

Aşağıdaki listeden, gerçekten işe yarayan en sevdiğiniz konuşma konularından birini veya daha fazlasını seçebilirsiniz. Öncelikle bir konuşma başlatmak istiyorsanız, o zaman bunu da desteklemeniz gerektiğini anlamak önemlidir.

Haber tartışması

 1. Bu durumda, örneğin basından veya internetten çeşitli haberleri tartışabilirsiniz. Ayrıca, adamın ne kadar akıllı ve gelişmiş olduğunu da anlayacaksınız. Unutmayın, görünüm ana şey değildir, bir kişiyi ilginç bir muhatap olarak değerlendirin.
 2. Konuşmanın ilk dakikalarında, adamın bilgisayarı neden açtığını ve içinde ne yaptığını açıkça anlamalısınız. Aksiyon oynamak, oyun oynamak ve sosyal ağlarda oturmak gibi tamamen eğlenceli ise, zamanınızı boşa harcamamalısınız.
 3. Unutmayın, istediğiniz adam türüyle de eşleşmelisiniz. Favori hedefinizle bir konuşma başlattığınızda, rahatsızlık duymadan bunu destekleyebilmeniz gerekir. Eğer bir adam akıllı ve eğitimli ise, daha kötüsü olmamalısınız.

Tercihler hakkında konuşun

 1. Konuşurken, gencin spora düşkün olup olmadığını, herhangi bir futbol kulübünün hayranı olup olmadığını sorun. Çoğu durumda, benzer bir konu daha fazla diyalog için geçerli olacaktır.
 2. Genç adamdan hobileri ve tutkuları hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışın. Bu sonuçtan yararlanın ve mümkün olduğunca çok iş parçacığı toplayın. Siz de ilginç bir konuşmacı olmalısınız. Bu şekilde ilişkiler kurulabilir.

Kız türü

 1. Bir süre diyalog kurduktan sonra konuşmayı sorunsuz bir şekilde başka bir kanala yönlendirin. Bir erkeğin ne tür kızları tercih ettiğini sor; alnında soru sorma.
 2. Sohbeti doğru yönde çevirmeye çalışın, şarkıcılar ve ünlü aktrisler hakkında sorular sorun. Diyalogdan sonra kabaca idealinizin bir resmini çizebilirsiniz.

Gevşeme hakkında konuşun

 1. Böyle bir konuşma konusu daha az ilgili değildir. Bu durumda, genç adamın nereye gittiğini, nereye gitmek istediğini sorabilirsiniz.
 2. Ne tür bir dinlenme tercih ettiğine dikkat edin - aktif veya pasif. Finansal durumu hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Adam yurtdışında olsaydı, iyi.

Yaşam pozisyonu

 1. Tanıştığınız zaman asla siyaset veya din konusuna dokunmayın. Bu tür sorular en aptalca. Çoğu zaman, iyi bir şeye yol açmayan anlaşmazlıklar ve çelişkiler ortaya çıkar.
 2. Yaşam hedefleri hakkında bir soru sorun. Heyecanla konuşacağı hobileri sor.Bir kişinin oldukça geniş düşündüğünü ve gelişmeye çalıştığını göreceksiniz. Buna uymanız gerekecek.
 3. Bu tip bir adam yaşam için somut bir planla maksatlıdır. Kesinlikle bundan sıkılmayacaksınız. Soru farklı: genç adama gerçekten ne istediğini verebilir misiniz? Adamı gerçekten ilgilendirmek için şansınızı gerçekten değerlendirmelisiniz.

Favori filmler, kitaplar, oyunlar

 1. Bir sonraki adım, adamın neyle ilgilendiğini ve nasıl geliştiğini bulmaktır. Modern dünyada maalesef böyle bir fenomen nadirdir.
 2. Bununla birlikte, hangi filmi ve kitapları en çok sevdiğini sormaya değer. Oyunlara gelince, bilgisayar olmamalılar.
 3. Genç bir adam modern dünyaya mantıklı bakar, yeterince akıllı kitap okur, klasik filmler izler ve bazen masa oyunları oynarsa, değerli bir adamla tanıştığınızı anlamalısınız. Onu memnun etmek için lütfen şimdi bilin

Psikolog tavsiyesi

 1. Konuşurken daima samimi olun ve kendiniz kalın. Açıklığı ve doğallığı için genç bir adamı sevmelisin. Kendinizi kimseden inşa etmeye değmez, çocuklar bu konuda oldukça iyidir.
 2. Doğal olmayan bir gülümseme ve kahkaha denemeyin. Bu tür davranışlar hemen fark edilir ve sadece olumsuz bir reaksiyona neden olur. Bu nedenle, diyaloga gerçek ilgi gösterin. Bir erkekle oynamayın, yanlara doğru çıkacaktır.
 3. Ayrıca, ilk konuşma sırasında tam olarak ifşa etmenin en azından yanlış olduğunu unutmamak gerekir. İçinde bir gizem ve incelik olmalı. Bu doğal davranış, çocuklar gibi bir bükülme ile.
 4. Toplantı sona erdikten sonra bazı kurallara uymalısınız. Unutmayın, hiçbir durumda bir sonraki toplantıyı sormayın ve bir telefon numarası istemeyin. Her şey yolunda giderse, adam her şeyi devralacak, kendinizi yanılsamalarla teselli etmeyecek.

Sokaktaki bir erkekle tanışmak son derece zordur, çünkü medeni durumu hakkında bilginiz yoktur. Her durumda, ana manipülasyonlardan önce, parmağınızda halka olmadığından emin olun. Buluşmak için doğru yeri ve daha fazla konuşma için konu seçin. Samimi olun ve pozitif ücret alın.

Video: Sokaktaki bir adamla nasıl tanışılır

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat