Bir kıza aşk nasıl bildirilir

Aşinalık. Toplantı. Romantik ilişkiler, uzun süre unutulmaz. Ne olacak? Aşık olma hissi, bir çıkış yolu gerektiren bir şeye dönüşür. Duygular kontrol edilemez hale gelir. Bu ciddi açıklamalara yol açan sinyaldir. Sevgi beyanı nasıl yapılır ve buna değer mi? Bazı cesur insanlar ne derse desin, özellikle böyle bir aşk ilk kez geldiğinde görev kolay değildir.

Aşık Bir Kız Nasıl Bildirilir

Aşkı itiraf etmek gerekli mi

Erkeklerin sevgilerini itiraf etmek için acele etmemelerinin ana nedeni, özellikle karşılıklılıktan emin değillerse, reddetme korkusu ve seçilen kişinin itirafı takdir etmeyeceği korkusudur.

Korkuların nedeni genellikle, kurtuluş ve aşırı duyguların norm olduğu çocukluk anılarıdır. Duygularını paylaşan çocuk veya genç anlayış bulamadı, sadece alay etti. Böylece, psikolojik bir travma yaşandı, bu deneyim ona şu ana kadar tüm hayatı boyunca eşlik etti, bu nedenle bir yetişkinin duyguları hakkında sessiz kalması daha kolay.

Ebeveynlik, erkeklerin duygusallığını da etkiledi. "Sabırlı olun - siz bir erkeksiniz" ifadesi ve benzer ifadeler aşırı duyguları bastırmak için erkeklere ve daha sonra gençlere alışıktı.

Ancak bu durumda, sevgili bir kadın söz konusu olduğunda, izolasyon ve sessizlik en iyi yol arkadaşı değildir. Duygularınızı açmak sadece gerekli, riskin haklı çıkması muhtemeldir. Ancak karşılıklı tanımaya uymayabilir. Bu nedenle, böyle bir olay için önceden hazırlıklı olun ve bunun bir felaket olmadığını anlayın.

Tanıma için canlı temas önemlidir. Duygular hakkında sosyal ağlar, SMS veya mektuplar hakkında konuşmayın. Böyle bir açıklama sevgi dolu tonunuzu, şehvetli görüşlerinizi yansıtmaz ve sonuç kırık bir ilişki olabilir. Her ikisi için de rahat bir ortamda kişisel iletişim duygusal durumu ortaya çıkaracaktır.

Sevgi beyanı bazı genel kabul görmüş kurallara uyamaz, ancak genel öneriler vardır. Panik yapıp defansif bir tepki olarak gülseniz bile, açıklama komik değilse kaçının. Konuşma yumuşak, sakin olmalı ve muhatabın söylenenlerin samimiyetini hissetmesine izin verecektir.

Bir psikologdan tavsiye. Konuşmaya, ileride ciddi bir konuşma olduğu ifadesiyle başlamayın. Korkutucu ve endişe vericidir. Ve sevgilinizle olan ilişkiyi ilk ne zaman tanıdığınızı bulmaya çalışın, soruyu açık bırakmayın. Aksi takdirde, bir cevap beklerken uzun süre acı çekmeniz gerekecektir. Ve belirsizlik acı verici.

Bir kıza sevgiyi itiraf etmeniz gerektiğinde

Döküntü kararları vermeyin. Sevdiğiniz kızın da karşılıklı hislere sahip olduğundan ve çiftiniz arasındaki karşılıklılığın oldukça yüksek olduğundan emin olun. Olaylar farklı şekillerde gelişebilir ve bunun nedeni genç bir adamın sevgisinin gerçek bir takdiridir.

Bir kıza sevgiyi itiraf etmeniz gerektiğinde

Standart seçenek, duygularınızın samimiyetinden emin olmadığınız zamanlar. Evet, kızı çok seviyorsun, ama uzun vadeli bir ilişki kurmak istediğine dair kesin bir şey yok. Bununla birlikte, aşık olan adamı etkilemek, dikkatini herhangi bir şekilde almak için bir arzu vardır, bunlardan biri aşk ilanıdır. Bu, özellikle bir aşk ilişkisindeki deneyim çok büyük olmadığında, birçok kız için yeterlidir. Belli bir süre sonra ve muhtemelen kendisini bekletmeyecek, bir sonraki “aşk” yerine “veda” deyince, eski sevgili psikolojik travmaya maruz kalacaktır.İnsan faktörü bu tür insanlar için önemli olmadığından sizi etkilemez. Duygularınızı analiz edin. Seviyor musun, aşık mısın yoksa kayıtsız mısın?

Uyumlu ilişkiler, hayal gücünüzde çizdiğiniz ortak bir gelecek için bir ön koşuldur ve kız arkadaşınızın içinde merkezi bir yeri vardır. Bu durumda, sevginizi cesurca itiraf edin, karşılıklılık şansınız vardır.

Gelecekteki ilişkilerin gerçekçi vizyonu. Sevginiz flört ile ilişkilidir. Ortak planlar yapmayın, derin duygular hissetmeyin - her zamanki eğlence. Bu yaklaşım, eşin sevgisini ilan etmeyi ortadan kaldırır. Kız görüşlerinizi paylaşmadıkça.

Aşk Beyanı Öncesi Aşamalar

Yeteneklerine güvenen genç bir adam, onu istediğinden emin olursa, aşk ilanı olarak böyle bir testin üstesinden gelecektir. Güven, başarının anahtarıdır, kararsızlık ise aşk konularında kötü bir müttefiktir.

Toplantıdan birkaç gün sonra bir aşk ilanı yapmak için acele etmeyin. Aniden yükselen duygular aşık olabilir, ki bu aşk değildir ve kısa toplantılardan sonra kaybolacaktır. Birlikte vakit geçirmek, iletişim kurmak, ortak çıkarlar aramak, başarı şansınızın olup olmadığını ve devam edip etmeyeceğinizi anlamaya yardımcı olacaktır.

Ortak hobilerin varlığı, gelecekteki birliğin başarılı bir gelişme beklentisi olduğu konusunda neredeyse bir garantidir. Ancak bu bazen umutların çökmesine neden olur. Bir şeylere acele etmemelisiniz - en azından atılganlık, kıza size alışması için zaman verin.

Tanınma saatinin geldiğini hissettiğinde, hareket ederek, yeteneğinizle şaşırtın. Bir sonraki aşamada, sevgilinizi etkileyen olayları hafızada yeniden üretin ve onlara dayanarak, aşkı ilan etme seçeneklerini düşünün.

Bir kız için aşk ilanı yolları

Bu konuda bir tavsiye olamaz. Her genç, kaderinde böyle sorumlu ve belirleyici bir ana bireysel olarak yaklaşır. Tanınan adamın karakterini ve kızın mizacını, zevklerini ve tercihlerini dikkate almak önemlidir. Bunu geleneksel şekilde yapabilirsiniz, ancak modern bayanlar orijinal aşk beyanlarını tercih eder, böylece kız arkadaşlar ve tüm tanıdıklar kıskanır.

Bir kız için aşk ilanı yolları

  1. Hâlâ bir itirafta bulunma cesaretiniz yoksa, bir mektup yazın. Gerçek veya sanal biçimde. Standart olmayan video formatı ve kısa SMS yoluyla itiraz etkileyecek, sadece reaksiyonu analiz etme fırsatı olmayacak ve soru açık kalacaktır. Bu aşk deklarasyonu yönteminden sonra, konuşma yüz yüze takip edilecektir.
  2. Klasik seçenek, bir restoranda romantik bir akşam yemeğidir. Finansal fırsatlar izin veriyorsa, tüm odayı kiralayın. Bir kereden fazla düşünülen bir senaryoya göre sadece sen ve o, gerisi bir filmdeki gibidir. Mumlar, eşleşen müzik, orijinal tanıma sözcükleri. Bu yöntem alaka düzeyini asla kaybetmez. Ve seçileni onlardan özel bir ürkütme hissetmiyor olsa bile çiçekleri unutmayın. Lüks bir buket ya da tek bir gül olması önemli değil. Herhangi bir atmosfere ciddiyet veriyorlar ve sunarken, ilk kelimeleri telaffuz etme cesaretini kazanmak için düşüncelerinizi toplamanıza yardımcı olacaklar. Bir uygulama olarak, sevimli bir hatıra satın alın, bu kesinlikle kıza dokunacaktır. Gizlilik olmadan yapabilirsiniz, sadece çok fazla gürültü sizi ve dikkatini dağıtacak, bu da tüm romantizmi mahvedecektir. Bu arada, bu seçenek bir kızın TOP itiraflarında ilk sırada yer alır. Bazı durumlarda, yaratıcı adamlar, sevgililerin geçeceği yolu, gül yaprakları ile ötenazi eder.
  3. Bazen beklenmedik tanıma uygundur. Bu yöntem özellikle bir kız karşılıklı duygular yaşadığında önemlidir, ancak sevginizden emin değildir. Onun için açıklama sadece bir sürpriz olmazdı.

İnsanlık tarihinde o kadar çok sevgi beyanı vardı ki, istatistik gibi akıllı bir bilim bile doğru veri sağlayamadı.Her açıklama, hatta yaratıcılık ile ayırt edilmeyen en dünyevi bile, olayın yerine ve karakterlerin karakterine göre kendi aralarında farklıdır. Seçilen kişinin tepkisi her durumda öngörülemez olacak, kendi başınıza bir şey bulup arkadaşlarınızdan duyduklarınızı hizmete sokacak mısınız:

  • kendi kompozisyonunuzdaki bir şiiri veya şarkıyı ona adamak;
  • duygularınız hakkında yazdığı boynunda bir kurdele bulunan canlı küçük bir hayvan sunmak;
  • yürürken aniden diz çöküp sevgi hakkında konuşun;
  • kendi ellerinizle bir pasta pişirin ve “Seni seviyorum” sözleriyle süsleyin;
  • bir hanımefendinin yolunda çalışmak veya bir panoda çalışmak, fotoğrafını ve şiirsel bir açıklamasını yerleştirin.

Bu fikirleri kullanacak mısınız yoksa daha alışılmadık bir yolla mı geleceksiniz, belki de muhafazakarlığınız standart bir açıklama ile sınırlı olacaktır - orijinal seçenekler olmasa bile, sevgili kızınıza duygularınızı açın ve bir sevgilinin duyguları size doğru kelimeleri söyleyecektir.

Video: Bir kız aşkı yaratıcı bir şekilde nasıl ilan edilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat