Bir kızla nasıl ayrılırsınız: 4 yol

Belirli nedenlerle, bir erkeğin bir kızla ayrılmak istediği sık durumlar vardır. Bazıları karşılıklı çekim eksikliğinden memnun değil, diğerleri toplumdaki görünümlerinden ve davranışlarından memnun değilken, diğerleri monotonluktan bıkmıştır. Sizi neyin kırmasına neden olduğu önemli değil, ayrılma düşüncesi uzun süredir kafanıza yerleşti. Deneyimli psikologlar oybirliğiyle uzak kutudaki boşluğu eritmemeniz gerektiğini söylüyorlar. Kendinize ve eşinize eziyet etmemek için ilişkiyi zamanında tamamlamak önemlidir. Önemli yönleri düşünün, ana şeyi vurgulayın. Öyleyse başlayalım.

Bir kızla nasıl ayrılırım

Bir kızla nasıl ayrılırsınız: türün bir klasiği

 1. Ayrılmak istiyorsanız, en iyi seçenek klasik bir ayrılık olacaktır. Çiftin molaların nedenlerini ve diğer önemli nüansları tartıştığı bir tête-à-tête konuşmasından oluşur.
 2. İşlemden birkaç gün önce mümkün olduğunca sessizce ayrılmak için kızı arayın ve buluşmaya davet edin. Ciddi bir görüşme yaptığınızı bildirmeyi unutmayın.
 3. Anı taşımayan tenha bir yer seçin. Bu, her ikinize de tanıdık olmayan bir pizzacı veya sahildeki bir tezgah olabilir. Unutmayın, bir bayan bir öfke nöbeti ayarlayabilir, bu yüzden yer seyrek nüfuslu olmalıdır.
 4. Kızlar erkeklerde dürüstlüğü takdir ediyor. Doğrudan gitmek istediğini söyle. Onu teselli etmeyin, sert ve kararlı olun. Mola nedenini belirtin, bakış açısını dinleyin.
 5. Bahane aramaya gerek yok, bu senin hayatın, senin kararın. Saldırmayın, olan her şey için bayanı suçlamayın. Kaba olmayın, hakaretlere cevap vermeyin, benlik saygısını koruyun.
 6. “Duraklat”, “geçici ayrılık” kelimelerini telaffuz etmeyin, kararınız kesindir. Aksi takdirde, kız hareket edemez, yanılsamaları pahasına besler.
 7. Bayanı arkadaş olmaya davet etmeyin, çünkü bu onu daha da acı verici hale getirecektir. Yeni bir tutkunuz varsa, bu yön hakkında sessiz olun. Bir skandal geliştirmekten kaçının; bu gibi anlarda kalkın ve bırakın.

SMS dağılması

 1. Modern sosyal ağlar ve araçlar dünyasında yaşıyoruz, bu nedenle elektronik ayırma seçeneğini dikkate almak mantıklı. Bir akıllı telefonda VKontakte portalını veya SMS'yi kullanabilirsiniz, hepsi kişisel tercihlere bağlıdır.
 2. Yöntem, kızı uzaktan bırakmak isteyen erkekler için uygundur. Teknik etkilidir çünkü bir konuşma sırasında bayana gözle bakmak zorunda değilsiniz. Size uymayan genç bir bayanla çıkmaya başladığınızı anlarsanız, ona bir mesaj yazın.
 3. Bir metin düzenleyici açın, büyük boyutta yetkin bir mesaj oluşturun. Mola nedenini açıklayın, düşüncelerinizi açıkça belirtin. Konuşmanızı, kızı okuduktan sonra tüm sorular kaybolacak şekilde yazmaya çalışın.
 4. Kendinizi iki satırla sınırlamayın, saygı gösterin. Bir tête-à-tête konuşmasının yokluğunda, kişi açıklamalar konusunda eksik olmamalıdır. Bir mesaj gönderdikten sonra ilişkiyi eski yoluna geri döndüremeyeceğinizi daima unutmayın. Kızın gururu büyük ölçüde etkilenecek, farkındalık için zaman alacak.
 5. Bu yöntemin avantajı, kızın sizi başka bir şekilde ayrılmaya, öpmeye veya ikna edemeyeceğidir. Böylece, keskin köşeleri düzeltirsiniz, onu yalnız kederlenmeye bırakın. Pişmanlık, yerel ağlayan yüzünü görünce başını örtmeyecek.
 6. Mümkünse, kendinizi özellikle ifade edin, “su dökmeyin”, rant etmeyin. Kızı mola için suçlamayın, ancak okları kendinize çevirmeyin. Mesajda hemen şu soruyu cevaplayın: “Neden ayrılmak istiyorsun?”.

Kırmanın zor yolu

 1. Kıza bakacak bir arkadaşın yardımını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, arkadaşınıza önceden tutkunuza katılmak istediğinizi söyleyin. Kızın başka bir genç adama geçmesi için ona "yuvarlanmasını" isteyin.
 2. Seks hakkında konuşmuyoruz, en önemlisi, kur yapma. Bir arkadaşın ana görevi, bir kıza aşık olmaktır, böylece tüm dikkati ona aktarır. Bayan sempati hissetmeye başlayacak, bu nedenle büyük olasılıkla sizi terk edecektir.
 3. Bir erkek arkadaş olarak, kızın iyi konuştuğu arkadaşlarınızdan birini seçin. Belki de birbirleri için gizli bir sempati duyuyorlar, ancak her ikisi de sınırları aşmaya cesaret edemedi.
 4. Bir arkadaşın bayanla daha fazla zaman geçirmesi, açık diyaloglar yapması ve onu her şekilde fethetmesi gerekir. Aynı zamanda, hayal edebileceğiniz en dayanılmaz gençlik olmaya çalışın.
 5. Kontrast “iyi ve kötü polis” bağlantıyı koparmanın temelini oluşturacaktır. Nihayetinde, kız başka birisine gidecek ve sizi terk edecek. Bir süre sonra, bir arkadaş onunla bir ilişkide kalabilir veya “kaybolabilir”. Kadınların benlik saygısı çok fazla acı çekmeyecek, çünkü böyle bir çift oluşturmamışlardı.
 6. Zor bir ayrılık, yukarıdaki seçeneklerin yardımıyla kızı terk etmeye cesaret edemeyen çocuklar için harika bir seçenek olacaktır. Sonuç olarak, bayan arkadaşınıza gittiğinde kendisi bir seçim yapacaktır.

Olumlu bir nota ayrılmak

 1. Bu teknik, küçük bir kasabada ruh eşleriyle yaşayan insanlar için uygun değildir. Çoğu zaman, kendilerini bir spa romantizminden veya çok takıntılı bir kızdan kurtarmak isteyen çocuklar bu tekniğe başvururlar.
 2. Kızla tanışın ya da telefonda arayın. Mümkün olduğunca samimi olmaya çalışın. Erkeklere çekildiğiniz bayana iletmek önemlidir. Şeytan özü patladığı için artık onun yanında olamazsınız.
 3. Bütün kızlar duyduklarına inanmazlar. Kelimeleri eylemlerle kanıtlamak gerekli değildir. İlişkiyi koparmak için bin mazeret bulacağınızı belirtmek önemlidir.
 4. Olumlu bir dalgada bir parçalanma için, güzel bir görünüme sahip adamlarla iletişime geçmelisiniz. Acımasız görünen erkekler sözlerini sorguluyor. Kız hile ısırmaz.
 5. Küçük yerleşimlerde yaşayan insanlar bu seçeneği derhal terk etmelidir. Aksi takdirde, kız arkadaşlarınıza kararsız yönünüzü anlatacak ve bölgedeki bilgileri çalacaktır.

Ne yapılmamalı

 1. Hiçbir durumda kızı tamamen görmezden gelerek mola vermeyin. Bu davranış erkeklerin karakteristiği değildir, küçük düşürücü ve haksızdır. İstisna, kızın genç erkeğini aldatmasıdır. Görmezden gelmek ve daha sonra ayrılmak onun için en iyi ceza.
 2. Bir ilişkideyken kayıtsız davranma. Bir kıza kaba davranmayın, onu soğuduğunuz için onu romantizm ve temel kurdan mahrum edin. Kendinizi yetişkinliğe alıştırın, size uygun olmayan şeyler hakkında doğrudan konuşun.
 3. Toplanıp gideceği umuduyla kavgaları kışkırtmayın. Böyle bir hareket kıza zarar verir, daha sonra taahhüt edilen eylemlerden pişman olursun. Bayan gerçekten iyiyse, her şeyde dikkatli bir tavrı hak ediyor.
 4. Bir kızın ihanete uğramasına izin veremezsin. Böyle bir eylem iğrençlik, kişinin seçimine ve özellikle tüm kadın cinsiyetine saygısız tutum “kokar”. Kızın duygularını rahatsız edeceksin, kalbi uzun süre adamlara güvenemeyecek.
 5. Ruh eşinizle ilgili kabalıklara izin vermeyin. Onu arkadaşlarla aşağılamaya çalışmayın, yine ayrılıklara neden olun. Bağlantıyı kesmek istiyorsanız, tête-à-tête prosedürünü uygulayın.
 6. Ayrılmayı daha iyi zamanlara kadar geciktirmeyin. Böylece, kendinize ve kızınıza rahatsızlık vereceksiniz. Sonunda, yanlış yaptığı şeyi bulmaya başlayacak.Durum kendini çözmeyecek, hareket et.
 7. Teknolojik ilerleme sayesinde giderek daha fazla insan hayatını elektronik forma aktarıyor. SMS veya sosyal ağlarda yazışma yoluyla ayrılmak hızlı bir ivme kazanıyor. Yöntemin etkili olduğu, ancak saygısız olduğu düşünülmektedir. Yüz yüze konuşma cesaretiniz yoksa bu seçeneği göz önünde bulundurun.

İnsanlar birbirlerine sempati duyduğunda, bu kaçınılmaz bir şekilde mola verir. Bir erkeğin başlatıcı haline geldiği sık durumlar vardır. Bağlantıyı sosyal ağlar veya SMS yoluyla kesebilirsiniz. Bununla birlikte, en kesin yol sessiz bir yerde doğrudan bir konuşma olarak kabul edilir. Boşluğa bir arkadaş getirebilir, duruma bakabilirsiniz.

Video: bir kızla nasıl ayrılırım

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat