Bir kızı buluşmaya davet etme: 3 yol

Bir adam bir kız için çıldırdığında, bilinçsizce onu bir tarihte davet etmek isteyen korku yaşar. Bunun nedeni, genç adamın başarısızlıktan korkmasıdır, bunun sonucunda umutları ve duyguları unutulmaya başlayacaktır. Gerçekten kalpten bir bayanla bir çift oluşturmak istiyorsanız, bir şans almalısınız. 3 etkili yol topladık: sıradan, standart dışı ve samimi. Her birini sırayla düşünelim.

Bir kızı buluşmaya davet etme

Yöntem 1: Normal

Adım 1. Daha iyi tanımak
Hayranlık nesnesini daha iyi bulmak için tam bir operasyon başlatın. Bundan sonra, onu her fırsatta selamlayın, mütevazi konuşmalar başlatın. Hava durumunu, hayvanları tartışın, çalışın. Tarafsız konuları seçin, bir süre yakın tutmaya çalışın. Popüler dizinin yeni bölümlerini hangi ilginç kitabı okuduğunuzu veya paylaştığınızı bize bildirin. Konudan ayrılmayın.

Kalbin hanımı sizinle bir okulda veya enstitüde çalışıyorsa ve sürekli arkadaş çevresi içindeyse, arkadaşlarıyla tanışın. Böylece kıza daha yakın olacak ve arkadaşların yerini bulacaksın. Bu gelecekte sayılacaktır. Şirkete daha sık gelin, mevcut olanlarla konuşun, ancak unutmayın, sempati nesnesine ana dikkat gösterilmelidir.

Adım 2. Bir strateji geliştir

Teklif ve olası sonuçları önceden hazırlamak önemlidir. Plan, başarısızlık durumunda duyguların korunmasına yardımcı olacaktır, ancak şimdi çok olumsuz düşünmemelisiniz.

Onu hangi ortama koyduğunuza davet ettiğinizi önceden düşünün, konuşma için ilginç konulara dikkat edin. Cümlenin anlamsız görünmemesini sağlamak için çalışın, konuşmayı prova edin.

Bir mekan olarak, büyük bir kalabalık olmadan rahat bir kafe seçebilirsiniz. Hanımın suşi sevdiğinden eminseniz, şehrin Japon restoranlarını inceleyin.

Sıradan bir sinema salonu olarak kabul edilir. İlk olarak, kızın filmi beğeneceğinden emin olun, ancak daha sonra bilet satın alın. Aksi takdirde, bu seçeneği atın.

Adım 3. Onunla yalnız kal
Kızın yalnız bırakılacağı zamanı bekleyin. Onu yabancılarla utandırmayın, sizi birlikte vakit geçirmeye davet edin. Doğru anı bulun ve harekete geçin. Teklif, mütevazi bir görüşmeden sonra yapılmalıdır.

Yalnız bırakılamayacağınız durumlarda, arkadaşlarla bir görüşme başlatın. Daha sonra onunla sohbet etmek istediğini söyle. Gergin olmaya gerek yok, kızı korkutmamak için olumlu bir dalga tutun.

Romantik olmayan bir mekan belirleyin. Örneğin, enstitünün kapılarında, işyerinde veya bir süpermarkette buluşmayı ayarlayın.

Adım 4. Önemli şeylere dikkat edin
Zemini zaten hazırladınız, toplantıyı beklemeye devam ediyor. Kız tayin edilen yere geldiğinde, günün nasıl geçtiğini ve ne olağandışı olduğunu sorun. Onunla dalga geç ama kaba değil, sonra bize işlerinden bahset. Belki de ikinizin ortak çıkarları var, tartışmaları gereksiz olmayacak. Bayanı rahatlatmak ve heyecan verici bir konuya dikkatlice dokunmak gerekir.

Sorunsuz bir şekilde romantik tonlara geçin. Çok fazla ortak noktaya sahip olduğunuzu ve iyi geçintiğinizi anlamak için bir ipucu vermeyin. Bu konunun, ikinizi de güldüren bir şaka sesi duyduğu anda gündeme getirilmesi gerekiyor. Görüşlerdeki ve mizah anlayışındaki benzerliğe dikkat edin. Kendinizi her zamanki gibi ifade edin, dramatize etmeyin, ama gerçeği belirtin. Büyük bir parti olduğunu kafasına vur.

Adım sayısı 5. Duyguları ifade et
Bayan senin çok iyi arkadaş olduğunu onayladığında, ona daha fazlasını teklif et. Duygularını itiraf et, ama zorlama. Onu bir yoldaş olarak görmek istediğini ve onu ilk buluşmada davet etmek istediğini bize bildirin.Samimi bir şekilde konuşarak, komik bir biçimde, retin kabul edilmediğini belirtin. Doğru yaparsanız baskı gibi görünmeyecektir.

Bayan bir stupora düşebilir, gergin olmayın, bekleyin. Cevap verirse, nefes verir, gülerse, onu kollarında yükseltebilirsiniz. Ciddi olduğunu kanıtla. İsterseniz muzaffer bir tavuskuşu dansı uygundur.

Cevap hayırsa, dürüstlük için kıza teşekkür edin, anlayışınızı ifade edin. Soru sormayın ya da onu suçlamayın.

Yöntem 2: Özel

Adım 1. Bağlantı kurun
Yöntem, bir hanımın gizli bir hayranla ilgilendiği bir durumu yansıtmaktır. Bir işlem ancak kişisel temastan sonra başlatılabilir. Her gün onunla konuşmaya başla, şaka yap ve birbirlerini kızdır, olumlu duygular uyandır.

Bir konuşma kurabilmeli ve ilginç hale getirebilmeli, kızı güldürebilmeli ve rahat hissetmelisiniz. İletişim ile ilgilenin, ancak bunun ötesine geçmeyin. Flört et, elindeki “şans eseri” ye dokun ve ifadeyi daha iyi duymak için aşağı doğru eğ.

Tüm puanlar tamamlandığında gizli bir hayran adına hareket edebilirsiniz. Gelecekte kızın kim olduklarını tahmin etmesi daha iyidir. Daha fazla gelişme beklemeli. Tuhaf bir oyun oluşturun.

Adım 2. Mektup yazmak
Bayana romantik bir mesaj atarak gizemi kuruma getirin. Mektup ilgi uyandırmayı amaçlamaktadır, ancak içeriği çok sevgi dolu olmamalıdır.

Bir kıza mektup

Bir kızın adını söyleyen bir ayet yazabilirsiniz, ancak kendiniz imzalamamalısınız. Bir mizah dokunuşuyla rahatça yazın, yüksek sesle beyanlardan kaçının.

Kendinizi gün ve gece boyunca kurbanı kovalayan bir manyak rolüne maruz bırakmayın. Baskı uygulamayın. Flört etmeyi unutma, kızın ilgisini çek, böylece kız daha fazlasını istiyor.

Adım 3. Bir hediye yap

İlk not muhatabına ulaştıktan ve bayan size bakış atmaya, yeni bir hamle yapmaya başladıktan sonra. Mesajı tekrar yazın ve küçük bir hediye ekleyin. Küçük bir gül veya bir Kinder Chocolate çubuğu olabilir. Hediyeyi bir zarfa koyun ve mühürleyin. Mektupta, kızı güzel bir çiçek veya tatlı şekerle karşılaştırın.

Parfüm, gül buketi veya mücevher gibi pahalı hediyeler vermeye gerek yok. Gülümsemesini sağlayan sevimli seçenekleri seçin. Aksi takdirde, mahkeme rüşvet gibi görünecektir.

Davranışlara dikkat edin. Mesajın alınmasından sonra, kız zarfı kırarsa, kurmayı bırakın. Senden kaçınmaya başladığı durumlarda durumu netleştirin ve özür dileriz. Eğer her şey yolundaysa ve kadın onları okumaktan mutluluk duyarsa, devam edin.

Adım 4. Kişinizi ipuçları ile gösterin
Bir kızla iletişim kurarken, yavaş yavaş kendinizi ortaya çıkarmaya başlayın. Bunu doğrudan söylemeyin, yanlışlıkla bir mektuptan bir cümle alıntılayın veya Kinder'i sevip sevmediğini sorun (tüm kızlar onları sever). Bu aşamada, onu açık duygular hakkında itiraf ettiğiniz ana getirmeniz gerekir.

Bayanların ilgisini kaybetmemesi için notları sürüklemeyin. 2-3 hafta boyunca ona bu şekilde bak.

Adım sayısı 5. Kendinizi ortaya çıkarın
Toplantı isteyen son mektubu yazın. Doğru yeri ve kıyafetleri seçin. Kıza seni tanıyabileceği özellikleri söyle. Bunu bir mesajda belirterek onunla tanışma arzusunu dile getir.

Örnek: “Merhaba, gizliliğe başlama ve kimliğinizi açıklama zamanı. Sizi bir randevuya davet etmek istiyorum. Sokakta "..." kafede kişisel bir cevap bekleyeceğim ... ". İş bitti, sadece beklemek kalır. Sevecen bir jest olarak onun için güzel bir buket al. Anlaşma veya ret durumunda verin.

Yöntem 3: Samimi

Adım 1. İyi arkadaş ol
İlk önce arkadaş olmalısın, biraz zaman alacak.Kız kendini güvende hissetmeli ve sana tamamen güvenmelidir. Riskin sonsuza kadar sadece bir arkadaş olması muhtemeldir, ancak denemeye değer. Ortak bir şirkette iletişim kurun, yavaş yavaş birbirinizi tanıyın.

Adım 2. Yalnız daha fazla zaman harcayın
Üçüncü taraflar olmadan sakince iletişim kurabileceğiniz bir zaman gelecek. Filmlere gitmeye davet edin veya yeni bir gömlek seçerken yardım isteyin. Normal bir ortamda hastalanırsa ilaç alın, gülün ve daha fazla ipucu olmadan eğlenin.

Yalnız kız

Yakınlarda yeni bir kafe açıldığını bildirin, onu yemeklerini denemeye davet edin. Birlikte bir tiyatro, sergi veya eğlence şovunu ziyaret edin. Biletler için ödeme yapın, ret kabul etmeyin, cesur olun.

Adım 3. Bir hediye yap
Arkadaşlığınızın uzun bir süresinden sonra ona güzel bir bilezik verin, lezzetli kekler veya bir kutu çikolata satın alın. Onu mutlu görmek istediğinizi söyleyerek sebepsiz hediyeler verebilirsiniz. Yumuşak bir oyuncak alın, isminizle arayın, şakanız olsun. Ayrıca bayana bir kedi yavrusu veya papağan verebilir, böylece bir fırtınaya neden olabilirsiniz.

Adım 4. Sempati göster
Birlikte vakit geçirmenin bir sonraki gününde, ciddi bir konuşma için bir dakika ayırmasını isteyin. Dikkat çekin ve beğendiğinizi söyleyin. Çalıların etrafında dövmeyin, düşüncelerinizi açıkça ifade edin. Mumble etmeyin, ama ezmeyin. Bir kızın hayatınızın ayrılmaz bir parçası olduğunu açıkça belirtin. Bu nedenle, onu lezzetli bir akşam yemeği ve mumlarla ilk gerçek tarihe davet etmek istersiniz.

Bir randevuda kalbin bir hanımını davet etmek için önerilen seçeneklerden birini kullanın. Türün klasikleri utangaç genç bayanlar için uygundur. Gizli bir hayranın rolü, mizah duygusu olan kızlara uyacaktır. Samimi yöntem, ilişkiler konusunda fazla deneyimi olmayan gençleri etkileyecektir. Temas kurun, olumlu bir tutum sergileyin ve dikkatli davranın.

Video: Bir kızı buluşmaya davet etme

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat