Erkeklerin dikkatini çekmek için: 8 yol

Modern erkekler kadınların dikkatini çekiyor. Bu nedenle, insanlığın güçlü yarısının temsilcileri kızlardan oldukça yüksek taleplerde bulunuyor. Kısa etekler veya çekici makyajlarla onları şaşırtmayacaksınız. Sevdiğimiz genç adamın dikkatini çekmek için yeni numaralar aramalıyız. Bugün, istediğinizi elde etmenize yardımcı olacak temel hileleri ele alacağız.

Erkeklerin dikkatini çekmek için

Kendinizi izleyin

 1. Modern bir kadın çirkin olmayı göze alamaz. Görüntüyü sürekli olarak korumanız, görünümünüzü izlemeniz ve dikkatli olmanız gerekir. Her şeyden önce saçlara, tırnaklara, cilde dikkat edin.
 2. İdeal bir görünüme ve figüre sahip en güzel kız bile, tırnakları ve saçları düzensiz durumdaysa, bir erkeğin dikkatini çekemez.
 3. Düzenli olarak manikür yapın. Saçınızı gerektiği gibi yıkayın. Cildinizi temiz tutun, burun ve yaşlılık lekelerindeki siyah lekelerden kurtulduğunuzdan emin olun.
 4. Hijyenin yanı sıra koltuk altı, bacak, bikini bölgesinin epilasyonunu da unutmayın. Giysilerinizi her zaman taze görünecek şekilde yıkayın. Düzenlilik ana müttefikinizdir.
 5. Makyajlara özel dikkat gösterin. Akılda kalıcı olmak zorunda değil. Cildiniz düzenliyse, gözleriniz makyajsız güzeldir, dudaklarınız kabarıktır, yüzünüze bir ton çeşitli ürün uygulamaya gerek yoktur. Doğallığa uyun, gerekirse kusurları gizleyin.

Doğru stili seçin.

 1. Sarmalayıcı dışarıya yapışmazsa, hiç kimse zengin iç dünyanıza dikkat etmeyecektir. Bu nedenle, alışverişe gitmek için zaman ayırın, gardıropu inceleyin ve mükemmel olmayan her şeyi çöp kutusuna koyun.
 2. Bir erkeğin dikkatini çekme umuduyla ayrıntılı kıyafetler seçen birçok kadının hatasını yapmayın. Pahalı görünen basit bir stile daha iyi yapışır.
 3. Görüntüye yüksek bir maliyet vermek için güzel bir saat, ayakkabı ve el çantası alın. Düz düz kot pantolon, kaşmir bluz veya balıkçı yaka satın alın.
 4. Başka bir seçenek seçebilirsiniz, asıl şey görüntünün iddialı veya anlamsız görünmemesi. Erkeklerin isteğine göre giyin. Gece kelebekleri gibi görünmemelisiniz, bu nedenle çok açık elbiseleri hemen reddedin.
 5. Kendinize uygun bir stil bulmak ve bağlı kalmak, geliştirmek. Mütevazı bir kıyafetle dikkat çekebileceğinizi anlayın. Kısa etek veya şeffaf bir üst giymek gerekli değildir.
 6. Pahalı iç çamaşırlarına daha yakından bakın. Kimse görmese bile kadına güven verir. Ama en uygun anda “geçit töreninde” olacaksınız. Kadın iç çamaşırı seksi olmalı.

Özgüven yaratın

 1. Eşit erkeklerin dikkatini çekebilecek kendinden emin kızlar. Sürekli şikayet edecek kapalı bir uyduya ihtiyacınız yok mu? Değilse, güven geliştirin ve benzer fikirli bir ortağı çekin.
 2. Güven çeşitli şekillerde geliştirilebilir. İlk olarak - spor salonuna kaydolun, formunuzu alın. İkincisi - toplum içinde konuşmayı öğrenin, şirketin ruhu olun. Üçüncü olarak - cinsellik geliştirin ve aynı zamanda kısıtlama, kadınlığı yayar.
 3. Daha emin olmanıza yardımcı olacak birkaç kişisel büyüme kursu var. Ayrıca, finansal bağımsızlığa ulaşırsanız ve bir kariyerde yer alırsanız böyle bir çizgi elde edilebilir. Yollarını ara, kişisel günlüğüne küçük zaferler yaz.
 4. Duruşunuzu izlediğinizden emin olun, sen bir kızsın! Önsürmeyin, güzel bir yürüyüşe hakim olun, cinsellik yayın. Erkeklerin görüşlerini bu şekilde çekebileceksiniz. Bir noktaya dikkat etmek önemlidir - “güven” ve “kibir” kavramlarını karıştırmayın.
 5. İletişim kurmak kolay ama kolay erişilebilir değil. Tüm görünüşünüzle, adama belirsizlikle ilgili hiçbir probleminiz olmadığını gösterin. Ama aynı zamanda, ihtiyacınız olduğunda zayıf olun. "Erkek olmadan kendimi iyi hissediyorum," ifadelerini kendim halledebilirim.

Arkadaş canlısı ol

 1. Saldırgan olmaya gerek yok, bu insanlar itiyor. Saldırganlık için kişi herhangi bir anlam, kabalık, inkontinans anlamında kabalık anlamına gelebilir.
 2. Pozisyonunuzu insanlara açıkça ifade etmeden önce, rakibinizin hassas duygularını etkileyip etkilemeyeceğinizi düşünün. Belki de kendi sözlerinizle, en samimi olan ruhunun bir parçasına zarar veriyorsunuz. Bu sadece erkekler için değil, tüm çevre için geçerlidir.
 3. Kadınlar, başkalarının duygularını düşünmeden hoş olmayan konuşma yeteneğine sahiptir. Böyle bir duygusallık nedeniyle, yakın insanlarla ilişkiler çöküyor; bir aile kurmak mümkün değil. Her şeyde dost olmanız gerekir, çünkü dünyada böyle az insan var.
 4. Durum kontrolden çıksa bile kendinizi küfürlü bir şekilde ifade etmeyin. Sakin kalmayı öğrenin, daima soğuk bir kafa ile düşünün. Kısıtlamanızla, adamın dikkatini hak ettiğinizi bilmesini sağlayacaksınız.

Cinsellik yaymak

cinsellik

 1. Genellikle kızlar kıyafetlerin, akılda kalıcı makyajın veya kaba bir tonun onları seksi yaptığına inanırlar. Aslında durum farklı. En mütevazı kız bile karşı cinsin gözünde seksi görünebilir.
 2. Bu nedenle, düzenli olarak spor yapmak, temiz havada yürümek, kıyafet ve aksesuarlarla seçici olarak ilişki kurmak yeterlidir. Ayrıca yüz ifadeleriniz, jestleriniz, konuşmanız, vücut pozisyonunuz ve yürüyüşünüz üzerinde çalışmaya değer.
 3. Kalçadan yürümeyi öğrenin. Spor ayakkabı değil, kadınsı bot veya ayakkabı satın alın. Spor stilini reddedin, daha kolay, romantik bir görüntü tercih edin.
 4. Bir erkekle konuşurken cilveli bir şekilde bir tutam kılı parmağına çevir. Sırtınız dik olarak oturun. Ayak parmağı. Ani hareketler yapmayın, sorunsuz bir şekilde gesticulate.
 5. Yüksek ünlemleri reddedin, sesiniz yumuşak ve romantik olmalıdır. Kendi "Ben" inizle uyum içinde yaşayın, cinsellik öğrenilemez. İçeriden gelmelidir.
 6. Adamın kendisini fethetmesine izin verdiğinizden emin olun. Dikkate ihtiyaç duymamak için durumu kendi ellerinize almayın. Her insan doğası gereği bir avcıdır. Değerli bir "dişi kurt" seçtiğinde, onu fethetmek için her şeyi yapar.

flört

 1. Pratikte flört etmek çok başarılı. Bu tür eylemlerin doğru ve akıllıca yapılması gerektiğini anlamak önemlidir. Aptal ya da rahat görünmemelisin. Bir nesneyi zaten fark ettiyseniz, hafif ve güzel bir gülümsemeyle başlayabilirsiniz.
 2. İlk başta bir aynanın önünde veya bir kız arkadaşınla pratik yapabilirsin. Sonra gözlerinizi kontrol etmeyi öğrenin. Seksi ve acınası olmalı. Burada, önceden uygulama yapmadan, kendinizi aptal bir durumda bulabilirsiniz. Gözlerde bir gizem kalmalıdır.
 3. Sizce bir adam ilgi görmek istiyor. Bu durumda, gözlerinizle nasıl "ateş edeceğinizi" de öğrenmeniz gerekir. Beyefendi seni yakalamaya çalışır başlamaz uzağa bak. Adama kısaca sanki bak.
 4. Birbirinizden yeterli bir mesafedeyseniz, uyduyu sabit bir görünümle, hafifçe gözlerini kısarak görebilirsiniz. Cavalier'ın onunla ilgilendiğinizi anlamasına izin verin. Çubuğu kaldırmayın ve orospu gibi davranmayın.
 5. Toplantıdan sonra mütevazi dokunuşlara dikkat etmeniz önerilir. Oturup iletişim kurarsanız, birkaç dakika gitmeniz gerektiğini söyleyin. Göğsünüzle veya uyluğunuzla ayakta durun ve hafifçe dokunun.
 6. Böylece, daha yakın iletişim kurmak istediğiniz adama açıklık getireceksiniz. Sonra dokunuşu biraz uzatabilirsiniz.
 7. Bir beyefendi komik bir hikaye anlatırsa, komik bir anda, içtenlikle güler ve koluna, omzuna veya kalçasına dokunur. Tekrar etmeyin, her şey gerçek olmalı.

Ortak ilgiyi göster

 1. Aşırı merak göstermeyin, bu tür eylemler kimseye hoş gelmeyecektir. Bir yabancının kişisel hayatınıza tırmanıp tırmanmayacağını ve bazı küçük şeylerle ilgilenip ilgilenmeyeceğini hayal edebilirsiniz. Bu durumda, sadece olumsuz duygular ortaya çıkar.
 2. Merak insanın doğasında vardır, ancak bunu sadece daha az bir ölçüde göstermeye değer. Merakı bir kişinin yüzeysel çalışmasına yönlendirebilirsiniz. Uydunun ne yaptığı, hayati konumlarının ne olduğu ile ilgilenin.
 3. Çok ileri gitmeyin ve izin verilen sınırları geçmeyin. Basit sorular sorun ve genel bilgi alın.
 4. Kendiniz hakkında daha ilginç gerçekler anlatmayı unutmayın. Bir erkeğe cinsel zevkler için bir nesne olarak değil, ilginç ve bilge bir kız olarak ilgi duymalısınız. Sizinle vakit geçirmek hoş ve ilginç.

gizem olsun

 1. Erkekler bir bilmece, bir bükülme olan kızları sever. İlk toplantıda, potansiyel ortağa hayatınızla ilgili her şeyi düzenlememelisiniz. Aksi takdirde, uydu hızla ilgisini kaybedecektir.
 2. İpuçları ve ilgi çekici jestlerle iletişim kurmaya çalışın. Adil cinsiyetin alışılmadık bir temsilcisi bir erkeği ciddi şekilde ilgilendirebilir. Her seferinde uydu sizi görmek için sabırsızlanıyor.
 3. Bir erkek sadece seks hakkında düşünmemelidir. Onun için tam bir arkadaş olmalısın. Haysiyet sahibi olun ve bazı durumlarda karakter gösterin. Her şeydeki önlemi gözlemleyin, ayrıca garip görünmemelisiniz.

Erkeklerin dikkatini çekmek için düzgün davranmayı öğrenmelisiniz. Her şeyi bildiğinize güvenmeyin. “Av” dan önce bir arkadaşınızla pratik yapın. Otomatizme hone jestleri ve yüz ifadeleri. Gizemli kalın ve düzgün flört edin. Pozisyonunuzu belirleyin ve daima samimi kalın.

Video: potansiyel bir damat dikkatini çekmek için nasıl

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat