Bir kızı sevmeyi nasıl durdurabilirim: 6 etkili yol

Genç bir adamın bir kıza aşık olduğu ve iz bırakmadan kendisine verdiği sık durumlar vardır. Bayan sırayla, karşılıklılığı yok, bunun sonucunda adamı reddetti. Sevgili genç adamı unutmak için sevmeyi bırakmasına yardımcı olacak her türlü yolu aramaya başlar. Bir gün duygulardan kurtulamayacağınızı, aklın gücüne ve ahlaki istikrara ihtiyacınız olacağını anlamak önemlidir. Önemli konuları sırayla düşünün ve adım adım talimatlar verin.

Bir kızı sevmeyi nasıl bırakabilirim?

Adım 1. Sohbeti durdur

Bu aşamada, asıl şey kızı sevmeyi bırakmak değil, duyguların incinmediğinden emin olmaktır. Bu amaçla, bağlantıyı tamamen koparın ve bilinçaltı ile çalışmaya başvurun. Durumdan uzaklaş, hiç aşk olmadığını hayal etmeye çalış, bu sadece hayal gücünün bir ürünü. Sürekli kafanın içinde "Onu sevmiyorum!" İfadesini kaydırın.

Önemli bir husus, karşılıklı arkadaşların şirketindeki iletişimdir. Kızın zaman geçirdiğiniz aynı adamlarla iletişim kurması mümkündür. Önümüzdeki ay bu tür etkinliklere katılmamaya çalışın. Hizmet türüne göre kesişmeye zorlandığınız durumlarda, amirlerinizden bir haftalık tatil isteyin, moral verin.

Adım 2. Onu arkadaşlarından çıkar

Bir erkek bir kıza umutsuzca aşık olduğunda, istemsizce onu ilk sıraya koyar. Hikayeyi değiştirin. Kalp hanımını Odnoklassniki, Facebook, VKontakte arkadaşlarından kaldırın. Akıllı telefonunuzdaki hızlı aramadan numarasını kaldırın. Saçma SMS'i rahatsız edip ruhu zehirlerse, kara listeye bir favori de ekleyebilirsiniz.

Bu tür maceralarda yeterli cesaret yoksa, kendi profilinizi sosyal ağlardan silin. Böyle bir hamle, sayfasını her 10 dakikada bir ziyaret etmeye başlamanız olasılığını ortadan kaldıracaktır. SIM kartı değiştirmek faydalı olacaktır. Numarayı akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza gönderin, rızanız olmadan kimseye verilmeyeceğini belirtin.

Gururu eğlendirmek için kızlar bazı numaralara giderler. Karşılıklı arkadaşlar aracılığıyla size merhaba diyebilir, yanlışlıkla işle ilgilenebilir ve her şeyin yolunda olduğunu iddia edebilir. Bu tür manipülasyonlar yapmaya gerek yok. Genç bayan sizi daha da yaklaştırır ve sonra tekrar iter.

Sosyal ağlardan ayrılmadıysanız ve kız fotoğrafları ve kayıtları sevecekse, tepki vermeyin. Şu anda, en iyi yardımcınız yoksay, tamamen yoksay.

Adım 3. Anıları hariç tut

Genç bir adam "Bir kızı sevmeyi nasıl durdurabilirim?" Sorusunu sorduğunda, istemsizce kendisiyle ilişkili olumlu anları hatırlar. Ruha anılarla eziyet etmemek için onlardan kurtulun. Başucu masasından en uzak çekmece eklem resimlerini atın veya gönderin. Makyajını, külotlarını ve tişörtlerini, banyo havlularını vb. Çıkarın. Size verdiği şeylerden (varsa) kurtulmak gereksiz olmayacaktır.

Bilgisayarınızı açın, fotoğrafları silin veya sabit sürücünüze / flash sürücünüze bırakın. Akıllı telefonunuzu temizleyin, avatarınızı değiştirin ve üzücü durumlarla taşınmayın. Siz bir bekarsınız, mutlu bir bekarsınız, bu düşünce ile yaşamaya devam edin! İninin, odanın her köşesinde kadın bibloları olmayan sadece erkek nitelikleri içerdiğinden emin olun.

Adım 4. Daha fazla iletişim kurun

Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin, kendinizle yalnız kalmayın. Arkadaşlarınızı bir bowling salonuna veya sinema salonuna gitmeye davet edin, sonunda bir su parkını, sergiyi veya striptiz kulübünü ziyaret edin. İlginç insanlarla tanışın, onlara enerji verin. Kendinize eziyet etmemek için geçici olarak sevgi dolu çiftlerle iletişim kurmayı reddedin.

Arkadaşlarınızla sohbet etme

Mümkünse, tanıdık olmayan insanlara dikkat edin, onlarla kız arkadaşınızı tartışmak istemeyeceksiniz. Okul arkadaşlarını ara, onları eğlenmeye davet et. Doğaya çıkın, kebap kızartın, fotoğraf çekin. Kendinizi evinize döndükten sonra düşecek ve kendi kendini kırbaçlamada kirlenmeyecek şekilde işgal edin.

Adım sayısı 5. Bir hobi bulun

Rutin en neşeli insanı bile emer, buna izin vermeyin. Uygun bir hobi seçin, içine dalın, dolu bir hayata dönün. Altı ay spor salonunda kayıt yapmak için zaman bulamadı mı? Harekete geçme zamanı! Bırakın kız tekrar gördüğünde şişmiş gövde, omuzlar, kalçalar üzerinde sallansın.

İyileşme için mükemmel bir seçenek aşırıdır. Bir karting pistini ziyaret edin veya dört bisiklet sürün, bir motosiklet satın alın, mükemmel bir antidepresandır. Arkadaşlarınızı bir paraşütle atlamaya, tüplü bir teçhizatla dalmaya, jet ski'ye binmeye davet edin. Snowboard veya kayak tekniğinde ustalaşın, patenlere sahip olmayı öğrenin. Bir çok olasılık!

Gerçek bir erkek işgali garajda eğlencelidir. 25 bin ruble için bir araba satın alabilir ve arkadaşlarınızla aklınıza getirebilirsiniz. Kendi yeteneklerinizden devam edin, hareketsiz durmayın.

Adım 6. İleri git

Yeni bir hayata başlama zamanı! Rahatsız edici düşünceleri serbest bırakın, kız sizi hatırlamıyorsa, onu düşünmeyin. Şehrin turist şirketlerini arayın, denizde üç veya dört günlük bir tur rezervasyonu yapın. Sahilde uzan, sörf sesini dinle, güzel bayanlarla tanış. Bir tatil romantizmine başlayın, sizi hiçbir şeye mecbur etmez. Unutmayın, siz özgür bir insansınız!

Gezi tatilini tercih edenler, Avrupa ülkelerinden birine bilet satın alabilirsiniz. Daha önce kız arkadaşınla planlayamadığın bir eğlenceyi seçmeye çalış.

Yurtdışına seyahat etme imkanı yoksa, ülkenizin tatil beldelerini düşünün. Uçağa binin ve arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, akrabalarınıza gidin! Anlık hareket edin, tereddüt etmeyin. Manzara değişiminden daha iyi ne olabilir?

Aşk, kurtulmak son derece zor olan manevi bir durumdur. Ne yazık ki, dünyanın en büyük zihinleri bir anda yalnızlık ve karşılıklı olmayan sempati duygusunu ortadan kaldırabilecek sihirli bir hap ortaya koymadı. Ancak, umutsuzluğa kapılmayın. Bu amaçlar için özel olarak oluşturulan psikolojik teknikler sorunu çözecektir. Sadece güç kazanmak, sabırlı olmak ve beklemek önemlidir. Zaman iyileşmez, ağrıyı engelleyen olumlu anıları tedavi eder.

Video: kız arkadaşını veya erkek arkadaşını nasıl unutursun

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat