Evli bir adamı sevmeyi nasıl durdurabilirim: psikolojik tavsiye

Rüyalar sert gerçekliğe düştüyse ve artık sevgilinizle değilseniz, olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulacağınızı düşünmeye değer. Her şeyin bittiği gerçeğini düşünmemeli ve düşünmemelisiniz. Unutma, gençsin, etrafında birçok iyi ve özgür adam var. Artık sevgilinin rolünü denememelisin.

Evli bir adamı sevmeyi nasıl durdurabilirim

Adım 1. Kendinize bir mola verin

 1. İnsanın davranışını ve karakterini dikkatlice analiz edin. Olumsuz yanlarını bulmaya çalışın. İlk başta bunu yapamayabilirsiniz, çünkü aşıksınız. Ancak olaylara farklı bir şekilde baktığınızda, kendinizi bir boşluğa ayarlayabileceksiniz.
 2. Şimdi karısının "derisi" reenkarne. Kocasının sürekli sola gittiğini bilmek onun için ne kadar tatsız. Bir ilişkide üçüncü bir kişinin varlığını kabul etmek ne kadar zor. Siz de bir erkekle sıkılmanız muhtemeldir ve o da başka bir tutkunun üzerinden atlar. İhtiyacınız var mı?
 3. Sevgilinize kızmak için güç bulun. Geleceğini vaat ettiği ama gelmediği anları hatırla. "Boşanacağım" sözleriyle sana ne kadar süre işkence ettim. Sürekli olarak karısıyla yapılan ihmallerden bahsediyor. Neden bu adamın bir yabancı olduğunu bilerek destekleyici bir rol oynuyorsun.
 4. Sonunda pembe gözlükleri çıkarın. Durumla yüzleş. Sevginin seninle olduğunu anlayın çünkü çok rahat. Karısı besler, siler, felç, metresi tatmin eder. Ruh eşini aldatan bir adam sevginizi hak etmiyor.
 5. Sendikanızı din açısından düşünün (müminler için). Böyle bir kutsal kitabın herhangi bir kitabında vatana ihanet mahkum edilir ve cezalandırılır. Kendinizi onun sevgisi için suçlamayın, zihinsel olarak karınızdan af dileyin ve kocasından ayrılmak için ayarlayın.

Adım 2. Bir erkekle ayrıl

 1. İlk önce kendinizi değerlendirin. Neden zaten karısı olan bir adamı seçtin? Finansal açıdan bağımsız mı, yatakta iyi mi, yetişkin mi? Belki de, diğer kadınlarla meşgul olmayan erkekler için böyle bir plan var. Arkadaşı eşinden uzaklaştırdığınız için benlik saygınızı artırmaya çalışmayın.
 2. Metresi ile iletişim halinde olan evli bir adam, bağlantıyı koparmak için acele etmiyor. Bunu kendiniz yapmak zorundasınız. Onunla konuş, düşüncelerini paylaş. Artık destekleyici bir rol oynamak istemediğinizi varsayalım.
 3. Yırtılma, sarılmalar ve diğer hassasiyetleri hariç tutun. Açık ve güvenli bir şekilde konuşun, şüphe etmeye ve kalmaya ikna etmeye boyun eğmeyin. Önünüzde uzun süre “kahvaltı” yı besleyeceğini anlayın. Buna bir son vermeliyiz.
 4. Arkadaş kalmayı teklif etmeyin ve ondan böyle bir teklifi kabul etmeyin. Bu kişiyi sürekli önünüzde görürseniz, onu sevmeyi bırakmak zor olacaktır. Bir kez ve herkes için bir son verin.

Adım 3. Tüm köprüleri yak

 1. İnsan ilişkileri alanındaki deneyimli psikologlar, evli bir adamı sevmeyi bırakabileceğinizi, ancak sadece onu unutabileceğinizi söyleyecektir. Köprüleri yak, geriye bakma, tekrar buluşma fırsatını dışla.
 2. Çoğunlukla, evli kadınlar, hassasiyetini ve verebileceği diğer bakış açılarını tekrar hissetmek için eski sevgilileriyle bir tarih aramaya devam eder. Kendinizi takdir edin, ortak bir eğlence hakkında ikna etmeyin.
 3. Siz ve sevgiliniz ortak arkadaşlarınız varsa, mümkünse, onlarla ilk kez iletişimi sınırlayın. Ağrı azaldığında, iletişimi devam ettirebilirsiniz. Ancak hiçbir durumda evli bir adamın işlerini tartışmayın. Onun hakkında hiç konuşmamaya çalışın, bu tür konuşmalardan kaçının.
 4. Yeni bir adam bularak ve ilişkinizi yayınlayarak intikam almaya çalışmayın.Bu durumda, önce gönül rahatlığı bulmanız ve ancak daha sonra yeni ilişkiler kurmanız gerektiğini anlamak önemlidir.
 5. Fikri kafanın içinde kaydırılabilen şantajı reddet. Eski bir sevgiliye ortak resimlerle şantaj yapmayı planlıyorsanız, ailesini yok etmeye çalışıyorsanız, ahlaki değerlerinizi yeniden düşünün.

Adım 4. Tüm kişileri hariç tut

 1. Mümkünse, hissettiğiniz bir kişiyle yapılan tüm toplantılar dışlanmalıdır. Bu nedenle işi değiştirmeye değerse, benzer bir adıma karar verin veya kendiniz anlamaya çalışın. Her toplantıda, ıstırap ve duyguların parlaması kaçınılmazdır.
 2. İlişkinizin her türlü hatırlatıcısından kurtulun. Hediyeleri atın, sosyal ağlar da dahil olmak üzere tüm kişileri silin. Sevgilinizin arkadaşlarıyla sohbet etmeyi bırakın. Telefonunuzu mesajlardan ve fotoğraflardan temizleyin. Böylece, bir adamın düşünceleri yavaş yavaş kaybolur.
 3. Düşüncelerinizin yönünü değiştirin. Geçmiş ilişkiler hakkında ilk kez düşünmeye çalıştığınızda, hemen dikkatiniz dağılmaya çalışın. Kendinizi durdurun. Diğer yaşam öykülerini düşünün. Bir hobi bul. Zihninizi eğitin ve güçlendirin. Acı veren anılara direnmeyi öğrenin.

Adım sayısı 5. gözyaşım

gözyaşım

 1. İlişkiniz sona erer bitmez, en yakın insanlara duygular atmayın. Zayıflıklarınızı görmemelidirler, bu yüzden aşağılandınız ve kendiniz için doğal olmayan acıma neden olursunuz.
 2. Bu durumda, yakın insanlar sizi yargılayabilir ve başlangıçta ilişkinin başarısızlığa mahkum olduğunu söyleyebilir. Evli bir adam en iyi seçim değildir, her şey iyi bitemezdi. Duyguları dışarı atmak istiyorsanız, bunu özel olarak yapın.
 3. Bir yastık al, çığlık atmaya ve ağlamaya başla. İnan bana, bu senin için daha kolay olacak. En önemlisi, kimse size ne kadar acı verdiğini görmeyecek. Gerekirse bir psikologu ziyaret edin, bir uzman her şeyi söyleyebilir. Öldürmeyin, kendini kandırmayın.
 4. Gençsiniz, unutmayın, yaşayın. Yaşın psikolojik bir durum olduğu anlaşılmalıdır. Bu, 30 yaşından büyük olsanız bile biyolojik yıllarla ilgili değildir. Kendinizle yalnız kalmaktan korkmayın, iyiyi düşünün.
 5. Ayrıca, alkol ve benzeri maddelere başvurmayın. Bu durumda bir çıkış yolu bulamazsınız. Çok daha acı verici olacak, buna ek olarak, önemli ölçüde sağlık bitki olacak. Bir psikologun hizmetlerine dönün, endişelenecek bir şey yok. Duygularınızı spora veya yaratıcılığa yönlendirin.

Adım 6. Yeni bir hayata başlayın

 1. Başarısız bir aşk hikayesini hayattan tamamen silmeye değer. En baştan tarih yazmaya başlayın. Deneyimli duygulara kapılmayın, dünyada çok hoş şeyler var, her zaman bunu hatırlayın.
 2. Sonuçlara varın, birlikte geçirdiğiniz süre boyunca neler öğrenebileceğinizi analiz edin. Bu durakta ve olan her şeyi çaprazlayın. Düşüncelerinizi kağıt üzerinde ifade edin, tekrar okuyun, sonra yazın. Böyle bir tavsiye size bir psikolog verecektir, gerçekten işe yarıyorlar.
 3. Her zaman hayalini kurduğunuz şeyi yapmaya çalışın. Zaman eksikliği nedeniyle daha sonra ne için ertelediğinizi unutmayın. Serbest saatler geçirmek değersizdir. Şimdi çok daha fazla zamanınız var, akıllıca kullanın.
 4. Bir aşk hikayesiyle ilişkili tüm duyguları arka plana koyun. Kendinizi içeriden daha fazla mahvediyorsunuz, kimseyi daha kolay yapmıyor. Ayrıca, size uygun değilse faaliyetleri değiştirmeniz önemle tavsiye edilir. İstediğiniz işi bulun ve hayatın tadını çıkarın.

Davranışlarınızı gözden geçirin, kendi "Ben" inize saygı duymaya başlayın. Evli bir adamla ayrılma gücünü bulun. Kendinizi karısının yerine koyun, veda ettiğin sözleri söyleyin. Eski sevgiliyi sevmeyi bırakmaya ve tüm köprüleri yakmaya çalışın.

Video: evli bir erkekle nasıl ilişki sona erdirilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat