Aile ilişkileri nasıl çeşitlendirilir: 5 yol

Genellikle yabancıların gözünde çift mutlu görünüyor, ancak karı koca böyle hissetmiyor. Hizmetteki zorluklar, içişleri, maddi refah - tüm bunlar aile ilişkilerini etkiler. Eşler birbirlerinden uzaklaşırlar, bu yüzden günlük hayatta bir fark yaratmaya ihtiyaç vardır.

Aile ilişkileri nasıl çeşitlendirilir

seks

Bazı erkekler bir yatağı tek bir ortakla paylaşmak istemezler, bu yüzden sürekli arama yaparlar. Genellikle aktif ve cinsel ilişkilere yol açan yeni ve bilinmeyen bir deneyim yaşamak isterler. Toplantılardan gelen erkekler parlak ve tutkulu bir seks bekliyor. Bir kadınla yakınlık onlara bir angarya gibi geliyor. Böyle bir sonucu önlemek için, partnerlerin cinsel yaşamında bir fark yaratmanız gerekir.

  1. Grafik ve tablo yok. Samimiyet istenmeli, bir programda cinsel ilişkiye giremezsiniz. Seks, ortakların duyguları tarafından yönlendirilir. Belli bir zaman ayırmak gerekli değildir, her şey plana göre gitmelidir. Ancak o zaman sevişmek kesinlikle ikinizi de memnun edecektir.
  2. Hızlı seks kendi yolunda iyidir. Böyle cinsel ilişki sadece zevk için bir fırsat değil, aynı zamanda doğaçlama bir yoldur, çünkü aniden olur. Hızlı seks bir erkekte heyecanı ısıtacak, bundan sonra her zaman nöbetçisinde olmak zorunda kalacak. Bu tür bir hareket, sadece yatak odasında değil, aynı zamanda yapılabilir.
  3. İlk yakınlığın hatırlanması. İlişkinin başında deneyimlediğiniz duyguları ısıtabilir, ilk samimiyeti hatırlayabilir ve tekrarlayabilirsiniz. Belki dışarıda ya da bir arabanın arka koltuğundaydınız. Bu yöntem, ortaklar günlük yaşamdan bıktıysa, bunun sonucunda eski cazibe hissetmek istediklerinde yararlıdır.
  4. Şaka zamanı. Uzun süreli ilişkilerden oluşan bir erkek ve bir kadın, birbirlerinin bağımlılıklarını mükemmel bir şekilde öğrendi. Çiftlerin orgazm edinmenin yeni yöntemlerini keşfederek denemeleri teşvik edilir. Bazen kendinize yeni ve heyecan verici bir şey keşfederek rol yapma oyunları oynayabilirsiniz. Hayal gücünüzü açın ve arzuların soyulması veya yerine getirilmesi gibi koşullar yaratın. Kama Sutra'ya göz atın veya erotik bir video izleyin.

Basit manipülasyonlarla orgazma eşlik etmek günlük hayatı süslemek için harika bir yoldur. Bayanlar kendi arzularından utanmamalı, bir beyefendinin fantezilerini tahmin etmeyi öğrenmelidir. Basit manipülasyonları gözlemleyen kocası, akşamı dört gözle bekleyecektir.

Birlikte seyahat

Yeni yerleri ve şehirleri ziyaret etmek moral arttırır ve altı ay boyunca olumlu duygular verir. Üç günlük Mısır turuna çıkın veya İspanya'nın dar sokaklarında gezintiye çıkın.

Birlikte seyahat

Özellikle fonlar sınırlıysa, muhteşem para harcamak gerekli değildir. Bir nehir veya gölün kıyısına çadırlarla gidin, komşu bir şehre geziye çıkın, yerel yerlerinin manzaralarını görün. Çok fazla fırsat var, asıl mesele bunların uygulanması için zaman bulmak.

Yılda bir kez, yeni ülkeleri ziyaret etmeye çalışın, iki haftalık bir gezi yapın ve bu süre için çalışmayı unutun. Birlikte geçirilen günler aile ilişkilerini çeşitlendirir. Sorunları ve endişeleri bırakın, tatilinizin tadını çıkarın. Yanınıza bir kamera getirmeyi, daha sonra onları izleyebilmek ve duygularınızı canlandırabilmek için birçok fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Yukarıda açıklanan rahatlama yolları için bir olanak yoksa, memleketinizde piknik yapın, telefonları kapatın ve geçen her dakika ile birbirinizi tanıyın. Yumuşak bir ekose, bir sepet yiyecek ve bir şişe şarap alın.

Aile gelenekleri

Ortak yemek. Ayrı bir kahvaltı yapıyorsanız, düzeltin.Çalışma programındaki bir fark nedeniyle zaman ayırmanın zor olduğu durumlarda, öğle veya akşam yemeği için birbirinizi görmeyi ayarlayın. Lezzetli yemekler hoş anılarla ilişkilendirilir, sohbet eder, birbirlerinin haberlerini öğrenir, birlikte daha fazla zaman geçirir.

Film zamanı. Kocanızla, haftanın belirli bir gününde sinemaya gideceğinizi veya ev izleme ayarlayacağınızı kabul edin. İlk durumda, ikinizin de mazereti veya hayali yorgunluğunuz olmaması için önceden bilet alın. İkinci durumda, pizza, suşi veya diğer yiyecekleri kendi takdirine bağlı olarak teslim edin. İlginç bir film açın, bir şişe iyi şarap veya şampanya alın, akşamın tadını çıkarın. Haftada en az 1 kez bu şekilde birlikte vakit geçirme alışkanlığını alın.

Kamp. Bir hafta sonu geleneği oluşturun. Sıcak zamanlarda, genellikle parka gidin veya şehri terk edin, yeni ilginç yerler arayın, doğada kebap kızartın. Kışın kayak veya buz pateni yapın, hafta sonlarınızı karlı bir şekilde geçirin, zaman geçiyor.

hobi

Ortak çıkarlar eşleri bir araya getirir, ortak bir zemin arar. Tabii ki, televizyon izlerken kanepede akşam toplantıları büyüleyici bir etkinlik, ancak daha değerli bir şey bulmak önemlidir.

Yaz geliyor ve henüz vücudunuzu şekillendirmediniz mi? Bir spor salonuna kaydolun ve eşiniz için bir abonelik satın alın. Modern fitness kulüpleri çiftlere indirim sunar, böylece paradan tasarruf edersiniz ve vücudunuzu sıkılaştırırsınız. Gün boyu dambıl kaldırmak gerekli değildir; haftada üç ziyaret yeterlidir.

Aşırı hobilere dikkat edin. Son zamanlarda, motor sporlarındaki eğilim hızlı bir ivme kazanıyor, bir motosiklet okulunda bir test dersine gidiyor, deneyimli bir eğitmenin rehberliğinde, iki tekerlekli bir araca binmenin temellerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Dans stüdyoları salsa ve tango öğretmek için grupları işe alıyor. İki yön, ortakların duygusallığı ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır, bu nedenle bu tür danslar çiftler arasında çok popülerdir.

Herkes kayak yapmayı ve snowboard yapmayı bilmiyor. Şehrinizdeki kayak pistleri hakkında bilgi edinin ve antrenmana başlayın. Kendi ekipmanınızı satın alabilirsiniz, ancak birçok şirket kiralamak için verir.

Sakin insanlar için, 1.5-2 ay süren fotoğrafçıların kursları uygundur. Şimdi akşam yemeğinde tartışılacak bir şey olacak, ışığın yönünü ve makyaj modellerini tartışacaksınız. Ayrıca ayda birkaç kez gerçekleşen ünlü fotoğrafçıların fotoğraf sergilerine bakın.

Harika bir seçenek bir dil öğrenmek olacaktır. Sadece birkaç ay içinde İngilizce, Fransızca, Almanca veya İspanyolca konuşmayı öğrenin. Eşinizle evde pratik yapın, yabancı dilde iletişim kurun. Modern toplumda yararlı ve gerekli bir beceri.

Sürprizler ve hediyeler

Kocasına sadece tatillerde hediye vermek, sebepsiz hediye almak gerekli değildir. Spa merkezine gidin ve çiftler için prosedürleri öğrenin. Aromaterapi veya masaj uygulamalarının keyfini çıkarırken kral ve kraliçe olarak zaman geçirin.

Sürprizler ve hediyeler

Cesur çiftler için deneyimli bir eğitmenin güvenlik ağı ile paraşüt atlaması mükemmel bir seçenektir. Böyle aşırı bir spora bir alternatif var - bir rüzgar tüneli. Birkaç dakika içinde el ele tutuşarak sıfır yerçekiminde uçacaksınız.

Alışverişe gidin, kocanıza birkaç yeni gömlek ve en sevdiği parfümünü alın. Lezzetli bir akşam yemeği hazırlayın, köpük ve gül yaprakları ile sıcak bir banyo dökün. Romantik müziği açın, ışıkları kısın ve eşinizi arayın. Ona aldığınız hediyeyi verin, kesinlikle hiçbir sebep göstermediniz. Böyle romantik bir jest partneri misillemeye itecektir.

Muhtemelen kocasının hobilerini biliyorsunuz, onlardan başlayın. Akşamları arkadaşlarıyla futbol izliyorsa, maç için bilet, bir eşarp ve en sevdiği takımın logolu bir tişört satın alın.Bir erkeğin arabalara düşkün olduğu durumlarda, satıcıya danışın ve bir navigatör, radar dedektörü veya iyi hoparlörler alın. Ayrıca dükkanda ortak bir fotoğrafa sahip bir kupa sipariş edebilirsiniz ve ona nazik sözlerle eşlik edebilirsiniz. Hayal gücünüzü gösterin!

Yaz veya ilkbaharda, binicilik okulunu ziyaret edebilir ve çevredeki üç saatlik at gezisine rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bir eğitmen size eşlik edecektir, bu nedenle öngörülemeyen durumlar ortaya çıkmamalıdır. Bundan sonra, kocanızın favori restoranında akşam yemeği sipariş edin, rahat ve rahat bir atmosferde birlikte vakit geçirin.

Aile hayatı çeşitliliğe ihtiyaç duyar. Seks konusunda inisiyatif alın, gelecek nesile aktarılacak kendi aile geleneklerinizi oluşturun. Ortak bir zemin arayın, daha fazla konuşun, işe başlayın. Seyahatler ve saha gezileri için zaman ayırın, kocanıza hediyeler verin, kesinlikle karşılıklı bir jestle cevap verecektir.

Video: ilişkiler nasıl çeşitlendirilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat