Bir kıza onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim

Modern genç erkekler, sıradan konuşma söz konusu olduğunda kızlarla iletişimde nadiren garip hissederler. Başka bir şey, genç bir adamın güzel bir bayana sempati duyması, ancak itiraf etmekten çekinmesidir. Ya durum aynı değildir ya da dil, imrenilen kelimeleri söylemeye yönelmez. Bu nedenle, aşağıda sağlayacağımız adım adım talimatları inceleme ihtiyacı. Öyleyse başlayalım.

Bir kıza onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim

Adım 1. Arkadaş ol

 1. Bir ilişki kurmadan ve sempati kabul etmeden önce, kızı daha iyi tanımak. Bunu yapmak için arkadaş olmanız veya en azından arkadaş olmanız gerekir.
 2. Otur ve düşün, genç bayan seni tam olarak neyle bağladı? Birbirinizin şakalarını ne kadar iyi anlıyorsunuz, rutin ve yanlış anlamalar yaşayabilir misiniz?
 3. Bir ilişkide, asıl mesele, iki kişinin ortak eğlence anlarında rahat hissetmesidir. Arkadaş edindiğinde, birbirinizi daha iyi tanıyın, bağlantı daha fazla bir şeye dönüşebilir.
 4. Arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz zaman, kızı yürüyüşe davet edin. Arkadaşlarıyla tanışın, onları memnun etmeye çalışın.
 5. Arkadaşlıklar geliştirmek için, sadece bir iş ya da okul arkadaşı değil, gerçek destek, bir psikolog, bir sırdaş olan bir kız için olun.
 6. Bir bayan herhangi bir temas kurmazsa ve sizinle arkadaş olmak istemezse, büyük olasılıkla ilgilenmemektedir. Böyle anlamsız bağlantılara ihtiyacınız varsa tekrar düşünün.

Adım 2. Ortak ilgi alanlarını bulun

 1. Ortak çıkarları olmayan insanlar için tam teşekküllü romantik ilişkiler kurmak zordur. Kızla konuştuktan sonra ortak yönünüzü bulun. Belki aynı voleybol takımında oynarsınız veya birlikte spor salonuna gidersiniz.
 2. Bu bilgiler üzerine inşa edin. Her ikisini de seven filmleri ve kitapları tartışın Evcil hayvanlar hakkında konuşun. En ufak bir benzerliği fark ettiğiniz anda, yakalayın ve döndürün.
 3. Bu aşamada, kıza birlikte eğlendiğinizi göstermeniz gerekir. Ortak temas noktaları daha ciddi bir ilişki geliştirmek için iyi bir toprak olabilir.

Adım 3. Hijyeni koru

 1. Kendine güvenmek için görünüşü ve hijyeni izlemeniz gerekir. Her şeyden önce, kız tırnak, saç, ayakkabı ve kıyafetlerin durumuna dikkat çekiyor.
 2. Birlikte geçirdiğiniz süre boyunca temiz tişörtler ve gömlekler, gerekirse demir pantolonlar ve ayakkabıları temizleyin. Her zaman temiz görünmelisin.
 3. Bir kız bir adamın kendini izlediğini görürse, ona da bakacağı sonucuna varır. Manikür ve tıraş gibi temel prosedürleri ihmal etmeyin.
 4. Parfüm seçimine sorumlu bir şekilde yaklaşın; çok şekerli veya kesme kokusu olmamalıdır. Kendinize 1-2 kez bir kolonya serpmek yeterlidir, artık yok.

Adım 4. gülümseme

 1. Kızlar sürekli şaka yapan, gülümseyen ama aynı zamanda kaba görünmeyen büyüleyici adamları sever. İlişki zaten dostane bir alana yerleşmişse, bir hanımı “sabitleyebilirsiniz”.
 2. Tutkunuzu kırmamak için şakalarınız kaba olmamalıdır. Eğer sorun ne olduğunu söylemek istemiyorsa, genç bayana problemlerinizi yüklemeyin. Kimse hüzünlü adamlar asmaktan hoşlanmaz.
 3. Kendinden emin olun, sarkmayın, seçimi daha yükseğe kaldırın. Açıklığınızı göstermek için omuzlarınızı düzeltin.İletişim sırasında kollarınızı göğsünüzün üzerinden geçirmeyin.

Adım sayısı 5. flört

flört

 1. Flört geçici bir dokunuş, okşayarak, samimi bir gülümseme, şakalar. Daha cesurca davran. Konuşma sırasında, kızın nefesini duyabilmesi için yaklaşın.
 2. Güle güle derken, onu nazikçe arkadan yakalayın, tanıştığımız için mutlu olduğumuzu açıkça belirtin. Partilere ve diğer etkinliklere oturun, kulağındaki komik hikayeler anlatın ve birlikte gülmekten çekinmeyin.
 3. Flört etmenin olgun, mütevazi olması önemlidir. "Beşinci nokta" için kızı almamalısın, bu çirkin. Tutkudan önce kapıları açın, adımlara elinizi verin.
 4. Özellikle aynı şirketteyken, ancak odanın farklı açılarında olduğunuzda daima göz temasını sürdürün. Kendine dikkat etmeli ve ona cevap vermeli.

Adım 6. Duygularını itiraf et

 1. Uzun ve başarılı bir iletişimden sonra duygularımı itiraf etme zamanı gelmişti. Kalbin hanımına ne söyleyeceğinizi önceden düşünün. İtiraf, kendinden emin ve dramatik olmamalıdır.
 2. Kısalık ve içerik kurallarına uyun, kulaklarınıza “su” dökmeyin. Uzaktan başlamanıza, karmaşık bir senaryo veya hikaye oluşturmaya gerek yok, doğrudan noktaya gidin.
 3. Bir kişi ideal bir tanıma ulaşmaya çalıştığında, aslında buruşuk, saçma ve boştur. Konuşma kıza yapışmalı, sonra kalpten konuşmalıdır.
 4. Çözüme zor bir çözümle yaklaşın. Örneğin, parkta birlikte yürüyüp gülüyorsunuz. Şans eseri sanki: "Harikasın, bu yüzden sana bayılıyorum!" Veya: "Mizah duygunuz beni delirtiyor!", "İmkansızı seviyorum!"
 5. Ruhun çığlığı, kızı şaşkına çevirecek, bir süre bekleyecek ve tepkisini değerlendirecek. Tanıma için doğru yeri seçin, daha az kalabalık ve rahat olmalıdır. Konuşma boyunca gözdeki bayana bakın.

Adım 7. Bir cevap bekliyoruz

 1. Kızlar gizemli yaratıklar, aklında ne olduğunu asla anlamayacaksın. Sözler söyledikten sonra, bir cevap bekliyoruz, genç bayanı sürmeyin. Söylediklerin bomba ile karşılaştırılabilir.
 2. Eğer bayana acele ederseniz, geri çekilir. Kıza ilişkinizi ve ilerideki gelişmeleri düşünmesi için zaman tanıyın.
 3. Duygular karşılıklı olsa bile, genç bayan kendilerine gelip itiraf etmelidir. Şu anda bir cevaba ihtiyacınız olmadığını söyleyin, kızı sinemaya davet edin, düşünmek için zaman verin.

Adım 8. Olumlu bir cevap için hazır olun.

 1. İyiye hazır olun, ama kırık bir kalbi dışlamak için kötüye güvenin. Bir kız karşılık verirse, o zaman özel insanlara aittir.
 2. Daha fazla eylem için bir plan düşünün. İlişkiler özellikle ilk başta romantik olmalıdır. Bir göl veya deniz kıyısında bir tarih düzenleyin, piknik için bir parka gidin, dağlara tırmanın.
 3. Bir tarihten sonra resmi ruh eşinize verdiğiniz küçük bir hediye hazırladığınızdan emin olun. Bir anahtarlık, bir buket çiçek, bir dizi çikolata veya Kinder Sürpriz yumurta olabilir.

Adım 9. Romantik bir ilişki geliştirin

 1. Her şey yolunda gittiğinde ve zaten masum bir öpücükle ilişkinizi pekiştirdiğinizde, bir sonraki adıma geçin. Buradaki en önemli şey acele etmemek. Kızlar ilişkilerin hızlı gelişimini sevmezler.
 2. Güzel bayanlar için, yavaş ama emin adımlarla karşılıklı anlayış elde etmek önemlidir. Bunu yapmak için birlikte bir tarih planlayın, birbirlerinin isteklerine saygı gösterin.
 3. Sadece genç bayanı oldukça iyi tanıyorsanız, sürpriz yapabilirsiniz. Haftada en az 3-4 kez ve tercihen günde en az 1,5 saat birlikte zaman geçirin. Bu yaklaşmanıza yardımcı olacaktır.
 4. Bir erkeğin bir ilişkiye girdiği bilinmektedir, arkadaşlarını ve tanıdıklarını terk eder, çünkü kız hakkında tutkulu. Bunu yapmayın, kişisel alanınızı kaydedin.

İnternet üzerinden duygu itirafı

İnternet üzerinden duygu itirafı

 1. Bazı çocuklar SMS veya sosyal ağlar aracılığıyla bir kıza açılmayı daha kolay bulur. Bu şaşırtıcı değil, çünkü teknolojik ilerleme topluma damgasını vurdu. Ayrıca, internette sempati duymak daha kolaydır.
 2. Kızla şahsen konuşma fırsatınız yoksa, ona bir mesaj hazırlayın. Tabii ki, önce karşılıklı duygulardan emin olmak için yazışma ile yakın iletişim kurmanız gerekir.
 3. Sonra metin üzerinde çalışmak, internetten aşk şiirleri kopyalamayın. Herkesin samimi sohbetler ve vahiy istediği akşamları sempati duyun.
 4. Mektubu olabildiğince romantik olacak şekilde yazın. İlk karşılaştığınız andan başlayın, yavaşça ona aşık olduğunuz noktaya gelin. Okuryazarlığı ve noktalama işaretlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

Buna sorumlu bir şekilde yaklaşırsanız, kızı sempatiyle kabul etmek kolaydır. Acele etmeyin, önce arkadaşlar edinin ve ortak ilgi alanlarınızı belirleyin. Yavaş yavaş flört etmeye başlayın, psikolojik olarak bayana açın, yalnız daha fazla zaman geçirin.

Video: Onu sevdiğin bir kıza nasıl gösterilir

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat