Mutlu bir kadın nasıl olunur: faydalı ipuçları

Kendi bedeninizle uyum sağlamak, refah ve iç rahatlığı bulmak için enerjinizi pozitif bir kanala dökmeniz gerekir. Birçok modern kadın, çeşitli koşullar nedeniyle mutlu hissedemez. Evli ya da bekar olmaları önemli değil. % 100 kendinden emin ve mutlu olmanıza yardımcı olacak psikolojik tekniklere bakalım.

Mutlu bir kadın nasıl olunur

Rahatlamayı öğrenin

 1. Çalışma saatlerinden sonra, hizmetle ilgili işlerle kendinizi yüklememeye çalışın. Rahatlama yeteneğine sahip olun, problemlerden soyut, soyut konuşmalar yapmaya gerek yok. Sürekli meşgul olan kadınlar mutlu olamaz. Dinlenmek için zaman bulmazlar, dünya sorunlarına yansırlar. Haftada en az bir kez rahatlamanıza izin verin.
 2. Gerçekten ihtiyacınız olduğunda yardım istemekten çekinmeyin. Sorumlulukların bir kısmını diğer hanelere devretmek. Kocanıza yiyecek gönderin ve çocuklara daireyi temizlemelerini söyleyin. Acil durumlarda kayınvalide veya annenizi getirin. Her şeyi kendiniz yapmak zorunda değilsiniz.
 3. Masaj odasını ziyaret etmenize izin verin. Uzman stresi azaltacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kadınlar nazik yaratıklar, sürekli ütülenmeleri, kırışmaları, gevşemeleri gerekiyor, böylece yaşam enerjisi eşit olarak dağıtılıyor. Masaj, görevle mükemmel bir şekilde baş eder. Bir masör ziyaret etmek mümkün değilse, tekniğe ruh eşinizle hakim olun.
 4. Başka şekillerde rahatlayabilirsiniz. Uçucu yağlarla kokulu bir bitkisel banyo yapın. Bu terapi tüm olumsuz düşünceleri ortadan kaldırır, dinlenir ve yeni başarılarla doludur. Banyoda, uyuyamayan veya çeşitli nedenlerden dolayı stresli olanlar için yuvarlamak yararlıdır.
 5. Olumlu bir şekilde ayarlanmak su tarafından eğlencelidir. Bir dalga dalgası veya hafif bir ödül yatıştırır. Yaşamsal küçük şeyleri düşünecek, kendinizle en azından geçici olarak uyum bulacak ve kendinizi cinsel ve arzulanmış hissedeceksiniz. Bir kadının mutlu olması için mahremiyete ihtiyacı vardır.

haberleşmek

 1. Kendinizi arkadaşlarınızla toplantıları inkar etmeyin, size sevgili olanlar için zaman arayın. Zaman zaman kadın konuşmaları yapmak, çocuklar hakkında konuşmak, moda trendleri yapmak gerekir. Bu terapi bir tür enerji alışverişi görevi görür, ancak sadece pozitif insanlarla iletişim kurması gerekir.
 2. Toplantıları sürekli olarak şikayet eden ve olumsuz olanlarla sınırlandırmaya çalışın. Aksi takdirde, bir süre sonra aynı, kederli ve hoşnutsuz bir hayat olacaksınız. Gerçekten mutlu bir insan olmak için ortamınızı sıralamanız gerekir.
 3. İyi insanlarla yeni tanıdıklar kurmaktan çekinmeyin. Akrabalar, okul ve kolej arkadaşlarınızla iletişim halinde olun. Bazen eski arkadaşlar yeni bir ilham noktası haline gelir.
 4. Daha akıllı, daha deneyimli ve yaşlı kadınlarla kesişmek önemlidir. Size gerekli bilgileri verecek, pratik önerilerde bulunacak ve kendinizle uyum bulmaya teşvik edeceklerdir. Büyük büyükanne, büyükanne, anne veya nitelikli bir psikologdan (kadın) bahsediyoruz.

Ahlaki olarak dinlen

 1. Ev işleri yaparken veya bir aynanın önünde dururken en sevdiğiniz müzikle dans edin. Ritmik hareketler sizi neşelendirir, yeni başarılara iter ve size mutluluk verir.
 2. Her gün sevdiğiniz eğlenceli müzikleri dinleyin. Birlikte şarkı söyle, kelimeleri ezberle, gülümse ve rahatla. Böyle basit eylemler ahlaki olarak iyi bir dinlenme geçirmenizi sağlayacaktır.
 3. Kitap okuyun, geliştirin, asla sabit durmayın. Kelime haznenizi doldurun ve ufkunuzu sürekli genişletin. Kendini geliştirmenin yanı sıra, ruhunuzu rahatlatacak ve bir süre paralel gerçekliğe dalacaksınız.
 4. Filmlere gidin veya en sevdiğiniz filmleri evde izleyin. Üzüntü yaratan TV şovlarından vazgeç. Fantezileri gerçek hayatla karıştırmamak için kendinizi ana karakterle karşılaştırmayın. Romantik hikayeleri izleyin, kadınların tam mutluluk için onlara ihtiyacı var.

Kendinizi izleyin

 1. Kötü alışkanlıkları reddedin, bir kişiyi uyuşuk, uyuşuk, mutsuz yaparlar. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürün, alkol almayın, sigarayı bırakın, spor salonuna gitmeye başlayın ve daha fazla su içirin.
 2. Bir iş rejimi kurun ve dinlenin, ayrılan zamanda uyuyun, daha erken uyanın. Böylece yeni başarılar için güç ve enerji tedarikini yenileyeceksiniz. Konuşmanızı izlediğinizden emin olun, bir kadın için alışılmadık küfür ve ifadelere ihtiyacınız yok.
 3. Temiz havada daha fazla zaman geçirin, yürümek bir insanı mutlu ve kaygısız hale getirir. İhtiyacın olan bu değil mi? Doğa ile olduğu kadar kendinizle de uyum içinde olmak rahatlar. Temiz havada bir eğlence, genel refahı artırır ve dünyaya farklı bakmanıza izin verir.
 4. Vücudunuzu daha iyi hissetmek için yoga, Pilates veya jimnastik yapın. Bir kadın basitçe gereklidir. Dayanıklılık, güç ve esneklik ile birlikte hassas ve şehvetli olacaksınız. Birkaç dersten sonra kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.
 5. Son çalışmalar, parfümün güzel kadınların psiko-duygusal arka planını doğrudan etkilediğini göstermiştir. Yani, ruhlar tür için uygunsa, bir kişiyi mutlu ederler. Tersine, tuvalet suyu genel durumla birleşmezse, baskı yapmaya başlayacaktır. Sonuç: Sizin için ideal olan bir parfüm alın, neredeyse hiç yakalayamıyoruz, sizi rahatsız etmiyor.
 6. Bazen mutluluk için görüntüyü kısmen veya dramatik olarak değiştirmek gerekir. Kuaför ziyaret edin, saçınızı boyayın ve başka bir saç kesimi yapın. Doğal tırnaklar yerine suni veya tam tersi tercih edin. Makyajınızı gözden geçirin, okuldaki gibi resim yapmayı bırakın, makyaj kurslarına katılın.
 7. Her gün spor yapma alışkanlığını alın. Kendinizi zorlamak, sabah jimnastiği yapmak, abs'i sallamak, çömelmek, kasnağı bükmek gerekli değildir. Bir kadın vücudundan memnun olduğunda çok daha mutlu olur.

Yeni ara

 1. Çoğu zaman ayıracağınız bir ders bulun. Oyunculuk dersleri, dağcılık, müzik okulu veya fotoğraf dersleri sizin için uygun olabilir. Ruhun şarkı söyleyeceğini seçin ve mutlu olacaksınız.
 2. Diğer kültürleri öğrenin, daha fazla tarihi kitap okuyun, felsefeyi veya psikolojiyi araştırın. Bilginizi daima geliştirin. Sonuçta, siz hareketsiz dururken, diğerleri bir adım ileri gidip sizi geride bırakır.
 3. Birçok kadın çiçek veya hayvandan memnun. Çiçekçilikte kendinizi deneyin, güzel buketler yapmayı öğrenin. Bitkilerle çalışırken, sizi daha iyi hale getirecek sevinç hormonları üretilir. Eğer istemiyorsanız, bir evcil hayvan alın, kesinlikle sizi mutlu edecek!
 4. İğne işi rahatlamanıza ve ana şeye konsantre olmanıza izin verir. Bu nedenle, kesme ve dikiş, boncuk işi, modelleme, çömlekçilik, örme vb.

İyi yap

 1. Çocuklara kendi görünümlerine dikkat edin. Daha fazla konuş. Çocuğunuz varsa, yeni bir şekilde açmanıza yardımcı olacaktır. İnan bana, doğal içgüdüler onların ücretini alacaktır. Çocuklarla çeşitli oyunlar oynayın, onlara hamuru çeşitli şekiller çizmek ve heykeltraşlık öğretmek. Mutluluk gelecek ve sizi uzun süre bekletmeyecek.
 2. Sevdiklerinize olabildiğince yardım etmeye çalışın. Asla bir talebi reddetme.Bu tür eylemler, mutluluk kazanmada en güçlü silah olarak kabul edilir. Yakında size güven gelecektir, sağlığınız önemli ölçüde iyileşecektir. Yardıma ihtiyacınız varsa sevdiklerinizle de iletişim kurmaya değer.

Aşırı çöplerden kurtulun

 1. En basitiyle başlayın. Eşyaları sıralayın, sadece gerçekten giydiğiniz doğru kıyafetler dolapta kalmalıdır. Daha sonra koyduğunuz şeyi ertelemeyin. Bu olmayacak, şimdi giymeyin, gelecekte hiçbir şey değişmeyecek.
 2. Kişisel gardırobunuzu sıraladıktan sonra, tüm evi temizlemeye devam edin. Çöp ve eski özelliklerden kurtulun. Bu tür şeyler çok uzun süredir yatmaktadır; gelecekte bunları da kullanmayacaksınız. Bundan sonra duygusal temizlik yapmak gerekir.

ekici

 1. Kendinizle uyum sağlamak ve gerçekten mutlu olmak için manevi olarak gelişmeniz gerekir. Daha sık müzeler, sanat galerileri ve çeşitli sergilere gider. Bu turlar sizi özel enerji ve atmosfer ile şarj edecektir. Harika şeyler sizi daha çekici ve ilginç hale getirecektir.
 2. Kendinize bir yaşam akıl hocası bulmaya çalışın. İlginç kitaplar ve eğitici filmler bu rolü oynayabilir. Ayrıca akıllı arkadaşlardan ve öğretmenlerden yardım da alabilirsiniz. Hayran kalacak bir kişi bulun.
 3. Kendinizi şiire bırakın. Daha heyecan verici eserleri ve şiirleri okuyun. Böyle bir prosedür iç durumu dengeleyecektir. İyi okunan kadınlar mutlu, zeki ve çekici. Sonuç olarak, güzel konuşabilir ve farklı düşünebilirsiniz.
 4. Sahip olduklarınıza değer vermeyi öğrendiğinizde hayat yeni renklerle parlayacak. Etrafınızdakilere minnettar olmalısınız. İlk başta, her şey oldukça zor görünüyor, ancak bundan sonra gerçekten daha mutlu olacaksınız.

Hedef belirleyin

 1. Ne istediğinizi net bir şekilde düşünün. Boş zamanlarınızda hayattan en çok ne istediğinizi düşünün. Bu soru özellikle kişisel ilişkiler için geçerlidir. Kağıt üzerindeki düşünceleri ve en derin arzuları ifade edin. Notları düzenli olarak okuyun ve kendinize gerçekten ne istediğinizi hatırlatın.
 2. Sonuç olarak, tüm rüyalar gerçekleşir, biraz sabırya değer. Kendinizle ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Kendinizi kontrol eder ve uyum bulur bulmaz, mutluluğun kendisi sıkılaşır. Tüm iyi şeyler yavaş yavaş gelir, zorlanmaya gerek yoktur.
 3. Tüm düşüncelerinizi ifade edeceğiniz kişisel bir günlük tutabilirsiniz. Kağıt üzerine duyguları serpin. Arzular, hedefler ve korkular, günlükte her şey mevcut olmalıdır. Bitirdikten sonra düşüncelerinizi tekrar okuyun ve derinlemesine bir analiz yapın. Hayatınızı nasıl geliştirebileceğinizi düşünün.
 4. Her şeyi sonuna kadar tamamlama alışkanlığını kazanın, planlanan görevleri tamamlayın. Bir programda ve yeni bir günlük rutinde yaşama alışkanlığını almaya değer. İş ve kişisel sorumlulukları açıkça ayırt edin. Her şeye ayak uydurmaya çalışın. Sonuç olarak, sarsılmaz bir güven, sakinlik, duruş kazanacaksınız.

Enerjinizi ikiye katlayın

 1. Konuşmanız üzerinde gerektiği gibi çalışın. Sesiniz sevgi ve melodi yaymalıdır. Konuşmaya dikkat edin ve tonlamayı kontrol edin, tını. Herkesle nazikçe ve sevgiyle iletişim kurun. Böyle bir kural özellikle karşı cinsle diyalog için geçerlidir. Yakında enerjinin önemli ölçüde artacağını göreceksiniz.
 2. Bazen biraz bükmeniz gerekir. Böyle bir kural çeşitli anlamsız anlaşmazlıklarla ilgilidir. Geri çekilin, daha akıllı olun, dengede kalın ve sakin olun. Kendinizi olumsuz bir ışığa maruz bırakmayın. En kötüsünü öfke ve öfke içinde gösterme. Zararsız bir kadın hiçbir şekilde çekici değildir.
 3. Özel olmaya ve samimi ilişkilerde yenilik yapmaya çalışın. Sonuç olarak, sevdiklerinizle cinsel olarak mutlu ve neşeli olacaksınız. Eğer takas ederseniz, yakında boş olacak ve canlılığınızı kaybedeceksiniz. Kullanmanıza izin vermeyin.Değerli bir arkadaş bul. Günlük yaşamda, kendi vücudunuzda ve kıyafetlerinizde temizliği koruyun. Kendinize iyi bakın ve kadın çekiciliğini artırın.

Herkesin kendi mutluluğu olduğunu anlamak önemlidir. Kederli üzgün bir hanımdan sihirli bir değnek dalgasıyla neşeli bir insana dönüşemezsiniz. Sürekli kendiniz üzerinde çalışmak, kendi bedeniniz ve ruhunuzla uyum bulmak için yeni yollar denemek gerekir.

Video: nasıl mutlu ve kendinden emin olunur

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat