Bir kocanın sevgilisi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Tüm çiftler mükemmel değildir, birçoğu bir nedenden ötürü eski uyumlarını ve ruh eşlerine yakın olma zevkini kaybeder. Çoğu zaman, bu tür durumlar bir erkeğin ihanetiyle sona erer, daha az sıklıkla - boşanma. Güçlü yarının temsilcileri karısının kanadının altına rahatça yerleşti, ancak aynı zamanda sevgilisinin yatağında ısınmayı da umursamadı. Bunun doğru olduğunu nasıl anlayabilirim? Hadi bir araya getirelim.

Bir kocanın sevgilisi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Sadakatsizlik Belirtileri

Bir erkeğin aldattığı düşüncesi kafasına ciddi bir şekilde sızdıysa, acil önlemler alınmalıdır. Bu durumda, ateşle işkence, parmaklardan kopma ve tava ile üflemeler işe yaramaz. Sizi kesinlikle istediğiniz hedefe götürecek daha doğru bir yaklaşım alacaktır.

Program günlük rutinde değişti

 1. Belki de bu, evli bir adamın yanında dışarıda bir kızın varlığının en kesin işaretidir. Eğer programı önemli ölçüde değiştiyse, bu ciddi bir zil olabilir. Bir ayna önünde uzun süre soluklanırken eş daha önce işe gider. Daha sonra geri döner, yatmadan önce güzel sohbetler yapmak ve seks yapmak istemez.
 2. Her güzel bayan zaman alır. Ne yazık ki, tüm erkekler doğası gereği tek eşli değildir. Bazıları yanlarında eğlenmeyi, yeni bir sevgiliyi ve seks partnerini hediyelerle alay etmeyi, kendi eşlerinin dikkatini çekmeyi tercih ediyor.
 3. Günün programını dikkatlice takip edin. Çalışma süresi sona erdiğinde, onu her türlü kurnaz şekilde eve çek. Mazeretleri kabul etmeyin, kendinizden sonra geleceğinizi iddia edin ve reaksiyonu izleyin. Normal bir koca evde kaleci için acele etmekten mutluluk duyar.
 4. Mümkünse, iş arkadaşlarıyla tanışın ve sempatisini uyandırın. Suçluluk ve acıma gizlice bastırın, böylece eşin arkadaşları her şeyi itiraf etti. Ya da en azından kocanın işte hiç gecikmediğine işaret etti.
 5. İhanetin kesin belirtileri ve bir metresin varlığı: eşine göre arabası her zaman bozulur, patron iş kafasını topuklara yükler, arkadaşlar acil yardıma ihtiyaç duyar, kocası geceyi tüm arkadaşlarla sırayla geçirir. Bu durumda, sadakatsizle konuşmalı, açıklayıcı sorular sormalı, reaksiyona bakmalısınız.

Görünümdeki değişiklikler

 1. İlişkinizin başlangıcını analiz edin. Şüphesiz, hanım her zaman iğneden baktı, parlamak için rendelenmiş ayakkabılar giydi, mükemmel bir şekilde tıraş edildi ve nişasta gömlekleri giymişti. Doğal olarak, evli hayat izini bıraktı. Artık eski bir parlak, kokulu parfüm ve mükemmel pürüzsüz bir yüz yok.
 2. Bir adam aniden kendini almaya karar verirse, spor salonuna kaydolur, yeni kıyafetler alır, her gün dehşete düşmeye ve tıraş olmaya başlarsa, bir metresi vardır. Elbette, bunun başka bir nedeni yoksa (örneğin, tüm bunlarda ısrar ettiniz).
 3. Ayrıca, erkeğin temizliğinin keskin görünümü ikinci bir kadının varlığını gösterir. Daha önce gömleğini birkaç gün boyunca yıkamak için çıkaramazsanız, bugün missus t-shirtleri günde 2 kez değiştirmekten mutluluk duyar. Ne oldu, sevgilisi değil mi? Dikkate değer.
 4. Tabii ki, yeni bir spor formundan bahsetmek mantıklı. Eşiniz aniden spor salonunu ziyaret etmeye başladı, doğru beslenmeyi ciddiye alıyor, para harcamak neye açık değil? Bunun neden olduğunu öğrenin.
 5. Evli tüm erkekler zamanla eski kavrama “erkeklerini” kaybederler. Televizyonun önünde düzenli olarak birayla yürüdüyse, gelişmek istemiyorsa ve aniden aniden kitap okumaya başladıysa, bunun nedenleri var. Ve mesele açıkça eğitimde değil.
 6. Herhangi bir spontane değişiklik sizi uyarmalıdır.Ve spor salonu, kâfirlerin her zaman mazeretleri olacağına çok yardımcı olacak. Sallanan sandalyeyi neredeyse her gün “ziyaret etmeye” başlayacak, ancak bu durumda kasların artık görünmeyeceği garip. Bu olursa, birlikte spor salonuna gidin.

Şüpheli Gadget'lar

 1. Modern insanlar, cihazlar ve araçlar olmadan hayatı hayal edemezler. Artık herkesin bir cep telefonu var. Cihaz günlüğü ve kişisel günlüğü tamamen değiştirebilir. Hatırlatıcılar telefona yerleştirilir, önemli tarihler ve toplantılar işaretlenir. Ayrıca, daha birçok ekleme var.
 2. İhtiyacınız olan her şeyi bulduğunuz cihazların yardımıyla olduğunu belirtmek gerekir. Telefon, uydunun sevgilisi olabileceği için önemli bir nokta olacaktır. Mümkünse, şüpheli mesajlar ve şüpheli kişiler olup olmadığını kontrol edin. Arkadaşlarınızın "Anton onarımı" gibi garip isimlerine dikkat edin.
 3. Eğer erkeğinizin gerçekten yeni bir sevgisi varsa, telefonda sırları, bölümleri ve yanlışlıkla silmiş olabileceğiniz gizli klasörleri olabilir. Bu yüzden bunun olmasını önlemek için bir şifre koydu. Bankalardan ve kredi departmanlarından sık sık çağrı gelmeye başlayıp başlamadığına dikkat edin. Şüpheli SMS ilk sinyal görevi görecektir.
 4. Bir adam bu tür mesajları okuduğunuz için gerginleşmeye başlarsa, durum açıkça temiz değildir. Bu durumda uydu sürekli olarak telefonu kendine yakın tutacaktır. Kocanın uzun süre tuvalette veya banyoda, kardeşiyle veya akrabalarıyla konuşmaya başlaması garip. TV daha yüksek sesle çalışmaya başladı ve adam aramayı cevaplamak için başka bir odaya gidiyor. Tabii ki, belki de her şey göründüğü gibi değildir.

Açıklanamayan finansal maliyetler

 1. Adamınızın birine sahip olup olmadığından şüphe etmeye devam ederseniz, anlaşılmaz finansman giderlerine dikkat etmelisiniz. Yeni bir kadına para harcamanız gerekiyor, bundan bir yere varamayacaksınız. Tabii ki, arabalar, takılar ve kürkler hakkında konuşmuyoruz. Ancak kafelere ve çiçeklere gitmek için hala para gerekiyor.
 2. Uzun zamandır evli olduğunuz için karınızı şımartmanıza gerek yok - bu “erkek mantığı”. Ancak yeni yoldaşın fethedilmesi gerekiyor. Sevimli oyuncaklar ve çeşitli şeyler de maliyeti.
 3. Anlaşılmaz bir zimmete geçtiğinizi fark ederseniz, alarmı çalın ve aslında kocanızla başa çıkmaya başlayın. Tabii ki, belki de beyefendinin gizlice sizin için bir hediye hazırlama olasılığını dışlamamalısınız. Belki sevilen bir kişi kumar oynamaya başladı. Bu arada, bu seçenek en kötü değil.

Azalmış cinsel dürtü

 1. Daha önce ne sıklıkla seks yaptığınızı ve şimdi ne olduğunu analiz edin. Samimi okşamalar sırasında partnerin tutumunu karşılaştırın, derhal soğuğu hissedeceksiniz. Görünüşe göre bu sevgi değil, sizinle ilgili tüketim. Bir metres varsa, evlilikteki geçmiş uyum ve tutku artık olmayacak.
 2. Ayda bir kez sarkık seks sizi açıkça uyarmalıdır. İlk olarak, konuşun ve sebebini bulun. Bazen, gerçek iş yerinde tıkanmalar ve artan duygusal stres olabilir. Bu durumda hiçbir şey istemiyorum. Belki de uydu sadece güçlükle ilgili zorluklar yaşıyor ve bunu söylemek utanıyor.

Araç bakımı

 1. Hemen hemen her insan için, bir araba özel bir şey olarak kabul edilir ve neredeyse kendi eviyle ilişkilendirilebilir. Bir koca arabaya karısını umursamayacağı bir şekilde bakabilir. Bu durumda, bir sevgilinin ortaya çıkıp çıkmadığını anlayabilirsiniz. Refakatçiyi ona iyi bir bahane altında temizlik konusunda yardım etmeye ikna edin.
 2. Elektrikli süpürgeyi alın ve harekete geçin. Her şeyi arayın, her boşluğa bakın. Eğer kocanın bir metresi varsa, izler her durumda kalır ve çok “şimdiki” yi bulacaksınız. Sigara boğalarına, açıkça size ait olmayan bir kadın parfümünün ve saçının kokusuna dikkat edin.

Önemli!
Sevdiğiniz birinin birinin görünmesinden şüphelenmeye başladıysanız, her şeyi bilinçli olarak yapın. Önceden panik yapmayın ve skandalları açmayın.Doğal davranmaya çalışın. Güvenilir gerçeklere ve ihanet kanıtlarına ihtiyacınız var. Adamı sadece garip sövelere karşı suçlamayın. Çoğu zaman, şüpheli davranış tamamen farklı olabilir. Uydunun kumar oynamaya başladığını veya sadece sizin için bir sürpriz hazırladığını dışlamayın.

Bir erkeğin sevgili bir kadını değiştirmesinin birçok nedeni vardır. Bir sadakatsizlik eşinden şüpheleniyorsanız, her şeyden önce, günlük rutine, görünüm ve davranış değişikliklerine dikkat edin. Kalpten kalbe konuşmaya çalışın, iyi bir koca tüm şüpheleri ortadan kaldıracak ve samimi duygular gösterecektir.

Video: Bir kocanın sevgilisi varsa ne yapmalı

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat