Sevdiğiniz Kız Nasıl Unutulur: Faydalı İpuçları

Sevgili kızımla gelecek için planlar yaptık ve şimdi beynini onu nasıl unutacaksın? Bir numarayı aramak ve ilginç olaylar hakkında konuşmak ister misiniz? Onu terk ettin, ya da gitti, artık önemli değil, ayrılık oldu, bu yüzden devam etme zamanı. Söylemesi yapmaktan daha kolay mı? Ve sen dene! Ana noktalardan başlayalım ve adım adım diğer eylemleri analiz edelim.

Sevdiğin kızı nasıl unutursun

Adım 1. Bağlantıyı kes

Şimdi eski yaraları yeniden açmanıza gerek yok, özellikle de yanlışlıkla başka bir kalple bir bayan görürseniz. Geri çekilin, onu hiç sevmediğinizi hayal edin, bu uzun vadeli bir akıl bulanıklığıydı. Bu düşünceleri kafaya sıkıca oturmaları için sarın. Ortak şirkete gelmemeye çalışın, belki kız erkeklerle iletişim kurmaya devam eder, neşeli yüzüne bakmaz. İş yerinde sık sık kesişiyorsanız, düşüncelerinizi toplamak için 3-5 gün ayırın.

Adım 2. Kişileri sil

Tüm iletişim seçeneklerini ortadan kaldırın. Hızlı aramada mı duruyor? Götürün! Kızın Odnoklassniki, Facebook ve VKontakte'deki profilini düzenli olarak ziyaret ediyor musun? Arkadaşlarınızdan kaldırın ve kara listeye ekleyin.

Sosyal ağlarda “kendi profilinizi silme” işlevi vardır, bunu yapabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Mümkünse, SIM kartı değiştirin ve yeni numarayı arkadaşlarınıza gönderin. Olası can sıkıcı aramalardan kurtulmak için bu gerekli değildir, böyle bir hareket içiniz rahat olsun. Bekleyen durumdan kurtulacağınız için telefonu sürekli olarak mesajlar veya cevapsız aramalar için kontrol etmeyeceksiniz.

Bir kız arkadaşlarınızla ilginizi çekmeye veya sade selamlar göndermeye başlarsa, aldanmayın. Bayanlar eski erkek arkadaşlarını düşünmeyi seviyor. Onu unuttuğunu biliyorsa huzur içinde uyuyamayacak. Bu en iyisi için, sen bir erkeksin, gurur ve benlik saygısı var. Bir kız fotoğraflara not edilebilir veya mesaj gönderebilir, bundan sonra hemen “Oh, bu sizin için değil!” Yazın. Seni bir kupa gibi yakın tutmak isteyecek. Yaklaştığınız anda, bayan geri çekilecek.

Adım 3. Anılardan kurtulun

Bu aşama "kanıtları" imha etmektir. Tişörtlerini, kozmetiklerini, banyo aksesuarlarını çöp kutusuna koyun, anılar içeren şeylerden kurtulun. Yatağı değiştirin, yatağımın başucundaki çerçeveleri çıkarın, bilgisayarı temizleyin.

Telefondaki fotoğrafları silin, üzgünüm, ancak gerekli. Bir lisans bir görüntü oluşturmak, şimdi daire kadın biblo olmadan tamamen erkek "den" benzemelidir. Sosyal ağlardaki tüm izleri not edin, onunla birlikte bulunduğunuz albümleri ve avatarları silin. Üzücü durumlar koymayın.

Adım 4. Arkadaşlarınızla sohbet edin

Arkadaşlar uzun zamandır bir şerit barda mı arıyorlar? Harika fikir, davetiyeyi kabul et! Uzun zamandır yalnız kalmamaya, yeni tanıdıklar yaratmaya, uzun zamandır görmediğin okul arkadaşlarıyla iletişim kurmaya çalış. Pozitif insanların enerjisiyle şarj edin. Bilmediğiniz kişilerle teması sürdürmeniz tavsiye edilir, bu nedenle geçmiş ilişkileri düzenli olarak tartışmaya cazip olmayacaksınız.

Arkadaşlarınızla sohbet edin

Bir erkek bir kızla çıkmaya başladığında, arkadaşlarını unutur ve nadiren onlarla iletişim kurar. Benzer bir durumda, incelik gösterin ve eski arkadaşlarınızı arayın, onları eğlenmeye davet edin.Büyük miktarlarda alkol içmeyin, sadece durumu ağırlaştıracak, duygular en uygunsuz anda patlayacak. Bowling, bilardo seçin, sinemaya gidin, kendinizi işgal edin, hareket halindesiniz. Eve vardığınızda, düşünmeniz için hiçbir düşünce kalmayacak şekilde yuvarlanmalısınız.

Adım sayısı 5. Bir hobi bulun

Daha önce yapmadığınızı yapın. Rutinden kurtulun, yavaş yavaş normal yaşama dönün. Spor salonuna git, kasları pompala, sonra onlarla güzel bayanları baştan çıkaracaksın. Spor üniformanız eski saçmalarınızı yapar ve dirseklerinizi ısırır, intikam tatlıdır, değil mi?

Kartlara veya ATV'lere binin, bir motosiklet okuluna kaydolun ve A kategorisini açın. Şehrinizdeki doğa sporları hakkında bilgi edinin, arkadaşlarınızı arayın ve bir paraşütle atlamayı önerin. Adrenalin kötü düşünceleri kafamdan çıkaracaktır. Daha sakin sınıflar var, fotoğrafçıların kurslarına git ya da bir garajda araba tamir etmeye başla.

Yemek pişirmeyi seviyorsanız, lezzetli bir akşam yemeği yapın, ailenizi ve arkadaşlarınızı davet edin. İlginç bir film ekleyin, video oyunları veya kartlar oynayın. Haftasonu çıkmak için bir kural yap. Yaz aylarında nehre, göle, denize gidebilirsiniz. Kışın - kayak, buz pateni, snowboard. Bir hobi bulun, tüm boş zamanınızı almalıdır.

Adım 6. Temel konulara odaklanın

Kulağa ne kadar garip gelse de, bir kişi stresli bir durumdayken eşi görülmemiş yüksekliklere ulaşabilir. Çalışan erkekler emirleri daha özenle yerine getirmeli, en iyi% 100'ü vermelidir. Tabii ki, atın kollektif çiftlikte en çok çalıştığını unutmamalıyız, ancak başkan olmadı. Önlemi izleyin, günlük şeylerde bir çıkış bulun. Kalıcı istihdam, bir kızın düşünceleri üzerinde güç bırakmayacaktır.

Enstitüde eğitim mi alıyorsunuz? Kendinizi okula bırakın. Bu zordur, ancak dönem ödevleri ve tezler kendileri yazmazlar. Notları ve devamı sıkın, çiftleri atlamayın, gelecekteki uzmanlığa odaklanın. Öğretmenlere yaklaşın, konuşabileceğiniz oldukça yeterli insanlardır.

Adım 7. Bir yolculuğa çıkın

Uzun zamandır Çek birası içmeyi hayal ettiniz mi? Prag'a git! Fırsat olmadığında, pahalı bir bilet almamalısınız, üç günlük turlar oldukça uygundur. Dar sokaklarda dolaşmak ve manzaraları düşünmek uygun değilse, denize gidin. Birkaç gün güneşlenin, havuz kenarında yatın ve her şey dahil programın tadını çıkarın. Sınırlı imkanları olan erkekler için, gece arkadaşlarıyla çadırlarda uygundur. Doğada kebap kızartın, ateşin yanında oturun ve bir şişe bira için.

Bir yolculuğa çıkın

Şehrinizdeki her şey size eski bir aşığı hatırlatıyor mu? Kendinizi zorlamayın. İlginç yerleri görün, tüm tasarruflarınızı harcamak, bütçe tatili ile birlikte olmak gerekli değildir. Daha fazla fotoğraf çekin ve güzel dağların veya kumlu bir plajın zemininde ağa fotoğraf yükleyin. Daha geniş bir gülümseme ve unutma - siyah çubuk beyaz geldikten sonra!

Adım 8. En alta git

Dikkatiniz dağıldı, gerçek anılardan kurtuldunuz, çalışmaya / çalışmaya odaklandınız, yeni şehirleri ziyaret ettiniz mi? Harika, iş için zaman. Sevdiğin kişinin kafasını tıkamayı bırak. Mutlu olabileceğinizin farkına varın. Zorla kokusunu, sesini veya komik anlarını hatırlamaya çalışmanıza gerek yok, her şeyi kafanızdan atın. Bir yazarın dediği gibi, “Herkes birbiri olmadan yaşayabilir, mızmızlanma!”

Ne olduğunu anlayın, artık birlikte değilsiniz. Bir erkekle tanışırsa, endişelenme, onu daha iyi unutmaya çalışman demektir. Çok uzak olmayan yeni bir yaşam için boş bir sayfa bekliyor. Güzel ve sevecen kızlar hiçbir yere gitmedi; yakında bunu göreceksiniz.

Adım 9. Karşı cins ile sohbet

Sana sempati duyan bayana dikkat et. Bir görüşmeye katılın, yürüyüşe veya akşam yemeğine davet edin.İletişim kurun, karakterinde olumlu nitelikler bulun. Kızlarla geçmişteki ilişkileri tartışmayın, ilk olarak, sadece tarihi bozacak ve ikincisi, sefil bir dedikodu gibi görüneceksiniz.

Karşı cins ile sohbet

Arkadaşlık forumuna gidebilir ve sanal olarak sohbet edebilirsiniz. World Wide Web, çok sayıda fırsat sunar ve e-postalar iletişimi açık hale getirir. Kız arkadaşına sahip olan bir arkadaşınızdan veya tanıdığınızdan arkadaşını getirmesini isteyin. Dört kişilik bir tarih belirleyin, bir pizzacıya veya filme gidin. İletişim yeni aşk maceralarına mecbur değildir, ama yine de bir erkek fatihini kanıtlamanın zamanı gelmiştir. Kama eski kıza rastlamadı; onun düşüncelerini bırak. Düşünmek ya da üzgün olmak yasak değil, ama bu gece gündüz yapmamalısınız.

Adım 10. Yeni bir hayata başlayın

Devam etmenin zamanı geldi, bir genç insan yüzünden hayatını geçemezsin. Zaman geçiyor, artık seni düşünmüyor ve yapmamalısın. Geçmişe veda edin, yerinde durmayın. Hüzünlü anılarla yüklenmeye devam ederseniz, parlak bir şey bekleyemezsiniz. Unutmayın, sızlanma ve flegmatik insanlar kimseye ihtiyaç duymazlar, insanlar enerjiye bulaşanlarla iletişim kurmayı tercih ederler. Olumlu ol!

Bir daireyi değiştirmeniz veya yeni bir işe taşınmanız mı gerekiyor? Değişiklikler sizi sağlıklı bir şekilde uyutursa yapın. Yeni ve büyük hedefler belirleyin, onlar için çabalayın, kendinizi manevi olarak zenginleştirin ve maddi olarak gelişin. Yeni bir araba için biriktirmeye başlayın, özlem bir insanın ilerlemesini sağlar. Odaklanacaksınız, bunun sonucunda güzel bir arabanın düşünceleri eski kız arkadaşının üzüntüsünü ve pişmanlığını yavaş yavaş destekleyecektir.

Sevdiklerini unutamıyor musun? Bağlantıyı kes, sosyal ağlardaki arkadaşlarından kaldır, ortak şirketleri ziyaret etmeyin. Sevgili çöpleri atın, telefon numarasını değiştirin. Arkadaşlarınızı arayın ve bazı ortak şeyler yapın, dışarı çıkın veya bowling oynayın. İşe odaklan, elinden gelenin en iyisini yap. Bir hobi bulun veya bir yolculuğa çıkın, bir sürü fotoğraf çekin. Birlikte olmadığınızın, güzel genç bayanlarla tanışın ve hatırlayın - şeker en altta, savaşabilmeniz gerekiyor!

Video: Geçmiş aşk ilişkilerini nasıl unutursun

Okumanızı öneririz


Yorum bırak

Gönderen

avatar
wpDiscuz

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

Henüz yorum yok! Düzeltmek için çalışıyoruz!

haşarat

güzellik

tamirat